Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Pravidla CoD4 na 4GF >>ZDE<<

Eventy o náhodné Steam klíče >>ZDE<<

Update 5.9.2018 >>ZDE<<

Fix pro lidi co mají Steam verzi CoD4 a nedá se připojit >>ZDE<<

>>Herny klient: DOWNLOAD<< Hráči kteří hrají či budou hrát přes klienta budou dostávat bonus + 20% XP >CoD4x-Client<
Posted Image 88.86.107.135:29550 COD4 4GF.CZ #55 | DeathRun | v2.0 BETA | TEST | AntiBlock | Cracked
Posted ImagePosted Image >>> Ark: Survival Evolved <<< Subfórum

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse

Žádost o navrácení levlu

2 odpovědí na toto téma

Hotys

Recruit

• Člen
  • 16 Příspěvků:
29
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné navrátit level i po velmi dlouhé době co jsem nehrál (jedná se o tak asi 3-4 roky cca)? Poslední level by měl být něco okolo 80 (dost velký odhad), přesně už nevím.

IP žadatele - 95.143.129.179
PB GUID - 323f26cd (toto je nový co mi to vygenerovalo vaší aplikací, starý už bohužel nikde nedohledám)
Na žádost doložit screen kde je uveden lvl z historie - Tak ten už taky neseženu

Popis problému nebo proč došlo ke ztrátě levlu - Tehdá jsem to přestal hrát a už jsem nečekal že se k tomu ještě někdy vrátím. Později při koupi nového počítače jsem si už bohužel nezálohoval mpdata a klíč.

Vím že se to asi bude špatně hledat, pokud se do toho bude někomu chtít, tak sem přidám co nejvíc informací na které si vzpomenu, pro případ že by to mohlo nějak pomoci.

Dříve jsem hrál se jménem Destiny (myslím že jsem tam měl ještě ©, tudíž Destiny©), možná později i se jménem Hotys (tam nevím jestli jsem přidával nějaké další znaky...). Dnes jsem se připojil na server se jménem Hotys.
Jednu chvíli jsem měl i sponzora.
A ty mpdata jsem již ztratil dříve, link na předchozí vlákno jsem tu ještě našel: http://forum.4gf.cz/...8848#entry28848

K4r3l01

STAR PLAYER

• Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3098 Příspěvků:
4290
Po přechodu na update na 1.8 byl vsem resetovan level takze obnova levelu neni mozna z predchazejiciho obdobi

Asi se mi zbláznil net :D

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

Hotys

Recruit

• Topic Starter
  • Člen
  • 16 Příspěvků:
29
Aha, díky za odpověď. Tak tedy hurá na expení :)

1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních