Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Admin Krto

stažnost

31 odpovědí na toto téma

#1
bssk

    Private 1st Class

  • Člen
  • 43 Příspěvků:
40
Offline
Ahojte, chcel by som požiadať o zrušenie alebo ukaznenie krta ako admina, uráža ma stále hlavne dnes si pozrite chat na 54 server . 21,42 myslím to začalo mam sa dat liecit a mam prestat pit a podobne veci a vyhraza sa ze ma posle spat

#2
bssk

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Člen
  • 43 Příspěvků:
40
Offline
bol dobry kamos dokonca sme boli na chate spolu, ale ako ma admina tak ho to zmenilo , darmo mat velku moc , to meni charakter

#3
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline
petko nič v zlom ale chcem pre teba len to najlepsie ako byvali kamarat ti davam radu do života ne ta uražam ale ak si toto zobral ako uražky tak sorry chod sa fak dat prešetrit

#4
bssk

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Člen
  • 43 Příspěvků:
40
Offline
a stále mi dávaš, krto toto si admin nemôže dovoliť, ved to pochop , ale vieš čo, ja odnes nebudem reagovať na to čo mi budeš písať a budem mať pokoj

#5
Cajicek®

    Private 1st Class

  • Člen
  • 46 Příspěvků:
29
  • LocationTřebíč, Czech Republic
Offline
Souhlas..
Hlavně někdy kickuje a banuje za blbosti a za nadávky např. od Coronera se nereaguje..
Tímhle se akorát tak ztratí další hráči na 4gf ve hře, která už tak dost upadá..

#6
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline
co tu ty tlachaš teba som kikoval lebo si mal lagy si stoho neštastny co sa tyka coronera riešilo sa to s kvrdličom a ten to potom pochopil že všetko bolo inak tak tu prosim ta nepiš spristosti že kikam bezdvovodne a a este jedna vec že banujem bez dvovodu koho??podam vysvetklenie ked som dal ban bez dvovodne

Příspěvek upravil krtoSK: 28.11.2016 - 22:14


#7
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekkrtoSK dne 28.11.2016 - 22:11 napsal:

co tu ty tlachaš teba som kikoval lebo si mal lagy si stoho neštastny co sa tyka coronera riešilo sa to s kvrdličom a ten to potom pochopil že všetko bolo inak tak tu prosim ta nepiš spristosti že kikam bezdvovodne


#8
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekbssk dne 28.11.2016 - 22:02 napsal:

a stále mi dávaš, krto toto si admin nemôže dovoliť, ved to pochop , ale vieš čo, ja odnes nebudem reagovať na to čo mi budeš písať a budem mať pokoj
prosim ???? ake nadavky

#9
Cajicek®

    Private 1st Class

  • Člen
  • 46 Příspěvků:
29
  • LocationTřebíč, Czech Republic
Offline
Nekicknul jsi mě jen za lagy..dnes ano, což bylo taky nesmyslné, ale už to tu bylo víckrát :) stejně jako ban..
Coroner ale stále nadává hráčům, ne jen ten jeden den.

#10
bssk

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Člen
  • 43 Příspěvků:
40
Offline
[nemam pit a mam sa dat lieci/ vysetrit to je v hre tiez forma nadavky a hlavne od teba
Ps. Krto ja som skoncil odomna uz nebudes pocut a citat nic neboj

#11
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekbssk dne 28.11.2016 - 22:22 napsal:

[nemam pit a mam sa dat lieci/ vysetrit to je v hre tiez forma nadavky a hlavne od teba
Ps. Krto ja som skoncil odomna uz nebudes pocut a citat nic neboj
ako toto možeš považovat za nadavku alebo uažku ty si fakt ešte ako dieta ale aspon sa tak chovaš nemam na teba slov

#12
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekCajicekCZ dne 28.11.2016 - 22:17 napsal:

Nekicknul jsi mě jen za lagy..dnes ano, což bylo taky nesmyslné, ale už to tu bylo víckrát :) stejně jako ban..
Coroner ale stále nadává hráčům, ne jen ten jeden den.
a ako nadavam hračom poprosim konkretne slova ked už ma tu obvynujes

#13
bssk

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Člen
  • 43 Příspěvků:
40
Offline
vidíš a tu si mal ostať ten zrelšii, mudrejšii a neodpisovať ďalej že sa chovám ako dieťa, to sa len sam seba podkopávaš , tak už to nehaj tak bracho

#14
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekbssk dne 28.11.2016 - 22:30 napsal:

vidíš a tu si mal ostať ten zrelšii, mudrejšii a neodpisovať ďalej že sa chovám ako dieťa, to sa len sam seba podkopávaš , tak už to nehaj tak bracho
je mi steba do plaču ale maš pravdu necham tak pa

#15
Lalinecek55

    Private 1st Class

  • Člen
  • 42 Příspěvků:
15
  • HLSW:54887415155
  • xFire:852518455
  • LocationBrno
Offline
Krto jako ty to nebereš jako uražku ???? Já kdybych ti napsal že at se jdeš léčit a přestaneš pít mam ¨do vteřiny ban za urážku admina tak tady laskavě nepiš že to nejsou urážky a srovnej si to kruci v hlavě co děláš a jak se chováš Děkuji.

Příspěvek upravil Lalinecek55: 28.11.2016 - 22:41


#16
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekLalinecek55 dne 28.11.2016 - 22:40 napsal:

Krto jako ty to nebereš jako uražku ???? Já kdybych ti napsal že at se jdeš léčit a přestaneš pít mam ¨do vteřiny ban za urážku admina tak tady laskavě nepiš že to nejsou urážky a srovnej si to kruci v hlavě co děláš a jak se chováš Děkuji.
v hlave si to srovnaj ty sam

#17
Lalinecek55

    Private 1st Class

  • Člen
  • 42 Příspěvků:
15
  • HLSW:54887415155
  • xFire:852518455
  • LocationBrno
Offline
To mi k tomu nic víc nenapíšeš?? to asi pro to že je to pravda vid a sám to dobře víš akorát jsi takoví typ člověka co si to nikdy nepřizná a budeš mít vždy pravdu jen ty uvědom si že i ty děláš chyby hlavně od té doby co jsi s náma přestal volat před tím sem tě považoval jako za fajn chlapa ale mílil jsem se co ted předvádíš za cirkus je fakt k blití a ty sám na to jednou doplatíš toho se neboj

Příspěvek upravil Lalinecek55: 28.11.2016 - 22:51


#18
Darag

    Recruit

  • Člen
  • 19 Příspěvků:
-8
Offline
Ehm já bych se teď Krto začal bát jestli jsi mu něco takové napsal já bych to začal řešit jinak mohl by dát tě k soudu kvůli kyberšikaně a urážce na cti popravdě jsi porušil pravidla 4gf já bych to začal řešit z právníkem: Kyberšikana podle §11 Občanského zákoniku , , Ublížení na cti zákon č. 200/1990sb. Zákon o přestupcích, § 49
Asi toto A -team bude řešit nějakým trestem .

#19
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekLalinecek55 dne 28.11.2016 - 22:49 napsal:

To mi k tomu nic víc nenapíšeš?? to asi pro to že je to pravda vid a sám to dobře víš akorát jsi takoví typ člověka co si to nikdy nepřizná a budeš mít vždy pravdu jen ty uvědom si že i ty děláš chyby hlavně od té doby co jsi s náma přestal volat před tím sem tě považoval jako za fajn chlapa ale mílil jsem se co ted předvádíš za cirkus je fakt k blití a ty sám na to jednou doplatíš toho se neboj
děláš chyby hlavně od té doby co jsi s náma přestal volat před stím tvoja fraza ake chyby robim poprosim konkretne

#20
Lalinecek55

    Private 1st Class

  • Člen
  • 42 Příspěvků:
15
  • HLSW:54887415155
  • xFire:852518455
  • LocationBrno
Offline
Jaké chyby? ted ti to tady plno lidí píše si snad slepí???

#21
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
Přátelé kamarádi. přestaňte mě kakat!!!! Bssk nedělej ze sebe nějakou ufňukanou herečku! První kdo tam začal prudit jsi byl ty, až potom ti krto napsal... a na to jsi začal rejpat a provokovat dál! Nevím jak je to v jiných případech, ale v tomhle vidím prvotní problém u tebe.
Odeslaný obrázek

#22
bssk

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Člen
  • 43 Příspěvků:
40
Offline
Hmm, no ako povieš , začalo to podla mňa tým, že ja som napísal 4 kempy v jednom týme, čo mala byt ,aj bola vtipná poznámka na ktorej sa pobavili všetci na ts a hlavne ty čo sa ich to tykalo ,to za prve. Ďalšia vec ,prudit som začal až potom čo krto ma začal posielať spat atd a to som mu len neurazlivo odpisoval . Viem že si musíš podržať svojich adminov, ale krto to prehana vo veľa prípadoch, však sa tu ozvali aj iný. Prvotni problem bol u krta ,toto som necakal že tu napišeš. Ak maš možnosť si pozrieť každú našu komunikáciu, tak by si zistil kto z nás dvoch tvory stále problémy , vlastne pozri si komunikáciu krta ako je admin. A ak ti nestačí to čo tu lúdia napísali a co tu ešte dopísal sam krto,ďalej pokračoval v urazani a ja som pekne odpisoval, tak neviem ,asi sa neoplatí sem vôbec niečo pisat, nemá to zmysel. Nehajte ho adminom a do roka tu ostane hrat aktivne 20 ludi.
Ps. niesom ufnukana herecka, toto bol len urivok z toho co krto dokazuje ako sa povisuje nad ostatnych a riesi uplne banalne veci

#23
P@lko

    Lieutenant Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold, Srazy
  • 637 Příspěvků:
805
  • HLSW:P@lko-Osklive K@c@tko,Meta ldedek,Moribundus,Osklive jdědek
  • LocationPohraničí severní Moravy
Offline
Sokolíci..Krťo je pohodový,kamarádský chalan :thumbup:...smůla pro něj je,že si Vás jako admin nechal přitáhnout moc k tělu,což já ze zásady nikdy nedělám,páč se to vždy obrátí proti adminovi.
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#24
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekP@lko dne 29.11.2016 - 08:06 napsal:

Sokolíci..Krťo je pohodový,kamarádský chalan :thumbup:...smůla pro něj je,že si Vás jako admin nechal přitáhnout moc k tělu,což já ze zásady nikdy nedělám,páč se to vždy obrátí proti adminovi.
presne si to vystihol

#25
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekbssk dne 29.11.2016 - 06:48 napsal:

Hmm, no ako povieš , začalo to podla mňa tým, že ja som napísal 4 kempy v jednom týme, čo mala byt ,aj bola vtipná poznámka na ktorej sa pobavili všetci na ts a hlavne ty čo sa ich to tykalo ,to za prve. Ďalšia vec ,prudit som začal až potom čo krto ma začal posielať spat atd a to som mu len neurazlivo odpisoval . Viem že si musíš podržať svojich adminov, ale krto to prehana vo veľa prípadoch, však sa tu ozvali aj iný. Prvotni problem bol u krta ,toto som necakal že tu napišeš. Ak maš možnosť si pozrieť každú našu komunikáciu, tak by si zistil kto z nás dvoch tvory stále problémy , vlastne pozri si komunikáciu krta ako je admin. A ak ti nestačí to čo tu lúdia napísali a co tu ešte dopísal sam krto,ďalej pokračoval v urazani a ja som pekne odpisoval, tak neviem ,asi sa neoplatí sem vôbec niečo pisat, nemá to zmysel. Nehajte ho adminom a do roka tu ostane hrat aktivne 20 ludi.
Ps. niesom ufnukana herecka, toto bol len urivok z toho co krto dokazuje ako sa povisuje nad ostatnych a riesi uplne banalne veci
aky urivok s čoho čo tu stale splietaš ty tu maš čo najmenej pisat vadšinou tu odohraš 2h potom sa nadrbeš a zmizneš alebo ako v pripade zo v čera začneš podpichovat a ked tebe slovek napiše niečo proti tvojej srsti tak plačeš ako decko napisal som ti to co som ti napisal no neviem ako som ta mohol urazit ?narkomanovy ked povies ze je narkoman tak sa neurazi lebo vie že je fetak tebe ked človek napiše abi prestal slopat a dal sa vyšetrit už vnukaš napisal som ti to kvoli tomu lebo vždy ripeš a ripeš ked si naliaty tak sa tu neopeknuj

#26
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekLalinecek55 dne 28.11.2016 - 23:07 napsal:

Jaké chyby? ted ti to tady plno lidí píše si snad slepí???
a ty si vlastne kto aku dlhu dobu tu hravaš abi si mohol tvrdit ze tu vytvaram nejaky cirkus

#27
bssk

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Člen
  • 43 Příspěvků:
40
Offline
Ja tebe napísať, to v čo ty mne tak si nasrany , že pijem každý deň keď tu hrám,tak to môžeš tvrdiť len ty zo svojou cz sociálnou povahou , neviem kdo znas dvoch mal problémy s chlastom. Niesi nič iné iba heciace monštrum s právami a ako zisťujem tak dosť ubohe

#28
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekbssk dne 29.11.2016 - 10:28 napsal:

Ja tebe napísať, to v čo ty mne tak si nasrany , že pijem každý deň keď tu hrám,tak to môžeš tvrdiť len ty zo svojou cz sociálnou povahou , neviem kdo znas dvoch mal problémy s chlastom. Niesi nič iné iba heciace monštrum s právami a ako zisťujem tak dosť ubohe
vies co moj zlaty mam ta nahaku nema cenu sa tu stebou dohadova poprosim vedenie 4gf nech nahliadne do mijho chau ci som nejak urazal nepravom kikal banoval a stvaral cirkus na severoch ako tu splieta pan BSSK dali jeho kumpani dakujem

#29
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
Krto konečně ti to došlo, ty jako admin se tu nemáš takhle veřejně dohadovat. Pak se nediv že si tu koždej přidá polínko do ohně když jde o admina.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#30
bssk

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Člen
  • 43 Příspěvků:
40
Offline
No nič ,zašlo to až príliš ďaleko, ja som len chcel aby krto bol menej akcny a hrdy. No kazdy znas si mysli ze ma pravdu, nevadi, ja som spravil chybu , nemal som to tu verejne riesit , mal som rovno napisat termixovi, a nic z tohoto by sa nestalo, ja opustam konverzaciu a mrzi ma ze sa nic nevyriesilo. Z uplneho zakladu ,o co islo ,sa to tu zvrtlo, uple inde. Takze sory za zbytocne vyvolane emocie zo strany krta

#31
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekbssk dne 29.11.2016 - 12:27 napsal:

No nič ,zašlo to až príliš ďaleko, ja som len chcel aby krto bol menej akcny a hrdy. No kazdy znas si mysli ze ma pravdu, nevadi, ja som spravil chybu , nemal som to tu verejne riesit , mal som rovno napisat termixovi, a nic z tohoto by sa nestalo, ja opustam konverzaciu a mrzi ma ze sa nic nevyriesilo. Z uplneho zakladu ,o co islo ,sa to tu zvrtlo, uple inde. Takze sory za zbytocne vyvolane emocie zo strany krta
urazit som ta nechcel myslel som to inak ako si to ty pochopil a ostne osieračky na moju adresu neboli pravdive inak teraz vnimate moje chovanie ako to bolo predtim ale lebo uz sa svami tak nestretavam a to je aj dobre ja taktiež uzatvaram tuto debatu a pre ostatnych mnej chapavy to dufam staci dakujem prajem pekny den

Příspěvek upravil krtoSK: 29.11.2016 - 12:36


#32
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Bssk, prošel jsem si celou vaši komunikaci za ten daný večer a vidím to samé co Termix, ve všech případech jsi to byl ty, kdo začal jako první rejpat a provokovat, takže to posílání spát nebyla reakce jen na 4 kempy, ale na rejpání a provokace za celý ten večer. To není o nějakém "podržení adminů" jak jsi to nazval, ale o tom co vidíme v historii chatu. Co se týká toho zbytečného kickování a banování, zkuste být příště víc konkrétní. Koukl jsem na několik posledních případů a nevidím tam, že by Krto dal ban, kick např. za urážku bezdůvodně.





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních