Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Prosba o unban



7 odpovědí na toto téma

#1
LuK3zz

    Recruit

  • Člen
  • 11 Příspěvků:
3
Offline

Prosba o unban a omluva


Ahoj, dne 18.08.2014 - 13:49 jsem dostal ban za nevhodné chování...

PBGUID:f191d2fa
IP ADRESA:78.156.141.32

Tímto unbanem bych se chtěl omluvit Strejdovy za to co jsem mu napsal a způsobil za problémy a tímto se mu omlouvám... A ještě bych se chtěl omluvit Smokymu za to co jsem napsal byl jsem hodně a hodně nasranej a to způsobilo to co jsem psal a tímto se cítím jako "debil". A tímto s hodně a hodně omlouvám Smokymu a Strejdovy.. Sorry. Byl bych rád za snížení unbanu.

Předem děkuji.



#2
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
Dohodnu se se Strejdou a dáme ti vědět. Osobně mě nebaví banovat hráče, ale když to nejsou schopni pochopit slovně, tak jinou možnost nemám.

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#3
LuK3zz

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 11 Příspěvků:
3
Offline
Smoky za toto se ti omlouvám ale když jsme byli na tsku s Remienem tak Granát se ptal Remíka co stěma žebříkama a on říkal že se tam může ale ještě jednou se vám omlouvám :)

#4
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
tyto slovní odpovědi nemůžeš brát doslovně pokavaď dotyčný co ti to říká není přímo na serveru a nezná přesnou situaci o co se jedná, v takovýchto případech vždy záleží na rozhodnutí admina na serveru.

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#5
LuK3zz

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 11 Příspěvků:
3
Offline
Ok ale byl bych rád za snížení banu... :) Vím můžu si za to sám

#6
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
hmmm po debatě se strejdou jsme dospěli k názoru, že ti ban vyprší 22.08.2014 - 15:10
jakýkoliv prohřešek bude trestán min. 2x vyšším trestem, stačí se chovat slušně a nebudeš mít žádný problém

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#7
LuK3zz

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 11 Příspěvků:
3
Offline
Děkuji

#8
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
LOCK :locked2:

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !






1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních