Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Žádost o unban IP a PB Guid



8 odpovědí na toto téma

#1
karolek989

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
-13
Offline
Dobrý den,


Dnes jsem se zde zaregistroval a asi tak od 0:35 do 1:10 jsem hrál u vás na serveru.
Poté jsem si do 7:35 odskočil na Mu Online, jelikož na serverech nikdo nebyl.

První věc
Když jsem se vrátil kolem 7:45 a chtěl jsem se připojit vyskočila mi hláška, Server has banned your ip or sidenet nebo neco v tom smyslu.
Chtěl bych se zeptat za co ten ban je a zároven o unban IP: 109.80.129.18

Druhá věc
Dále bych chtěl požádat o unban svých dvou PB Guid ID a10e770b, 4778bb5e jedná se o originální pbguid zakoupené u služby steamhttp://store.steampo...d.com/app/7940/ takže to nejsou žádné kopie !!!
Jak jsem koukal tak u mých pbguid je zapsáno obcházení banu, ale já zde nikdy nebyl.

Vysvětlení k IP
Jsem z malé vesnice na jižní Moravě, konkrétně z Kunovic, tady internet přiděluje soukromý provider, pan Výleta který nastavil pro celé město stejnou neveřejnou IP adresu.
Je možné že zde hrál někdo z Kunovic a dostal ban i na IP, prosil bych tedy o odbanování IP adresy a mých PB Guid.


Děkuji
Karel Fiala

Příspěvek upravil karolek989: 13.04.2014 - 06:56


#2
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline

*
POPULÁRNÍ

Mily Karle...

Predem musim pochvalit za ukazkovou zadost o unban...

Informace z registru guidu mi ukazuji, ze bych te mel oslovovat Shisui. :)

Dalsi veci je, ze i s nickem karolek jsi hral na serveru 53 a opet cheatoval. Byl tam jeden hrac, ktery hral proti tobe a dal bych ruku do ohne, ze jeho usudek je spravny. Byt z tohoto nemame zadny dukaz.

1/ krasna zadost o unban - zjevne mas s psanim zadosti o unban a prislusnou argumentaci dost velke zkusenosti.
2/ dukaz k banu http://forum.4gf.cz/...n-hrace-shisui/
3/ pokud by se nekdo pripojil z vasi vesnice pod stejnou IP... neskutecna nahoda, ze se pripoji nekdo:
a) z vasi vesnice
b) tobe neznamy
c) se stejnym typem cheatu
d) v casove souvislosti s tebou
e) stejna IP znamena i stejneho providera, Kunovice maji nekolik poskytovatelu v nabidce, tudiz realna sance na stejnou IP je zase mensi

Co se tady deje je trapne, trapne, trapne...
4GF servery jsou pro tebe uzavrene


pozn. dival jsem se na to demo a fakt mi hlava nebere, jak jsi mohl takove demo obhajovat, ze na nem nic neni... Malokdy clovek vidi takhle jasny dukaz

#3
karolek989

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 3 Příspěvků:
-13
Offline
Briki nějak nechapu o co jde, shisuiiho znam, je to kamarád ze školy, ale dobré 2 roky jsem ho neviděl, pokud se nepletu mělo by mu být teď, fuuuu cca 21 nebo 22.

1. Děkuji, zadam o unban poprve ale snažil jsem se aby to bylo dle pravidel
2. Koukal jsem to demo a dám ruku o ohně že to je nějaký hack, typují že AB ale má ho nějak špatně seřízené, tipuji že je to AB formou key pushing
3. ano z nasi vesnice.
3a. ano mam problem treba stahovat z ulozto jelikoz mi to pise porad z vasi ip adresy se stahuje a ja pritom nestahuji nic.
3b. nevím kolik z nás tu hraje
3c. stejný typ cheatu ? já něco měl ? Mít score 54/92 s hackem to bych se musel propadnout do země.
3d. Já jsem si vzpoměl na COD 4 jak jsem došel z práce, jezdím domů až z olomouce.
4e. ano znamená, méme zde mnoho poskytovatelů ale někteří z nás si nemohou dovolit služby od O2 nebo UPC tak využíváme internet za 150 Kč / měs s 2mb downloadem a 256 kb uploadem

Nevím co se zde děje.
Nevim proč by měly být uzavřeny pro většinu z našich obyvatel.

Děkuji za kladné vyřízení
Karel Fiala

#4
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
Na dane IP adrese tu nikdo nikdy nehral... Prvni byl shisui vcera vecer a ejhle, najednou zadost o ban a nasledne novy uzivatel a zadost o unban. Kurna to je nahoda...

Karle, reknu ti to jeste jednou... Ty a Shisui jste jedna a ta sama osoba. Vsechny indicie zapadaji do sebe jak puzzle pro 2lete dite.

Hrac Shisui ma u nas navzdy brany zavrene !!! IP ban zustane i kdybychom meli prijit o dalsiho hrace z vasi vesnice, i kdyz zadny jiny neni.

#5
karolek989

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 3 Příspěvků:
-13
Offline
takže budu zase muset otravovat providera o změnu IP, což znamená že shisuimu (Adamovy) asi taky ten ban na ip spadne, nebudu pikat za nějakeho vola co se neumí chovat.

#6
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
prominte ze snizim vaznost tohoto tematu....

http://www.youtube.c...h?v=-YEG9DgRHhA

#7
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline

*
POPULÁRNÍ

Karle (Shisui) Laskavě z nás nedělej hlupáky osobně vím že jsi to ty já jsem ti psal že ti VPS nepomůže že máme zdroje k tomu si tě dohledat i tak.

#8
david1994

    Recruit

  • Člen
  • 1 Příspěvků:
19
Offline

*
POPULÁRNÍ

viem že to sem nepatrí ale aby ste si predstavili čo je tento človek zač

http://www.bazos.cz/...+u%C5%BEivatele


a

http://www.bazos.cz/...+u%C5%BEivatele

neviem dat do code ospravedlnujem sa .
čo je vo veci:skrátka okradol ma o 10e na paypale chcel som od neho kupit dayz. nasiel som vas respektive toto forum a jeho tu cez google

ps:aj na Skype a aj na Paypal ma meno Karel Fiala (ci je prave neviem)

Příspěvek upravil david1994: 20.04.2014 - 20:55


#9
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
thx za info
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních