Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Pravidla CoD4 na 4GF >>ZDE<<

>>Nový COD4 PB GUID generátor<< Nově s kontrolou Registrů kvůli možnosti vice CD klíčů
>>Herny klient: DOWNLOAD<< Hráči kteří hrají či budou hrát přes klienta budou dostávat bonus + 20% XP >CoD4x-Client<
Posted Image 88.86.107.135:29550 COD4 4GF.CZ #55 | DeathRun | v2.0 BETA | TEST | AntiBlock | Cracked
Posted ImagePosted Image >>> Ark: Survival Evolved <<< Subfórum

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse

Zatleskejte si 4gf

7 odpovědí na toto téma

Guest_Benny23_*

• Host
Ať se člověk může snažit jak chce tak stejně jsou lidi kteří vám aspoň tu chvíli odreagování zkazí .Nechápu sice asi mi to může být jedno ale proč tu mají hvězdu lidi kteří se neumí ovládat a pak ti to dají pocítit jako na postu sem Admin ? Myslím si že pro 4 gf sem se aji snažil né nějak znatelně ale poslal sem už 2 příspěvky finanční myslím že za poslední rok aji dost cheaterů pochytal a v celku pár lidí sem přitáhl aby tu hrálo a ve finále jsem doceněný 20 letým klukem který má hvězdu a nervy na dranc že se mu nedaří skore . Jako dostat temp na 30 min za otázku a dál ? Nevim no jestli je to dobrá cesta k úspěchům nebrečím tu že nemůžu hrát ale jde jen o princip .

Witík

Ten hodný

• V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 263 Příspěvků:
281
  • LocationPísek
Za att ležíte s bombou na spawnu, když vás na to upozorním přijde tvoje provokativní poznámka "A dál?" . To že pošleš finanční příspěvek a najdeš hráče s wh, ti nedává volnost, že můžeš provokovat a nebudeš potrestán.

Příspěvek upravil Witík: 22.01.2017 - 15:11

Viper.

Maggot

• Člen
  • 227 Příspěvků:
251
Jen do nich do camperů! :jupi: :biggrin3:
Deathrun

Guest_Benny23_*

• Topic Starter
  • Host
Chlapče než mě tady začneš obviňovat že sedím na spawnu tak se ujisti jestli sem to fakt byl já ok ? a já neříkám že tu chci volnost ani teda nechápu jak si k tejdle myšlence dospěl ale cajk v poho .. A provokační vůbec by mě nenapadlo že mě hned zabanuješ za provokaci vzpamatuj se provokační lidé jsou tu úplně jiní nemyslím si že bych byl jeden z nich . Jako chápu to že mapa před tím se ti dařila že si měl 25 - 3 a další mapu díky (kemperům) si měl jen 10-7 jáko chápu naštve to ale myslím si že za tuto otázku to byl zbytečný závěr .Každopádně ze tenhle krok si ještě 2x rozmyslím další transakci ...

Witík

Ten hodný

• V.I.P Člen
  • 263 Příspěvků:
281
  • LocationPísek
To že mám špatné skore neznamená, že si to budu hojit banama na tobě. Neříkám že patříš k provokatérům, já to bral jako provokaci tak jsi dostal 30min. Poslední dobou na serverech prokovuje dost lidí a začíná se to zvrhávat, takže se to musí řešit.

A peníze nejdou mě do kapsy, jdou na provoz serverů ale je to tvoje věc jestli podpoříš nebo ne.

TeRmIxXx

všudezdejší

• Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1066 Příspěvků:
1827
Pánové klídek...
Je fakt že admin musí mít nějakou autoritu.
A však se přikláním k názoru že tohle bylo celkem přísný.
Taky nemám rád kemp za atack, ale řešilo se to kickem a až po několikátém opakování byl ban.
Příště se tohle snad nebude dít ani z jedné strany...
Odeslaný obrázek

Guest_Benny23_*

• Topic Starter
  • Host
Witíku já ale neříkám že ti jdou do kapse :-D Já vím moc dobře že jdou na podporu serverů proto ty prachy chci poslat pač sem chodím rád a chci sem chodit nadále tak proto :-) To je jedno nebudeme se v tom více babrat pač se stalo a navrátit už to nejde ale když ještě dodám tak nejsi ten do kterých bych se musel navážet možná se už nepamatuješ ale pár dnů jsme se nasmáli na ts když jsme drtili promod a za špatného tě nemám takže nemám důvod ale to je jedno :-)

Witík

Ten hodný

• V.I.P Člen
  • 263 Příspěvků:
281
  • LocationPísek
Já proti tobě taky nic nemám :D Jen jsem to v dané chvíli vzal moc vážně.. aspoň víš že se to nedělá :D

1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních