Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

SR/SD


5 odpovědí na toto téma

#1
shifty_1984

    Private 1st Class

  • Sponzor Silver
  • 42 Příspěvků:
38
Offline
Ahoj, už koukám skoro nikdo nechodí na SR/SD servery. Škoda, nerozjedeme to zase trošku? Asi jsem v menšině, ale DM mě fakt nebere. A poslední týdny se nic jiného nehraje... tak zkusím pobídnout tady :)

díky shifty

#2
CoRoNeR___wtf

    Corporal Silver

  • Sponzor Silver
  • 105 Příspěvků:
125
Offline
shifty musíš taky jako já na ten server přijít a třeba půl hodiny, hodinu tam dělat křoví, než někdo přijde. Je prostě třeba čekat a čekat. Kolikrát jsi to udělal ty??. Oni jak uvidí, že tam někdo je, tak dojdou.

Příspěvek upravil CoRoNeR___wtf: 24.06.2018 - 12:19


#3
shifty_1984

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Sponzor Silver
  • 42 Příspěvků:
38
Offline

Zobrazit příspěvekCoRoNeR___wtf dne 24.06.2018 - 12:08 napsal:

shifty musíš taky jako já na ten server přijít a třeba půl hodiny, hodinu tam dělat křoví, než někdo přijde. Je prostě třeba čekat a čekat. Kolikrát jsi to udělal ty??. Oni jak uvidí, že tam někdo je, tak dojdou.

Ok, beru na vědomí. Teď budu týden out, ale příští víkend se pokusím určitě dojít. A možná i dnes :)

#4
HaxorMilla

    Recruit

  • Člen
  • 5 Příspěvků:
0
Offline
Hoj, občas se tam hraje, hlavně teda večer, osobně si všímám, že lidi leavujou kvůli mapám, i když tam je ňákej sponzor nebo VIP co to může přehodit, mě by se líbílo kdyby jeden den př.. sobota od rána až do dalšího dne rotovali jen klasické mapy strike,crash, backlot, že by to přitáhlo víc lidí aspoň na tu sobotu :) já osobně bych u toho seděl od rána kdyby tam jelo jen jeden den tohle :D (nevím jak težké by to bylo nastavit jen návrh) osobně SaD mám nejraději, ale musím na cizí servery, když zrovna nemám chuť střílet do všeho v DM.. :( (nebo ještě chat do clienta ? :) ))

Příspěvek upravil HaxorMilla: 29.06.2018 - 12:46


#5
shifty_1984

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Sponzor Silver
  • 42 Příspěvků:
38
Offline
Já jsem jenom pro, aby se jeli klasiky klidně dokola :) To by mě taky bavilo.

#6
CoRoNeR___wtf

    Corporal Silver

  • Sponzor Silver
  • 105 Příspěvků:
125
Offline

Zobrazit příspěvekvladenka dne 30.06.2018 - 10:22 napsal:

Já jsem jenom pro, aby se jeli klasiky klidně dokola :) To by mě taky bavilo.
Mě by to taky nevadilo. Hrál jsem toujane třeba 10x za sebou.





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních