Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

2 Problémy - Padání hry & Nestabilní připojení


11 odpovědí na toto téma

#1
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline
Zdravim,
mám takové 2 problémy,které mě poměrně dost omezují ve hraní CoD po netu. Jednak je tu problém s připojením :
Nedávnou jsem si objednal externí síťovku do USB od firmy Edimax. Zapnul jsem počítač, nainstaloval ovladač k síťovce a všechno šlo. Ale jenom do té doby, než se něco stalo(nevím co) a najednou mi připojení přestalo fungovat. Tenhle problém se opakuje vždy cca hodinku po zapnutí počítače - jako by to snad mělo něco společného s tím,jak dlouho počítač běží popřípadě na jeho zahřátí. Nevím. Jinak připojení na ostatní počítače probíhá naprosto bez problému. I s internetem nikdy nebyl problém. Proto to musí být něco v mém pc, můžete poradit?

A ten druhý problém je v tom,že mi momentálně hra každou chvíli padá. Nezáleží na tom, na který server se připojím, ale vždy mi to po chvilce padne nebo-li vyskočí Program přestal pracovat.

Všem co mi odepíšou díky za snahu.
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek

#2
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
Zdar skus v biosu juknout na kolik voltu bezi usb jestli ho nemas na nevyssi napeti tak ho sniz muze seto prehrivat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#3
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline
A na kolik bych to měl snížit?Popřípadě kde to v biosu najdu??
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek

#4
Player

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 160 Příspěvků:
132
Offline
používáš xfire?

#5
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
Nemylim li se ale v zadnem biosu a tuplem ne u notebooku neni nastaveni napětí pro USB to je hloupost ale jak sám víš osobně jsem ti spíš doporučoval pcmcia či expresscard pokud ho tvuj notebook má protože při komunikaci přes USB dochází k latencim neboly mezi usb a pc je vysoký ping a další věc je ta že USB neumí komunikovat tak rychle jako dokáže sítovka která je 100mbit

#6
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline
Xfire nepouživám, jinak Karle, koupil jsem si krabičku kterou mi někdo z vás doporučil. Už nevím přesně, jestli jsi mi ten odkaz na Alzu posílal Ty, Clean nebo někdo jiný. Přesněji tuhle http://www.alza.cz/e...207-d139226.htm . Jinak jak jsem psal, notebook je po pádu, takže nevím, jestli mi neodešlo i něco, co by tuhle nestabilitu internetu vysvětlovalo. Nevím. U toho pádu jsem nebyl, ale vím, že od té doby mi vůbec nereagovala původní síťová karta ze základní výbavy. :unsure:
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek

#7
P@lko

    Lieutenant Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold, Srazy
  • 637 Příspěvků:
805
  • HLSW:P@lko-Osklive K@c@tko,Meta ldedek,Moribundus,Osklive jdědek
  • LocationPohraničí severní Moravy
Offline
Mě to dělalo nějakou tu dobu také...ale příčiny?? to opravdu nevím, Zkusil jsem následovně toto:při hraní dcerky vypínaj wifinu,za druhé jsem stáhnul nový ovladače na grafárnu,i procák.Mohu na svou dubovou hlavu zaklepat....mám klid :yesek5:
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#8
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline
Tak přes wifinu nehraju a dcerku nemám,takže asi tak.Ale s těma ovladačema to stojí za pokus i když nevím,jak stáhnout ovladače na procesor,uvidíme jak to půjde,snad na to nějak přijdu :)
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek

#9
aspire

    Private

  • Člen
  • 24 Příspěvků:
49
Offline
ahojte viete mi poradit... vyhodí ma s hry a nabehne tabulka

iw3mp.exe prestal pracovat
Problém zapríčinil,...............

Viete mi poradit?

#10
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline
občas to dělá skoro všem ^_^ na to je každá rada drahá jednou pomuže to jindy ono třeba se zeptám na to jestli máš origo hru nebo ne ?co používáš za systém ?
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#11
Brown*

    I'm unique

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond
  • 402 Příspěvků:
765
  • LocationHorní Jelení
Offline

Zobrazit příspěvekaspire dne 26.11.2011 - 14:28 napsal:

ahojte viete mi poradit... vyhodí ma s hry a nabehne tabulka

iw3mp.exe prestal pracovat
Problém zapríčinil,...............

Viete mi poradit?

Ahoj,hele mě to dalo taky a nevěděl jsem čim to je..ale mě to přestalo dělat až když jsem si zapojil sluchátka.. na 99% ti to dělá zvukovka.Normálně vem sluchátka píchni je do PC a pust COD a myslím si že už ti to padat nebude....
Odeslaný obrázek

#12
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline

Zobrazit příspěvekBrown dne 26.11.2011 - 15:25 napsal:

Ahoj,hele mě to dalo taky a nevěděl jsem čim to je..ale mě to přestalo dělat až když jsem si zapojil sluchátka.. na 99% ti to dělá zvukovka.Normálně vem sluchátka píchni je do PC a pust COD a myslím si že už ti to padat nebude....

Sluchátka? :D Tak to je opravdu něco...Já se teda osobně držim toho,počítač jak se dá pročistit,ať už registry,k čemuž já používám program Registry Mechanic popřípadě anitivirák :). Ale co mi taky už od tohohle problému na čas pomohlo bylo to,že jsem nainstaloval HLSW a hrál to přes to. ;)
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních