Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Staznost na ARK server Island

- - - - -

2 odpovědí na toto téma

#1
saky

    Recruit

  • Člen
  • 2 Příspěvků:
0
Offline
chcel by som vysvetlit co to znamena PvPvE server, lebo bolo mi povedane ze to funguje tak ze nemoze ma hrac napadnut pokial nevyhlasi tribu vojnu, ja hram PvE a zakazdym mi niekto vyhladi zakladnu a vsetko mi poberie.
v com sa to teda lisi od klasickeho PvP? chcel by som vediet, kto ma znicil lebo hral som to vkuse a potom som sa na 2h len odlogol a hned tam dobehol ten utocnik!! musel sledovat kto je online na serveri cez https://www.battleme...rvers/ark/83760 a nastavit si namna Alert ( tam sa daju nastavovat alerty na eventy player join, player leave atd ) a hned vystartoval...uplne mi to zacina znechocovat hru ked si 3 dni budujem nieco a naky typek mi to znici za par minut a pokradne mi tazko ziskane veci.... mohli by ste s tym nieco urobit chodia tam poliaci,rusi,cinania a ziadne pravidla tam niesu urcene!

novy ludia ked sem pridu tak rovno sa otacaju a odchadzaju kvoli takymto ludom, neni sanca si tu nieco vybudovat ked jeden hrac co je vymaxovany nici vsetkych nizsich levelov a vyhladzuje im zakladne

za dalsie ked pozrem do tribe logu nevidim kto mi zakladnu znicil, ukaze ze boli znicene objekty ale neukaze kym to bolo znicene. docital som sa ze treba zapnut nejake nastavenie aby to ukazovalo:

Citovat

just have your server operator add ?TribeLogDestroyedEnemyStructures=true to the commandline field and all will be fixed for future events :p
poprosil by som keby sa to dalo fixnut, aby ked ma uz niekto znici som aspon videl ze kto.

dalej nefunguje tribe inventory access level ( activation level funguje ) , ked ho zmenim na ine cislo tak sa to nezmeni, az ked sa odlognem a zas nalogujem...

Příspěvek upravil saky: 3.01.2018 - 02:54


#2
R3MIEN

    =/\=

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 485 Příspěvků:
1287
  • LocationPraha
Offline
ta by se dalo pridat a PvPvE je spise urceni pro server takovy kde se lide muzou zabijet a raidovet ale vzdy to tu bylo tak ze pokud nekdo neprovokoval tak se ponem neslo

#3
saky

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 2 Příspěvků:
0
Offline
no vsak ja som praveze neprovokovol a uz 3x mi vyhladili zakladne, raz to boli poliaci, potom dalsi co anglicky pisal a treti krat neviem kto :/ chcel som si to dostavat a potom sa z niekym dohodnut ale ti zahranicni hraci ma nenechaju. ja som myslel ze to je cz/sk server a cz/sk su v pohode ale ti poliaci,rusi,cinania atd tak ti idu po vsetkom. a to ked mi zoberu 8 turetov z trezoru a dalsie legendarne veci plamenomet zlty 200% atd tak to nastve :/

Příspěvek upravil saky: 4.01.2018 - 01:20






1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních