Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

UŽ MÁM DOST


8 odpovědí na toto téma

#1
KingMan

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
Dobrý den. Nic ve zlém ale bud máte vy nějakou chybu na serveru 52 a nebo já už nevím co stím je. Všechny servery mi jdou normlně bez problemu jedině server 52 mi nejde už týden. Takže já mám dobrý internet protože jinak by mi nefungovaly jiné servery. Takže musite mít vy nějakou chybu na serveru 52 protože to je jediný server co mi nejde. Ted jsem si i přeinstaloval pc a server 52 mi ani tak nejde. Už mám z toho dost. a BEZTAK MI TO NEFUNGUJE KVŮLY TY BLBE UPRGADY A CO JA VIM CO JEŠTĚ. POŘÁD NĚJAKE UPRGADY MANIALNÍ PŘECHOD TAM A TAM. NEMOHLO TO TAK ZŮSTAT JAK TO BYLO? BEZTAK KVŮLY TY UPRGADY TO NEFUNGUJE TAK JAK MA.

Příspěvek upravil KingMan: 22.11.2018 - 19:05


#2
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
Tak jen pro informaci na nasi strane chyba byt nemuze protoze by jsi se nepripojil nikam ale tohle spis vypada ze se nekdo zkousi pripojit ze stejne ip na server a blokuje ti tim pripojeni zkusil bych do konzole napsat /net_port 28962 a hned po tom se pripojit na 52 u nas chybu nehledej tam nebude pokud nepomuze predchozi postup tak ti neco blokuje pristup na port serveru #52

#3
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 22.11.2018 - 19:20 napsal:

Tak jen pro informaci na nasi strane chyba byt nemuze protoze by jsi se nepripojil nikam ale tohle spis vypada ze se nekdo zkousi pripojit ze stejne ip na server a blokuje ti tim pripojeni zkusil bych do konzole napsat /net_port 28962 a hned po tom se pripojit na 52 u nas chybu nehledej tam nebude pokud nepomuze predchozi postup tak ti neco blokuje pristup na port serveru #52
aha dobře ja se vám omlouvam jen mě to s**re ale zkusim to jak to řikate

#4
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline

Zobrazit příspěvekKingMan dne 23.11.2018 - 00:35 napsal:

aha dobře ja se vám omlouvam jen mě to s**re ale zkusim to jak to řikate
A děkuju vám mockrát už mi to jde. Snad už to nebude dělat. Jste tak/a hodna/ny, že pomahate lidem jak jen můžete tady na forumu :) To je dobrý věc. A ještě jednou se vám omlouvám jen mě to vytočilo už tyden jsem nehrál a už moc jsem si htěl zahrát. Děkuju vám pěkně za pomoc :) Přeju vám hezky den. :)

#5
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline

Zobrazit příspěvekKingMan dne 23.11.2018 - 00:42 napsal:

A děkuju vám mockrát už mi to jde. Snad už to nebude dělat. Jste tak/a hodna/ny, že pomahate lidem jak jen můžete tady na forumu :) To je dobrý věc. A ještě jednou se vám omlouvám jen mě to vytočilo už tyden jsem nehrál a už moc jsem si htěl zahrát. Děkuju vám pěkně za pomoc :) Přeju vám hezky den. :)
AAACH STEJNĚ MI TO NEFUNGUJE :((((((( JA NEVIM UŽ CO STIM JE :((((( JÁ CHCI HRÁT :''' :DDDDD

#6
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
tak to mi hlava nebere jednou ti to jde a podruhe ne u nas se nic nemenilo takze to musi byt jedine nekde u tebe nic jineho me uz vazne nenapada

#7
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 23.11.2018 - 14:52 napsal:

tak to mi hlava nebere jednou ti to jde a podruhe ne u nas se nic nemenilo takze to musi byt jedine nekde u tebe nic jineho me uz vazne nenapada
Mě už taky ne :( Nevadí no třeba za 2 roky si zahraju :( Až si změním internet. Ale děkuju za pomoc :)

#8
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
jeste me napada zkus napsat papimu ohledne openvpn ceske mohlo by ti to teoreticky pomoct

#9
/Papi/

    Master Sergeant Silver

  • CoD4 Admin
  • Others: Sponzor Silver
  • 260 Příspěvků:
401
  • Location(CZ) Karlovarský kraj
Offline

Zobrazit příspěvekKingMan dne 24.11.2018 - 17:01 napsal:

Mě už taky ne :( Nevadí no třeba za 2 roky si zahraju :( Až si změním internet. Ale děkuju za pomoc :)

Ahoj, neházej flintu do žita.
Testni ještě to VPN jak píše K4r3I01 zde: https://ceskevpn.cz/...astavitvpn.html

Příspěvek upravil /Papi/: 25.11.2018 - 09:08






1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních