Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Ibiza v novém světle? :o


7 odpovědí na toto téma

#1
ybíza

    Recruit

  • Člen
  • 10 Příspěvků:
22
  • LocationHabartov
Offline
Ahoj,

Rád bych pozdravil všechny co mě znají i neznají. Byl jsem zde jeden z TOP nejproblémovějších hráčů. Měl jsem již několik permabanů a mnoho, mnoho tempbanů. Vždy jsem se choval velice arogantně, sobecky a vesměs jako usmrkaný dítě.

S příchodem amnestie a updatu na patch 1.8 jsem se rozhodl, že tomuto chování je definitivně konec. Rád bych se konečně ukázal v novém světle, a i když to tu bylo již nesčetněkrát tak toto je naposled, co to říkám.

Rád bych také všechny poprosil, aby mě nechali hrát si svojí hru a pokusili se mě přehlížet, protože moc dobře vím, že je tu kvantum lidí, co si do mě rádi rýpou a dělají mi naschvály. Nerad bych se s kýmkoliv dostal do konfliktu, ať už je to klan KaP či kdokoliv jiný. A také bych byl velmi potěšen, když bych už nikdy nemusel číst či poslouchat, že nehraju čistou a férovou hru, protože mi to namísto pozvednutí ega akorát kazí náladu.

I přes všechnu mou, zde ošklivou minulost, mi tento portál a jeho komunita velmi přirostl k srdci a nerad bych se s tím opět loučil, stačilo mi to předtím.

Díky moc za přečtení, klidně můžete zanechat nějaký pozitivní komentář, ať všichni vidí - že tady je ta správná komunita, kterou jen tak někde člověk nenajde!

Příspěvek upravil REFORMED Ibhzrk: 11.04.2017 - 00:29


#2
Witík

    Ten hodný

  • CoD4 Admin
  • Others: V.I.P Člen
  • 308 Příspěvků:
384
  • LocationPísek
Offline
Až mi slzička ukápla :unsure:

#3
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline
Chceš aby tě lidi přehlíželi a zakládáš si takovejhle cringe topic :WTF:

#4
ybíza

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 10 Příspěvků:
22
  • LocationHabartov
Offline
Chci jen vyjádřit svoji lásku ❤

#5
-BB-

    Sergeant Silver

  • Holky :)
  • Others: Sponzor Silver, V.I.P Člen
  • 229 Příspěvků:
506
Offline
Prvních 6 vět vypadalo nadějně, další 3 věty to zazdily a zbylé 2 věty to už moc nezachránily. Následná odpověď na příspěvky ostatních mi přijde divná, až sarkastická. Pocity? Rozporuplné.

Nejvíc se mi na tom líbí Blood moon Jhin. Což je škoda, když se člověku nejvíce líbí z celého příspěvku pouze podpis uživatele. :(

#6
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
Tak Kamaráde z mého pohledu to moc přesvědčivě nevyznělo, spíš to zavání asertivitou!
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#7
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
nazdar Jakube ! ty ušáku.

Choval jsi se jako usmrkaný dítě proto, že si usmrkaný dítě byl. :D

Jestli si myslíš,že ta tvoje19náctka něco zachrání, tak ani omylem.

Mě ty kraviny nepřešly dodnes :D. Jsem zaseklej jako ty v 18 letech....a když vidím kozy tak jsem k neudržení.

Nazdar.


#8
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
s těma kozama to je asi u všech stejný :-) na věku nezáleží

A občas i kolena jsou dobrý :-)
Odeslaný obrázek





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních