Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

ban


3 odpovědí na toto téma

#1
KingMan

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
Dobrý den takže ja dostanu ban zato že on začal nadavat na moji mamu? On vám jde žalovat ale ja ne zato že on začal? Ja ani nevim proc to zacal normalně jsme hraly a on najednou napiše you mom noob tak cotoje? Ja už to nechapu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dobre nechte to tak už nechci hrat nechte hrát takové blbečky kteřy vyprovokujou hrače a pak jdou schvalně žalovat abynam daly ban vite kolik krat jsem mohl ja žalovat? Kolik krát jsem viděl že používaly WH? dokonce jsem to natočil ale řikam seru nato jebudu dělat jinym nervy :DD Tu jde o princip a takove blbečky jaky je on kvuly koho jste mi daly ban si nezaslouži tam hrat protože ty novačky tu přijdou vyprovokujou ktery už tam hrajou roky a leta a pak oni dostavaj ban tak si nechte ty novačky no proto že ja 96 levl dosahnul za rok přijdou novačky a za 2 dny maji 70-82 levl :DDD Vubec to neni WH :DDDD Ale dobre nechte to tak jen kdyby sme si daly sraz s těma hračema někde třeba na pivku ja bych někteřým dal takovou facku že 200 tisic krat by se otočily DDD Naschle.

Příspěvek upravil KingMan: 23.03.2018 - 19:26


#2
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
Tak jsem se na to podival a ten kdo to vyprovokoval jsi ty!!!

23.03.2018 - 19:03:49 aviara_ro (ALL) you mom NOB
23.03.2018 - 19:03:05 Kalasnyikov (ALL) you are BIG NOOB

Takze si to preber a nelzi nam tu laskave!!!
a uz vubec tu radsi nebudu vypisovat to co jsi psal protoze to je hnus

#3
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
:DDDDDDDD jaj aha měl jste tu napsat všechno :DDD a nahodou jste tam neviděl to že on prvni napsal noob? pak ja jsem mu odepsal you are big noob a on nato napsal že you mom noob nebylo to tak? :DDD nebo všichni jste proti mě a schvalně ste to neviděl :DDD dobře To jsou prostě češy vy češy vubec nevite nic končim s tou hrou :DD Je to stejnak blba hra a už je to nuda prodám učet jestly vite o někom tak mi napište :) čest.

#4
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Pokud tě vyprovokuje to, že ti někdo jednou napíše NOB, tak to máš asi hodně slabé nervy. Nikdo na tebe žalovat nepřišel, sami jsme si toho všimli a vzhledem k tomu, že toho bylo více, než jen to, za co jsi dostal warn, jsem ti dal delší ban. A když už jsi svůj topik založil v sekci Unban, tak rovnou případné budoucí žádosti o unban, nebo zkrácení trestu zamítám.





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních