Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Obsah kotva

Přibylo 8 položek od kotva (Hledání omezeno z 27.04.2023)


Seřadit dle                Pořadí  

#60204 DISCORD

Odesláno od kotva dne 2.10.2018 - 16:06 in Pokec / Discussion

Toto som aj ja chcel aby sa celé TS 4gf zrušilo a prešli sme na DISCORD :) za mňa jednoznačne :)



#60203 Oživení 4FG

Odesláno od kotva dne 2.10.2018 - 15:52 in Pokec / Discussion

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 1.10.2018 - 18:34 napsal:

a proc nepomuzes ty? kdyz ty jazyky ovladas?
Ako som povedal mám základy týchto jazykov a nevyužívam ani tie veľmi rád by som ti pomohol žiaľ ovládam elementárne základy ktoré nijako nepomôžu preto som schopný urobiť zakladné primitívne programy ktoré sú skôr ako na zapisovanie čítanie zoradovanie ukladanie aj to si niesom istý či ešte dokážem pracovať s pamäťou aj to čo som vedel už asi ani neviem :/ a C++ viem naozaj elementárne veci a C# som videl a vytvoril akurát menu aj to nie naprogramoval ale cez plnú verziu visul studia nakonfiguroval ručne pracovné okno pre MENU:)



#60186 Oživení 4FG

Odesláno od kotva dne 1.10.2018 - 18:00 in Pokec / Discussion

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 1.10.2018 - 17:48 napsal:

tak zaa finance by to udelalo asi vicero lidi ale problem je ten ze malokdo zna system cod a tam jsou propojeni ktera musi byt zavedena primo v kodu neni to jednoduche proto taky jen dodelavam to co uz je ale takto se to blbe vysvetluje proste neni jednoduche aby to udelala nejaka nezainteresovana osoba
Tak nech tí čo to s tebou tvorili si nájdu čas ti pomôcť to zachrániť :)



#60182 Oživení 4FG

Odesláno od kotva dne 1.10.2018 - 16:53 in Pokec / Discussion

ja známeho mám ale ja neviem za koľko by bol ochotný to urobiť :) naozaj ale je veľmi dobrý naozaj a čo sa týka času určite by to urobil dosť rýchlo :)



#60180 Oživení 4FG

Odesláno od kotva dne 1.10.2018 - 16:41 in Pokec / Discussion

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 1.10.2018 - 11:53 napsal:

PS toto hlavně není o tom že by jsme něco nechtěli ale spíš o tom že na to nejsou lidi kteří by to zprovoznily
Ja neviem kto bol váš vývojár hlavný naozaj to neviem ale ak si naozaj sám tak potom vyhlás že potrebuješ pomôcť a každý kto niečo vie pokúsi sa :).
Prípadne sa ozvi parte ktorá na tom s tebou pracovala :).Ja viem základy C pythonu C++ C# ale žiaľ nepomôžem keby že viem veľmi rád.
Daj nejaký topic a nech sa ti ozvú ľudia ktorí vedia objektové programovanie :) to by dosť pomohlo :).
Prípadne si nájsť po inzerátoch ľudí a riešiť to tak externe že by to niekto pre nás urobil :)
Zložíme sa na to si myslím ak to urobí.... každý prispeje čo nie je držgroš :)



#60174 Oživení 4FG

Odesláno od kotva dne 1.10.2018 - 11:30 in Pokec / Discussion

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 1.10.2018 - 10:14 napsal:

PaPe3 podivej se na muj prispevek z 28.9.2018 17:32 zde o tom pisu ze zpoplatneni by byl velmi spatny krok
Ja som tiež tohto názoru.Spoplatniť to by bola asi chyba :).
Avšak nečítal som všetky príspevky ale poďme asi na začiatok všetkého.
Zaujímalo by ma vyjadrenie Vás všetkých čo ešte vo vedení 4gf ste že čo chcete.
viac hráčov?/viac peňazí?/reálne sa bavte s nami a povedzte čo vás čo stojí/čo potrebujete
ja som napísal možnosti aby ta hra bola zábavou lebo mať perky napr od levelou(sponzor ich má skôr) si myslím je väčšia motivácia ako samotný obchod(reálny čas perkov)/ak to prerobíte na hrací čas beriem späť je to super ale na reálny čas mi prídu tie perky aj dosť drahé :) to je z pohľadu nás hráčov si myslím A tie perky ktoré máte ale v hre nie sú a sú len pre modré hviezdy buď sprístupníte iba pre sponzorov alebo keď sa dá spoplatníte ich samotné za určitú čiastku na určitý počet mesiacov alebo navždy ceny si určte sami
Veď to nie je nič zložité.
Urobte balíky sponzorov
ako máte bronzovy zlatý diamantový
a každý nech obsahuje viac a viac lepšie perky na určitú dobu diamantový navždy a najlepšie perky k tomu zbrane myslím že ich máte dostatok čo ešte nie sú ani v hre :) a nájsť projekcie zbraní aj z iných hier asi nie je problém :)
Celé je to myslím o peniazoch už tak popracujte na sponzorstve samotnom balíkoch :) prejsť na PAYPAL(zistiť si možnosti ako si to prispôsobiť pre vás :) prípadne aj samotné posielanie peňazí na cez paypal je rýchle a netrvá aj 7-8 dni ale do1 dňa prípadne okamžite :) (Ak chcete viac peňazí myslím že paypal je veľmi rýchla cesta :))
Pretože je to už iba o (70%)peniazoch nie o hráčoch(30%) :)
A kedže chápem že fungovanie niečo stojí tak určite popracujte na systéme platby perkoch zbraniach obhchode napr A cele to dajte do množiny SPONZORA A NAKONFIGURUJTE SI TO AKO UŽ VY UZNÁTE ZA VHODNE
Zmien Vám tu dávame asi do bludu ale ak chcete viac peňazí niečo musíte zmeniť vy a urobiť aj to sponzorstvo oveľa zaujímavejšie v pomere kvality/ceny
Keď potrebujete hráčov čo je to za blbosť že nejaké perky máte iba modré hviezdy a podobne ale hrajú máálo (WHAT!)
Na čom Vám tie perky sú do kelu keď nehráte šak ich dajte pre nás začnite hrať aj vy aj 4 ľudia na 54/26 je úspech :D
AK chcete vy sami zotrvať a nezakniknúť musíte ustúpiť hráčom na zmeny :))
Čo chcú hráči nie vy to by ste si mohli dovoliť keby nas tu bolo 500 a nie 80 možno dokopy :))



#60163 Oživení 4FG

Odesláno od kotva dne 30.09.2018 - 16:55 in Pokec / Discussion

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 30.09.2018 - 14:46 napsal:

to. 1 to by asi slo ale otazkou by bylo co napsat aby to nevypadalo blbe
to. 2 adminu je aktualne dostatek vzhledem k poctu hracu na serverech
to. 3 specialni perky ktere nejsou v obchodě mají přístupné pouze modré hvězdy a mi moc nehrajem
to. 4 tohle by teoreticky bylo realné ale problém je v tom že na to nejsou lidi kteri by tohle udělaly z vyvojaru jsem tu jiz jen ja
to. 5 shop ma svuj smysl a ten funguje dle nasich predstav
to. 6 to urcite ne viz bod č. 5
to. 7 eventy o xp tu jsou celou dobu perk eventy nejsou v planu vratit o toho je tu obchod eventy o kredity by teoreticky sly udelat to by asi nebyl extra velky problem
to. 8 ted otazkou jak je toto mysleno pokud zbrane ktere jiz ve hre jsou a zpristupnit je pro vsechny tak to by v tu chvili pro sponzora stratilo smysl aby nas podporoval ve vetsine pripadu takze taky ne sponzor nas podporil tak proc by nemel neco jineho na vyber nez normalni hrac
to. 9 sponzor na mesic stoji 100kč což v této době je pár korun takže zlevnit sponzora asi nema smysl a pul rocni / rocni sponzorstvi jiz ma slevu sponzor na pul roku je za 500kč a na rok za 1000kč

Zabudol som ešte aby sa urýchlil celý chod nakupovania sponzora využiť služby PAYPAL-u



#60161 Oživení 4FG

Odesláno od kotva dne 30.09.2018 - 12:11 in Pokec / Discussion

1.Vedenie by malo rozposlať všetkým ľuďom čo tu kedy boli zaregistrovaní niečo v zmysle "príď si opäť zahrať na naších serveroch a podpor aby sme nezanikli".
2.Mať viac adminov aktívnych v hre. fakt vás málo hrá najviac asi len krto.(kontrola proti programom WH aim a podobne)
3.Perky čo mávajú admini sprístupniť aj nám.Vyzerá to dosť blbo keď ich máte iba vy ;)
4.Taktiež by ste mohli a toto fakt aby táto hra bola zábavou! Sprístupniť všetky perky ktoré si človek zakúpi nie na reálny čas ale na čas ktorý hrajeme.(nemáme čas sedieť tu a škrabať kredity/a taktiež je málo hráčov aby sme ich naplno aj využili).
5.Zrušiť obchod! A sprístupniť všetky perky pre všetkých ľudí napríklad ako sú tie základné od určitého levelu napríklad všetky nech sú sprístupnené do 120lvl napr./tie najlepšie vysoký level alebo za sponzora.
6.Dať do hry všetky perky ktoré máte.
7.Dávať eventy na : XP/kredity/najlepšie perky ktoré vidno u adminov ale nikto iný ich nemá(možnosť vyhrať navždy)/event ako vyskúšaj si akúkoľvek zbraň-napríklad každú nedeľu :)!
8.Dať do hry všetky zbrane aké sú ! a sprístupniť ich taktiež do toho 100-150 levelu!(aby aj tí čo nemôžu hrať stále sa dokázali k tým lepším zbraniam dostať :) Je nás tu už naozaj málo tak nech má takmer každý rovnaké zbrane a pod. nech je to vyrovnané :) a aj tí s nižšími levelmi mali šancu proti mp7 alebo nech ju majú aj oni :).
9.!!!!!!Zlacniť sponzora aspoň o 40%.!!!!
10.Znížiť počet serverov na minimum a to na DM SD ZOMB a jeden server kde dáte všetky módy na hlasovanie.
----.Teraz odbočme od vedenia 4gf..-----
-----A teraz sa obraciam na Vás hráčov----
Ak chceme naďalej hrať na týchto serveroch myslím si že ľudia ktorí máte radi naozaj tento server nie je pre vás ktorí máte bankový účet problém naozaj pomôcť nejakým príspevkom na spravovanie a fungovanie týchto serverov.
Je naozaj rozdiel keď prispieva 10 ľudí viac sponzorov nás tu asi ani nie je a keď prispeje všetci čo môžeme a chceme.
Tento server je naozaj iný ako ostatné kde sú levely max do 55 a základné zbrane toto je naozaj niečo výnimočné lebo tu máme sakra dobré zbrane perky a neviem o žiadnom inom servery ktorý by mal niečo podobné.
Všetko je písané s prosbou aby sme to všetko posunuli len k lepšiemu.
Samozrejme si aj vy VEDENIE 4gf musíte uvedomiť to čo som pre vás písal a urobiť z toho čo najviac aby táto hra bola naozaj zábavou a nie nervami :)
Pekný deň