Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Úpravy speciálních perků

* * * * * 4 Hlasy

53 odpovědí na toto téma

#41
Blant

    Recruit

  • Člen
  • 15 Příspěvků:
3
Offline
Beztak to nakonec dopadne jako bonus..taky docasne pozastaven už půl roku :D

#42
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
Blante jsou podstatnejsi veci nez nejakej bonus kterej neni tak podstatnej resime mnoho jinych veci ktere maji vetsi prioritu

#43
Guest_ibhzrkツ_*

  • Host
Offline

*
POPULÁRNÍ

Achjo.... To už jste fakt všichni tak moc závislí na XPčkách a percích? K čemu vám to sakra je?? Pokud chcete mít výhody ve zbraních(LVL), tak proč neposlat na 4gf peníze? Např: 200 každé dva měsíce? Já jsem taky školák a peněz mám fakt minimum a taky už jsem něco poslal. Tak proč byste nemohli i vy? :) A k čemu vám budou perky? Já je sice sám používám, ale to neznamená, že nedokážu hrát bez nich! Je tu X desítek lidí, co nemají ani jeden perk a stejně si to každou mapu solí jak blázni.

Když bylo oznámení nových perků, byl jsem z toho vážně nadšený. Strašně mě zajímalo, co kterej dělá a pořád jsem se adminů vyptával na ts.. Po nějaké době jsem jich X vyhrál. Byl jsem z toho radostí bez sebe a jediný co mi občas vadilo a na co jsem si zanadával, tak byla bettyna, hlavně v případě, kdy bylo, např. na 28, 7 bettyn u VIP bodu a bylo prostě strašně složitý to prorazit. Ale pak jsem si na ten perk zvykl a hrál jsem v pohodě dál, jakoby nic.

Fakt mě strašně mrzí, k čemu tohle vyvrcholilo.. myslím tím to vaše věčné nadávání a stěžování si na to, jak je tenhle perk dobrej, jak ho má moc lidí, apod. Trošku si to v tý makovici přeberte a zamyslete se nad tím. Doufám, že vedení přistoupí v tomto směru na nějaký kompromis a ukončí tím věčné nadávky na perky.

S pozdravem Ibiza ;)

#44
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline

Zobrazit příspěvekibhzrkツ dne 10.03.2014 - 19:49 napsal:

Je tu X desítek lidí, co nemají ani jeden perk a stejně si to každou mapu solí jak blázni.

Já mám dva a ještě sem je ani nepoužil, a to jsem k nim přišel úplně náhodně. :D Zbraně, mám všechny a stejně nejvíc používám M4 a AK. Tak nevím co se furt honit prostě když se mi chce hrát tak hraju pro zábavu a né se honit za LvL a perkama. :icon_gun2:
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#45
Guest_ibhzrkツ_*

  • Host
Offline
Přesně tak Geo :)

Odesláno z mého HTC Wildfire S A510e pomocí Tapatalk 2



#46
smokeweed420

    Recruit

  • Člen
  • 4 Příspěvků:
-28
Offline
uplně se tu směju jake hovna tady řešíte

#47
Franchesco

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
3
Offline
Co se betyn týče, už jsem si na to zvyknul a je to pořád zajímavý.

#48
Georgik

    Private 1st Class

  • Člen
  • 40 Příspěvků:
65
Offline
Podle mě je to už stěží-východná situace. Trošku ty perky oslabíte/zvýšíte, a naštvete všechny, kteří měli to štěstí a dřeli se aby je získali, a když by vás třeba napadlo je zlepšit, naštvete ještě víc ty, kteří je nemají.
Základem dobrých úspěšných her je v tom, aby při přibližně rovnocenném boji měli v rámci dobré zábavy skoro stejné naděje na poražení nepřítele. Tyhle rozdíly, které jsou dány hrou (jiné zbraně, perky - jsou trošku lepší od vyššího lvlu) vy ohromě prohlubujete těmito perky, které dávají vlastnitelům mnohem větší šanci na zábavu a - když to budu muset říct takhle: sebeuspokojení s výsledky.

Co takhle příklad:
Nový hráč jde vyzkoušet 4gf.cz, pobude tam pár minut, a ostatní ho budou mordovat všemi možnými vymoženostmi, které si získali dlouhodobou snahou o ně. A to nemluvím o tom, že když sem přišli oni, tak tu nic nebylo a byly si všichni dost rovni, a to už lidi nepřivádí do takového pocitu beznaděje, když ostatní mají takové vymoženosti, které získáte obtížně. První dojem udělá své, a pokud nemá nějaký velký důvod tu zůstávat, tak si myslím, že by tu asi dlouho nezůstal.

Teď nejjednodušeji bych to mohl asi přirovnat a ukázat, jak by to bylo, přes jinou hru, co třeba takový World of Tanks, tu asi většina zná.
Teď si představte, že by se oddělené sektory mezi třídama uvolňovali, tzn. 1. třída by už šla bojovat proti 3.-4. třídám... Těm vetším třídám by se to líbilo, expy skoro zadara, a ty malé by jste dost znepřátelili. A vy tu hranici mezi třídama zmenšujete, dáváte všechny do kupy.
Pozn.: Tento příklad není přesným přirovnáním k této situaci, tady tu hranici prolomujou jednotlivcům za odměnu, píli.

No každopádně je to můj názor, může to být všechno jinak. Fakt je ten, že teď se s tím těžko dá něco dělat drastického, co by přivedlo k rychlému růstu. Hold co jste nadrobili,... Ale i přesto vám držím palce a fandím vám, protože vaše úsilí vložené do tohoto módu musí být velké, tak držím palce.. :4gf: :groupwavereversed:
Belief

#49
MuStanG

    Sergeant Major Gold

  • Člen
  • 320 Příspěvků:
455
  • LocationFryšták
Offline
v něčem máš pravdu, to se musí uznat, ale už od základu máš M16 (nebo AK-47 po 10min hrani na SD) a víceméně je to nejpoužívanější zbraň.....XM-8 se liší vúči Ak jen optikou a Famas má větší kadenci,ale stále se proti tomu dá hrát....okamžitě můžes používat zesílení munice, což je taky nejpoužívanější perk 2. třídy a na 3. slotu je okamžitě otevřené prostřelování zdi (ikdyž to málo kdo používá (neberte to jako narážku na oblíbeného tichošlápka))....když si to tak vemeš, po pár minutách hraní máš šance jako ostatní, a teď už záleží na tom člověku, jak to umí hrát....


VĚTŠINA PROBLÉMŮ JE MEZI MONITOREM A ŽIDLÍ, ALE MÁLOKDO SI TO PŘIZNÁ.

:4gf:
______________________________ Odeslaný obrázek_____________________________________

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#50
vlada

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
6
  • HLSW:rejmanvl@seznam.cz
Offline
Když sem po delší pauze začal zase hrát COD tak mě ty novinky taky trosku vadili (hlavně betty) před tím nic takového nebylo, ale časem sem si na vše zvyknul takže mi osobně ty změny nevadí. (stejně žádný speciální perk nemám a hrát se dá vpoho:))

#51
Maraaa

    Corporal Gold

  • Sponzor Silver
  • 136 Příspěvků:
207
  • LocationVitkovice
Offline
Super Hodně Dobrě jste to vymysleli je to lepší pro každého Palec Nahoru

#52
CheGuevara

    Borec

  • Člen
  • 114 Příspěvků:
116
  • LocationLondon, England
Offline
Since some people are completely for and some completely against special perks, maybe a server with special perks ONLY could please the fans of perks and also attract other players on occasion for some 'cartoon' gameplay — rushing around like a mouse on drugs.. enduring explosions to the face from grenades & claymore without dying.. reviving (and teleporting) your dead team mate.. and so forth :8843:

Just a thought :scratchchin:

#53
Zalud -.-

    Recruit

  • Člen
  • 8 Příspěvků:
3
  • LocationSlovakia, Banská Bystrica
Offline
Konečne upravene tie betty .... najlepsie by bolo ich odstranit uplne a ostat pri Clymoroch ... neni normalne ze ked to aktivuje hrac v sprinte nestihne sa polozit a vyhnut tomu a zabije to hraca o 2 poschodia vyssie ...

#54
Georgik

    Private 1st Class

  • Člen
  • 40 Příspěvků:
65
Offline
MuStanG:
Ano nějak přesně ta jsem to myslel, asi jsem to dostatečně nezdůraznil..
To, co tam vývojáři hry dali na začátek, to je výborně vymyšlený, to je za chvilku. Speciální zbraně nejvíce od lvl 100 mě sice trochu mrzí, je to dálka těch 50 lvl tvrdého hraní, ale s tím se nic neudělá, to by dopadlo zase špatně.
A teď jsem si tak říkal, tím, že jste znemožnili rozeznat, že je event, a šance na získání perku zůstala stejná, tak se výdej perků snížil asi na 15% procent původního. No to máme my ostatní docela smůlu ;)
Je to slepá ulička, tyhle "vylepšení". Já jdu hrát, tohle nevymyslím :) :kolobok_addon_gamer:
Belief





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních