Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Potíže s připojením do hry přes WIFI


5 odpovědí na toto téma

#1
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline
Ahoj,

možná, že někdo z Vás již řešil podobný problém a bude schopen mi poradit. Před nedávnem jsem si koupil novej notas (solidní výkon za přiměřenou cenu ). Přestěhoval jsem se a nechal si zapojit k notasi internet s wifi modemem. Poskytovatelm je UPC a rychlost stahování 60 mb/s a odesílání 6 mb/s. Na síť jsem připojen jen já a modem se nachází v místnosti kde hraju. Než začnu hrát, tak se mi ukazuje hláška, že signál sítě je vynikající. Problém spočívá v tom, že po připojení hraju a najednou se mi objeví na monitoru " conncetion interupted " to trvá snad vteřinu. Následně hláška zmizí a hraju dál, ale stršně mi vyskočí ping, např z 20 na 250. Hra se pak trhá a raději se odpojím. Hledal jsem nějaký návod na netu, ale marně. Vím, že řada lidí hraje přes wifi na vašich serverech a snad budou moci mi poradit. Předem všem moc děkuju.

#2
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
pokud mas moznost tak doporucim spis to spoj kabelem protoze wifina je zavisla na hodne faktorech a to ze strany krabicky tak i notesa

#3
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 9.11.2011 - 23:23 napsal:

pokud mas moznost tak doporucim spis to spoj kabelem protoze wifina je zavisla na hodne faktorech a to ze strany krabicky tak i notesa

Díky za odpověď. Možnost spojení s kabelem mám, ale stejně bych se rád dopátral kde je chyba.

#4
DnHDubin3kCZE

    Private 1st Class

  • Člen
  • 56 Příspěvků:
1
Offline
mám stejný problém a taky sem hledal chybu ale nenašel :( teď už hraju taky jen přes kabel :)

#5
P@lko

    Lieutenant Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold, Srazy
  • 637 Příspěvků:
805
  • HLSW:P@lko-Osklive K@c@tko,Meta ldedek,Moribundus,Osklive jdědek
  • LocationPohraničí severní Moravy
Offline
Zdar...tedy já mám wifinu taky,ale problémy mám jen občas..pokud mám krátkodobé lagy,třeba ping 15..a vyskočí to na 100,a zase znova,prostě mě to vyhodí ze hry a napíše že call 4mp přestal pracovat,něco na ten způsob.Toto dělá jen zřídka..jak jsou nějaký poruchy,máš podle mne podobnej problém..a rada???hrej,až budeš mít stabilní net:PS: Mě to poslední dobou dělá často..ale ovladači to 100% není,je to výkyvy netu ;)

Příspěvek upravil P@lko: 15.11.2011 - 11:02

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#6
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline

Zobrazit příspěvekP@lko dne 15.11.2011 - 11:00 napsal:

Zdar...tedy já mám wifinu taky,ale problémy mám jen občas..pokud mám krátkodobé lagy,třeba ping 15..a vyskočí to na 100,a zase znova,prostě mě to vyhodí ze hry a napíše že call 4mp přestal pracovat,něco na ten způsob.Toto dělá jen zřídka..jak jsou nějaký poruchy,máš podle mne podobnej problém..a rada???hrej,až budeš mít stabilní net:PS: Mě to poslední dobou dělá často..ale ovladači to 100% není,je to výkyvy netu ;)

Já už na to rezignoval, holt kabel je kabel. Wifi používám jen občas, hlavně to používá přítelkyně, která si notas tahá do postele. Takže to taky není moc dobrý :-( Nejvíc mě ale štve, že mě přes UPC ujištovali, že budu moct hrát přes wifi a že ikdyby bylo nějaké rušení sítě, tak mi to pod 10 mb nepůjde. Volal jsem tam a prý je chyba na mé straně. LOL





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních