Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Nová instalace cod4 a zachování lvl


20 odpovědí na toto téma

#1
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline
Ahoj, jistě se tu najde někdo, kdo mi dokáže poradit. Pořídil jsem si novej noťas od Asusu a budu instalovat cod4. Zajímá mě, jak to udělat abych měl zachován lvl ve hře. A aby toho nebylo málo, tak se budu připojovat s jiné ip adresy. Zatím nevím, kdy se budu stěhovat, ale chci v tom mít jasno. neý se přestěhuju. Tak mě napadlo, že po nové instalaci bych jen nahradil složku ve hře složkou s mým profilem s původní hry. Jen abych pak nedostal ban za lvl hack. Každopádně všem rádcům předem děkuju.

#2
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline
Ahoj tohle byti mohlo pomoct,ale nejlepší je asi kontaktovat adminy at neuděláš stejnou blbost jak já http://forum.4gf.cz/...__p__18#entry18 ^_^

Příspěvek upravil Bris: 20.10.2011 - 14:41

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#3
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
A budeš měnit cd-key? Pokud ne, tak by mělo stačit jen zkopírovat složku players, kde máš uložený profil.

#4
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
Tohle se tu rozbiralo jiz nekolikrat musis si zazalohovat profil a cd klic

#5
dave101

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
204
  • LocationSK
Offline
zálohu treba spraviť cez "COD4 Backup" (CallofDuty4Backup pre Win 7 a COD4_Backup_v1.0.3 pre Win XP) a vždy použiť rovnaký CD-key inak to nefunguje aspom mne nie

#6
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline
Takže po nové instalaci jen skopíruju složku players, kterou mám zálohovanou a je to. Samozřejmě použiji stejný cd key a mělo by to být. OK, všem děkuji za pomoc. Jinak notas už dorazil a těším se až ho spustím :-)

#7
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline
Ahoj, nechci otravovat, ale jsem asi fakt blbej, protože jsem udělal vše jak jste mi poradili a stejně po připojení do hry mám lvl 1 a zamknuté veškeré zbraně. Použil jsem stejný cd key, nick, a celou složku player jsem vložil do nové hry. Složka obsahovala profil, nick, mods, config_mp.cfg a mpdata.

Od počátku se mi to nechce hrát a je to škoda, protože už jsem měl lvl79. Pro mě dosáhnout této úrovně znamená strašně dlouhou dobu. Tak bych rád poprosil, zda by nebylo možné mi lvl 79 nějakým způsobem zpět nahrát. Někde jsem vyčetl, že to admin může hráčům, kteří příjdou nějakým způsobem o lvl zpět dohrát. Předemmoc děkuji. Níže uvádím svůj nick a pb guid.

bengoro
617e 1093

Když jsem hledal v konzoli svůj pb guid, tak jsem ho našel pod svým starým nickem bengoro1983, což je zvláštní, protože ve hře mám jen profil bengoro a ten jsem zkusil vybrat a stále nic. Pak mi to vyhazuje při připojení do hry následující hlášku : Error, An error occurred while reading the stats data. Your stats have been reset.
Vkonzoli jsem pak našel větu : Couldn write profiles/bengoro/config_mp.cfg

Přdem moc děkuju, Jsem bezradnej

#8
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Error, An error occurred while reading... tuhle větu mi to psalo při změně cdkey, když nesouhlasil s tím, který byl uložený v registrech, ale pokud jsi použil stejný jako předtím, tak by to mělo být uloženo správně. Potom mě napadlo, neměl jsi předtím WinXP a teď na novým pc máš Visty nebo Win 7? Tam se totiž profil ukládá jinám, než ve WinXP.

#9
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
instalace do program files ze? vecny problem, ze temer vsichni instalujte vsechny aplikace a hry do defaultni slozky windows, tedy do program files... data aplikaci a her se neukladaji do slozky daneho programu, ale mimo - do documents and settings, users...... stejne tak profil cod4

cele cod 4 zkus jen prekopirovat jinam (napr do adresare "hry" mimo program files - cod4 staci jen prekopirovani, neni nutna nova instalace), spust iw3mp.exe a zkontroluj zadani cdklice, opet prekopiruj slozku profiles tentokrat primo do slozky COD4.
dale... pokud jsi prumerny uzivatel a znas beznou praci se slozkami a soubory, pokud jsi schopen nainstalovat nejaky program tam kam chces... VYPNI UAC neboli "rizeni uzivatelskych uctu", dale vyjimka pro iw3mp.exe ve firewallu

toto je postup, ktery bych zvolil ja jako prvni a asi jedinou moznost
vedeni 4GF je za urcitych okolnosti schopno resit tvuj problem s lvl, ale zbrane by zustaly zamcene vcetne perku.

Příspěvek upravil Briki: 22.10.2011 - 01:54


#10
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline

Zobrazit příspěvekBriki dne 22.10.2011 - 01:54 napsal:

instalace do program files ze? vecny problem, ze temer vsichni instalujte vsechny aplikace a hry do defaultni slozky windows, tedy do program files... data aplikaci a her se neukladaji do slozky daneho programu, ale mimo - do documents and settings, users...... stejne tak profil cod4

cele cod 4 zkus jen prekopirovat jinam (napr do adresare "hry" mimo program files - cod4 staci jen prekopirovani, neni nutna nova instalace), spust iw3mp.exe a zkontroluj zadani cdklice, opet prekopiruj slozku profiles tentokrat primo do slozky COD4.
dale... pokud jsi prumerny uzivatel a znas beznou praci se slozkami a soubory, pokud jsi schopen nainstalovat nejaky program tam kam chces... VYPNI UAC neboli "rizeni uzivatelskych uctu", dale vyjimka pro iw3mp.exe ve firewallu

toto je postup, ktery bych zvolil ja jako prvni a asi jedinou moznost
vedeni 4GF je za urcitych okolnosti schopno resit tvuj problem s lvl, ale zbrane by zustaly zamcene vcetne perku.
Ty bláho, no tak ted z toho mám guláš. Možné ale je, že by mohl být problém v tom, že jsem dříve hrál na vistách a nyní jsem přešl na "7" každopádně děkuju

#11
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
pokud ams hru nainstalovanou v program files, pak se levely ukladaji do bezne nepristupne slozky (users/bengoro... nejaky virtual store... blablabla..) a tam jsi svuj profil nepresunul....
codko prekopiruj jinam, nahrej slozku profiles a mas levely zpet i zbrane a perky...

#12
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline

Zobrazit příspěvekBriki dne 22.10.2011 - 16:30 napsal:

pokud ams hru nainstalovanou v program files, pak se levely ukladaji do bezne nepristupne slozky (users/bengoro... nejaky virtual store... blablabla..) a tam jsi svuj profil nepresunul....
codko prekopiruj jinam, nahrej slozku profiles a mas levely zpet i zbrane a perky...

Ok, pokusím se. Děkuju

#13
IPSC

    Lance Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold
  • 170 Příspěvků:
332
  • LocationDCA
Offline
cs all...Bengoro, každý operačný systém (XP, Vista, 7) ukladá save a profil do iných zložiek. Skús sa pozrieť tu: http://forum.4gf.cz/...ch__1#entry5994 kde to je detailnejšie opísané...
Lovu zdar !!!

4gf sobě

Pravidlá a informácie 4gf

#14
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline

Zobrazit příspěvekBengoro dne 22.10.2011 - 16:14 napsal:

Ty bláho, no tak ted z toho mám guláš. Možné ale je, že by mohl být problém v tom, že jsem dříve hrál na vistách a nyní jsem přešl na "7" každopádně děkuju

A odkud sis zálohoval profil na těch Vistách? Ze složky C:\Users\"jmeno uživatele"\\AppData\Local\VirtualStore\Program File\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\ a nebo z té kde byla hra nainstalována C:\Program File\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\ ? Pokud to bylo z toho prvního umístění ...AppData\Local\VirtualStore\... tak stačí následovat návod co napsal Briki a vše by mělo fungovat.

#15
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline

Zobrazit příspěvekLameduck dne 22.10.2011 - 17:13 napsal:

A odkud sis zálohoval profil na těch Vistách? Ze složky C:\Users\"jmeno uživatele"\\AppData\Local\VirtualStore\Program File\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\ a nebo z té kde byla hra nainstalována C:\Program File\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\ ? Pokud to bylo z toho prvního umístění ...AppData\Local\VirtualStore\... tak stačí následovat návod co napsal Briki a vše by mělo fungovat.

Sry, ale tu první cestu nemohu v vistách najít a zálohu jsem dělal jen z té druhé cesty. Vážně všem děkuji za ochozu, ale jsem jeliman :-(

#16
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Tu cestu nemůžeš pravděpodobně najít protože máš nastavené aby se nezobrazovali skryté soubory a složky. Zkus to povolit, pak by jsi měl tu cestu najít. Potom zazálohuj tu složku player z toho umístění ...AppData\Local\VirtualStore\... co jsi měl v těch Vistách a tu potom následně zkopíruj do té složky jak ti to radil Briki, tu co máš v těch 7.

#17
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline

Zobrazit příspěvekLameduck dne 22.10.2011 - 18:08 napsal:

Tu cestu nemůžeš pravděpodobně najít protože máš nastavené aby se nezobrazovali skryté soubory a složky. Zkus to povolit, pak by jsi měl tu cestu najít. Potom zazálohuj tu složku player z toho umístění ...AppData\Local\VirtualStore\... co jsi měl v těch Vistách a tu potom následně zkopíruj do té složky jak ti to radil Briki, tu co máš v těch 7.

jo povolený to už mám, ale nemůžu se dostat do složky appdata, chybí mi oprávnění

#18
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline
oprávnění již mám, dostal jsem se do složky appdata/local/, ale tím končím. Virtual store tam není

#19
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
V těch Vistách není složka virtual store? To se mi nějak nezdá, protože cod 4 není jediná věc, která se tam ukládá. Neměl jsi tam víc uživatelů? Že by to třeba bylo ve složce jiného uživatele.

#20
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline
Sláva, lidi moc děkuj, Stačí číst a člověk je hned chytřejší. Takže cod4 maká na novém notasy a nové grafice parádně. Ještě jednou všek děkuju a moc se omlouvám za svou pitomost. Tak a jde se na to!!!!!!!!!!!!!!!!

#21
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Není za co se omlouvat :) Každý umíme něco jiného, jistě by se našla naopak nějaká věc, ve které by si zase mohl radit ty nám ;)





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních