Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Chování některých hráčů


9 odpovědí na toto téma

#1
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline

*
POPULÁRNÍ

Zvažoval jsem, zda mám začít psát tento článek. Došel jsem k závěru, že mi nezbývá nic jiného. Poslední dobou se stávám terčem neobjektivní kritiky z řad hráčů klanu ( pokud to je klan ) ALI a BR. Konkrétně se jedná o hráče Pohodacamp, Harrycamp, SvedekCamp a BR Nicitel.Tito hráči v minulosti dostali za své chování, za hrubé urážky, porušování pravidel, rasistické útoky, nadávání do rodiny, "lezení" do bugu v mapě a v neposlední řadě obcházení B3 BAN díky mému zachycení jejich chování na screen. Následně jsem spolu s tím to screenem podal žádost o posouzení adminum. Standardní postup, který je zakotvený v pravidlech a je opodstatněný. Bez něj by tu vznikla džungle. Tito hráči došli omylem k závěru, že jsem jim dal Ban já osobně. Díky tomu se do mě po celou dobu hry naváží, provokují, ale co je nejhorší ze všeho a hlavní důvod proč toto píši je, že mi vyhrožují. Například PohodaCamp si zjištoval mou IP a následně ji vložil do chatu ve hře. Harrycamp okamžitě po připojení mi napsal: Dnes končíš, Pohoda si zjištuje tvou IP. Docela drsné. Nijak jsem je neprovokoval, jen jsem jim připomněl jejich prohřešky a také, že pravidla se mají dodržovat. Začali mi nadávat do chudáku, udavačů apod. Každý, kdo si přečte v složce Ban Cod4 mé příspěvky, tak zjistí, že se nejednalo o zanedbatelnosti a to že dostali ban, někteří i perma jen dokazuje, že admini jsou stejného názoru jako já. Nechci to rozmazávat. Screeny jsem nedělal, protože nestojím o jejich potrestání. Každopádně, výhružky odmítám. Hraní je o zábavě a né naopak. Stejně tak mi nejde o odstranění "lepších" hráčů, což bylo od HarryCamp dosti úsměvné. Jen by mě zajímalo na co potřebuje někdo mou ip. V dnešním světě jeden nikdy neví. V první moment mě napadlo to ohlásit na Policii ČR, ale to se dostáváme někam úplně jinam. Nevěřím, že by mi chtěl Pohoda něco udělat, to je nesmysl. Vím, že někdo z 4gf.cz je policista, tak by mě zajímal jeho názor. Píši to takto záměrně. Dotyční, až to tu budete číst, prosím zamyslete se nad sebou. Admina tohoto fora bych poprosil, aby vložil pod tento článek vše co mi napsali na sv.62 od 22.00 do 01.00 v noci z 21. na 22.7. snad to bude pro ně ponaučení a veřejná ostuda udělá své.

P.s. Pokud nejste schopni uznat svou vinu, pak je mi vás líto. Tím, že mě budete napadat nic nevyřešíte. Hrajte férově a vše bude ok. Hraní je o zábavě. Já jsem dostal také ban na 2 měsíce. Myslím, že hráč Cuco podal žádost o ban pro můj prohřešek. Já jsem si uvědomil, že jsem udělal chybu. Hráči jsem se omluvil a snížený trest si odskákal. Nikdy jsem Cucovy nevyhrožoval ani jinak nenadával. To už je zkrátka v lidech. Věřím, že to jak se kdo chová ne serveru je jeho vizitka a určitě se tak chová i v reálu. Zdar a ještě jednou moc prosím o zveřejnění logu z té hry. Díky.

#2
⎝ᄽ⏝⏠⎠Markus

    ̿ ̿̿'̿'\̵͇̿̿\=(•̪●)=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 270 Příspěvků:
676
Offline
Zdravim tě, jen hodím příspěvek,že jakékoliv vyhrozovani do realu,nebo urážky rodin a podobné nesmysly by mely byt velmi tvrdě a ihned trestány. V žádném případě by se toto nemělo přehlížet není to ani vhodné chovani hrácu ani FairPlay ani dobrá reklama servru takže takový hráči by podle mého tady na 4GF neměli delat nepořádek dlouho... Screeny ale určitě dělej jelikož máš aspon něco.Pro adminy neni samozřejmě problém si vytáhnout chat z jakékoliv hrací doby i zpětně a zmiňovanému adminu urcite ihned jak se dostaví poukážu na toto tema.

A všem novým i stávajícím hráčům přeji pěkný relax u COD4 a pevné nervy s darebakama .

PS.: Adminu je tu dost a forum je funkční tak toho využívejte a pište své názory,návrhy,stížnosti,připomínky...

#3
Čučo

    All in

  • CoD4 Admin
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 879 Příspěvků:
1389
  • HLSW:®Cuco©
  • LocationPohraničí Severní Moravy
Offline
Já jen ve zkratce odpovím na tvá PS.
Ano byl jsem to já,který upozornil vedení 4GF na tvůj prohřešek ve hře.A musím říct,že od té doby jsi se hodně změnil.Tím chci jen naznačit že,:"všechno zlé je na něco dobré"(klasika)
Bohužel u jiných players toto pravidlo neplatí a jsou nekonečnými potížisty tohoto servru.Ale co s takovýma týpkama dělat? nechám na Adminech 4GF.I když mají určitě hodně jiných starostí.

Odeslaný obrázek


#4
#Mat-Xel

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
1
  • xFire:matxl
  • LocationMat-Xel Corporation
Offline
S tvojou IP môžu zistiť kde bývaš (dosť nepresne).
Alebo sa ti môže nejaký ten ich wannabe hacker skúsiť dostať do kompu. Ale myslím že deti ktoré sa takto zabavajú v tomto moc šance nemajú.
X-Virus-Scanned: by M-Tec AntiVirus for Linux Mailservers at matxel.sk


Odeslaný obrázek

http://matxel.sk

#5
Ovce

    Private 1st Class

  • Člen
  • 51 Příspěvků:
37
Offline
Bengoro, v dnešní době se ani nemůžeš divit -> dnešní hrači (děti) si neuvědomují svoje chování a svoje chyby. Někdy ani my si své chování něuvědomíme ale aspon si umíme uvědomit svoji chybu.

Ale každopádně když už to jde k urážkám do realu a do rodiny tak je to nad rámec chování, hraje něco jiné než skutečnost.
Odeslaný obrázekCall of Duty Player -> 4GameFusion Player -> OpenWarfare Player -> S&D and TDM Player

#6
Bengoro

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Offline
Promiň, ale myslím, že zrovna HarryCamp není malej kluk. Tudíž za své chování sám nese zodpovědnost. Zrovna tak PohodaCamp. To je hráč, kterého jsem bral něco jako vzor. Je vážně dobrej a díky němu jsem se posouval stále dál. Bohužel nesnese pokud někdo má pravdu. Tím u mě klesl definitivně. Ale co, je to jen hra.

Příspěvek upravil Libunda: 29.07.2011 - 09:48
http://forum.4gf.cz/topic/71-pravidla-diskutovani-na-foru-4gf/


#7
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2229
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
Celý rozhovor jsem si pročetl a prozkoumal a rozhodnutí je takové to.

Celý team [aLi] dostal ode mě varovaní za stupňující se stížnosti na celý team. Pokud to nebude pochopeno z jejich strany, následky si ponesou sami!

Jen chci varovat ostatní! Zbytečně nevyvolávejte provokace na team "aLi" či jiné hráče, aby byly cíleně zabanováni, jelikož veškerý chat log je zaznamenáván a pokud někdo vyprovokuje akci, tak je lehce možné že si s nimi půjde odpočinout. :prisoner:

#8
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
Ahoj, omlouvám se že sem píšu ačkoliv to sem nepatří napsal bych to k tématu ke kteremu to má být ale ten už je "Locked"

muj kamarad tady dostal Permanenta za uražky za ktery by měl maximalne warning, zkrz jeho hloupost možná ban za 3 warny ale dostal Perma, není to problémový hráč jako výše zmiňovaní neleze do bugu pod mapy ani neuráži ničí mámu ani tátu ! a přesto dostal Perma. tady máme už dlouho známe problémové hráče nebyla na ně jen jedna stížnost a všichni z nich pokračují dále ve hraní na vašich serverech. neříkam to že by se to mělo změnit tohle se mě netýka. jen řikam kde je tady ta spravedlnost ikdyž je to jen vaše rozhodnutí. no dělejte jak myslíte.
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#9
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2229
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
Předpokládám, že tvůj kamarád byl takto odměněn, když zneužil situace kdy byla B3 vypnutá. A nevím proč tady oroduješ za kamaráda ty, on snad nemá prsty aby mohl napsat sám, žádost o unban?
Jinak k tomuto článku co zde bylo napsáno. Ono to nebylo tak horké jak bylo napsáno, ale byl to spíše další hřebíček do "rakve".

#10
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
nechci to rozmazavat, ja na serveru nebyl kdyz dostal ban. napsal jsem tady jen svuj postreh protoze mezi lezenim do bugu, provokacemi - a urazkami na warning je trochu rozdil..
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních