Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

pomožtee mii!!!


11 odpovědí na toto téma

#1
KingMan

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
Dobrý den. Prosím vás už tyden mi nefunguje server 52 připojím se a piše se tam pořád awaiting connection dopočítá to do 15-ti a vypne se to pak to piše server timed out a vubec se to nechce připojit ale ostatni servery mi fungujou normalně jedine ta 52 ne. Já nevím proč zkouším to googlit, na youtube, všude možne ale nic. nevite co stím muže byt?

#2
papuca rulez

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
245
Offline
Ahoj,zkus vymazat mod openwarfare (4gf)ted přesně nevím jak ta složka se nazívá ,a znovu se připoj klasicky přes clienta ,bude se ti to stahovat znova

#3
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
Fw


#4
CoRoNeR___wtf

    Corporal Silver

  • Sponzor Silver
  • 105 Příspěvků:
125
Offline

Zobrazit příspěvekpapuca rulez dne 13.08.2018 - 14:45 napsal:

Ahoj,zkus vymazat mod openwarfare (4gf)ted přesně nevím jak ta složka se nazívá ,a znovu se připoj klasicky přes clienta ,bude se ti to stahovat znova
To už jsem mu taky radil ve hře, ať to udělá. 4gf_openwarfare Tutově ale nezná cestu. ............................... nazývá

Příspěvek upravil CoRoNeR___wtf: 14.08.2018 - 15:47


#5
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
ZKUSIM TO :) A DIKY MOC VŠEM ZA RADU :)

#6
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
aaach to nejde udělal jsem to tak jak ste to řekly nešlo to pak jsem to přeinstaloval celou hru znovu stahnul a ani tak to nejde booooožeee ja už nevííím novy windows jsem udělal ani tak to nejde tvl ja už nevim co stim @@@@@@@@@@@@@@@@

#7
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
jediny server co mi nefunguje 52 přimo to kde nejvic lidi vždycky hrajou a hrau to i ja pořád a přiimo to nefunguje máám dost

#8
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
zkus to ted zkusi lsem restartovat server

#9
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
aach pořád to nejde jáá už nevim :(((( asi dostanu deprese

#10
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
mas v pc hlsw? pokud j mas odezvu od toho serveru nebo ne?

#11
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
ja nevím jestly mám já jsem uplny lempl na takove veci ani nevím co to je :( myslíte že by šlo nějak to udělat tak že by jste vy nějak dostala do mého pc a nějak by jste to zpravila? vím že existuje nějaky program že z daleka se dá dostat do pc od někoho jiného. protože já takovych věci vubec nechapu ani nerozumím :((( a už mám uplny apsták na hru chci si moc už zahrát už 2 tydny jsem nehral :( :((((

#12
/Papi/

    Master Sergeant Silver

  • CoD4 Admin
  • Others: Sponzor Silver
  • 260 Příspěvků:
401
  • Location(CZ) Karlovarský kraj
Offline

Zobrazit příspěvekKingMan dne 16.08.2018 - 14:18 napsal:

ja nevím jestly mám já jsem uplny lempl na takove veci ani nevím co to je :( myslíte že by šlo nějak to udělat tak že by jste vy nějak dostala do mého pc a nějak by jste to zpravila? vím že existuje nějaky program že z daleka se dá dostat do pc od někoho jiného. protože já takovych věci vubec nechapu ani nerozumím :((( a už mám uplny apsták na hru chci si moc už zahrát už 2 tydny jsem nehral :( :((((

Proveď novou instalaci, tento postup a musí ti to běžet: http://forum.4gf.cz/...od-na-cod4x-18/

Příspěvek upravil /Papi/: 3.09.2018 - 04:40






1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních