Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Ban


7 odpovědí na toto téma

#1
srnciMara

    Private

  • Člen
  • 34 Příspěvků:
9
  • LocationValašské Meziříčí
Offline
Ahoj, dostal jsem ban za urážky admina, rád bych věděl, která urážka to byla a na jakého admina ? Děkuji za vysvětlení :-)

#2
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěveksrnciMara dne 18.06.2017 - 10:17 napsal:

Ahoj, dostal jsem ban za urážky admina, rád bych věděl, která urážka to byla a na jakého admina ? Děkuji za vysvětlení :-)
Dostal si ban za Nevhodne chovani, provokace admina včera si sa nevhodne choval voči hračovi saen a provokaciu si mal na moju adresu dufam že tatoo odpoved ti stači

#3
srnciMara

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 34 Příspěvků:
9
  • LocationValašské Meziříčí
Offline

Zobrazit příspěvekkrtoSK dne 18.06.2017 - 20:07 napsal:

Dostal si ban za Nevhodne chovani, provokace admina včera si sa nevhodne choval voči hračovi saen a provokaciu si mal na moju adresu dufam že tatoo odpoved ti stači
Nestačí, protože provokace na tvoji adresu znamená i slovo "Ahoj", hráč Saen provokoval i mě a nechápu, když jsme sami přestali psát že jsem dostal ban za nevhodné chování a k tomu urážku admina, chtěl bych tu urážku vidět konkrétně jaké slovo bylo pro tebe urážka. Proto žádám o posouzení urážky admina nějakého jiného admina než tebe. Děkuji.

Příspěvek upravil srnciMara: 18.06.2017 - 22:38


#4
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Ahoj, pro začátek, ten ban jsem ti dal já, ne krto, když jsem si přečetl co jsi ten večer psal a co jsi psal o pár dní dříve. A myslím si, že jsem byl ještě mírný, vzhledem k tomu, co jsi napsal. Pokud opravdu chceš, můžu délku banu ještě posoudit znovu, ale směrem dolů to určitě nebude.
Jinak co se týká té provokace admina, tak namátkově toto:

SaN/Mara&Verca says to all ( #54 ): ty jsi admin na baterky proste
SaN/Mara&Verca says to all ( #54 ): tebe provokovat budu klidne celou noc a celej den


Ber to jako varování, pokud by se něco takového opakovalo, tak délka banu bude výrazně delší.

#5
srnciMara

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 34 Příspěvků:
9
  • LocationValašské Meziříčí
Offline

Zobrazit příspěvekLameduck dne 19.06.2017 - 02:32 napsal:

Ahoj, pro začátek, ten ban jsem ti dal já, ne krto, když jsem si přečetl co jsi ten večer psal a co jsi psal o pár dní dříve. A myslím si, že jsem byl ještě mírný, vzhledem k tomu, co jsi napsal. Pokud opravdu chceš, můžu délku banu ještě posoudit znovu, ale směrem dolů to určitě nebude.
Jinak co se týká té provokace admina, tak namátkově toto:

SaN/Mara&Verca says to all ( #54 ): ty jsi admin na baterky proste
SaN/Mara&Verca says to all ( #54 ): tebe provokovat budu klidne celou noc a celej den


Ber to jako varování, pokud by se něco takového opakovalo, tak délka banu bude výrazně delší.

Spíš mě zajímá jestli posuzuješ pouze provokování Krta nebo i to co jsem psal s hráčem Saen, protože s tím jsme psát přestali a nic dál jsme nepsali. Poté nás krto kicknul. Takže proč ten kick přišel, když už nikdo nic nepsal ? A ta první věta není spíš urážka jako názor na jeho adminování :).

Příspěvek upravil srnciMara: 19.06.2017 - 08:59


#6
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Tvůj ban byl na základě toho co jste si psali s hráčem Sean a toho co jsi psal krtovi. Přestali jste teprve až poté, co vás krto kicknul, takže tu nelži.

#7
srnciMara

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 34 Příspěvků:
9
  • LocationValašské Meziříčí
Offline
To bych se klidně rád mrknul na záznam chatu a Krtova kicku pokud je to možné.

#8
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Nu dobrá, chceš to dál řešit, tak se na to ještě jednou podívám. Zde máš ten výpis, kde je vidět, že v době kicku jste se ještě stále dohadovali a napadali.

17.06.2017 - 22:28:11 Durex (ALL) tebe polknout
17.06.2017 - 22:28:17 Saen (ALL) Preeeeesneee!!!
17.06.2017 - 22:28:19 Durex (ALL) a tata si mel vzit me
17.06.2017 - 22:29:00 [4GF] krtoSK (ALL) kicknutí Durex klidek
17.06.2017 - 22:29:01 Saen (ALL) dej mi adresu at muzu prijet za tebou
17.06.2017 - 22:29:34 [4GF] krtoSK (ALL) kicknutí Saen klidek

Nicméně, když už jsem se k tomu musel na tvou žádost vracet, protože nevěříš že to tak bylo a chtěl jsi přehodnocování, tak tedy přehodnocuji délku banu.
Vysvětlení jsi dostal, důkaz také, beru tímto věc za vyřešenou.





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních