Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Problém s FPS


10 odpovědí na toto téma

#1
Dante

    Recruit

  • Člen
  • 15 Příspěvků:
-9
Offline
Zdravím, potřeboval bych poradit, protože si už nevím rady. Nemůžu udržet konstantní FPS, na promodu je to lepší, ale dnes jsem byl na #26 a často padaly fps tak, že jsem dostal prostě lag. Koupil jsem si nový notebook: https://www.alza.cz/...?catid=18848814 a zatím nebyl žádný problém, jen na codku. Dokonce mi přijde, že na starém pc mi codko běželo plynuleji, což je neuvěřitelné, protože jsem hrál na starém pc lolko na nejnižší grafiku a měl jsem 60 - 90 FPS, teď hraju lolko na nejvyšší a mám 130 - 200 FPS.

Jinak notebook je naprosto čistej, mám ho cca 10 dní, nic nestahuju, čistím CCleanerem, už jsem dělal i defragmentaci atp. Navíc mám tenhle problém jen s codkem. Nenapadá někoho něco, čím by to mohlo být? :cry:

#2
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
Tuto chybu jsem udělal jen jednou ,a jsem zase u klasického PC.

Ona ta grafika totiž není žádnej zázrak. http://www.videocard...TX+960M&id=3176


#3
Dante

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 15 Příspěvků:
-9
Offline
Já neměl na výběr, jinak bych samozřejmě šel do klasického PC.

/e Na starém pc jsem ale běžel plynule a to ten počítač byl starý cca 7 let, grafiku jsem měl nějakou 512 ale už fakt nevim co za grafiku to bylo.

Příspěvek upravil Dante.: 19.07.2016 - 15:17


#4
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
26 litrů za notebook. Pokud si ho potreboval do školy tak za 16 tisíc máš herní sestavu poskládanou a za 10 notebook do školy. :) Ta grafika je fakt slabá.


#5
Dante

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 15 Příspěvků:
-9
Offline
Tak jelikož jsem na VŠ a doma jen o víkendu, tak bych si té herní sestavy moc neužil.

#6
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
V nastaveni sniz co jde a zaskrtni dual grafic kard to nekdy pomuze.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#7
Dante

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 15 Příspěvků:
-9
Offline
Já mám config upravenej, abych měl co nejvyšší fps, tohle všechno už nastavený mám.

#8
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
videl bych to na problem v gpu bud jeji prehrivani nebo je tu tez moznost jestli ten notes nema dve grafiky coz je caste u hernich notesu jedna jen normal integrovana nejakej intel hd a druha dedikovana nvidia a pokud tomu tak je tak je mozne ze se nejakymm zahadny zpusobem stalo to ze se codko snazi spoustet na te integrovane uz jsem kdysi takovyhle pripad resil ale uz si bohuzel nepamatuju jak jsem to ve finale vyresil

#9
Dante

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 15 Příspěvků:
-9
Offline
Přehříváním to být nemůže, to jsem kontroloval, kontroloval jsem i to, kterou grafiku využívá iw3mp a byla to právě ta GTX, takže to bohužel taky nic. Navíc jsem v ovládacím panelu nastavil jako preferovaný grafický procesor právě NVIDII. V nastavení spřažení jsem jeden procesor vypnul (podle všeho to někdy pomůže) ale také nic, upravil jsem už i nastavení. Resp. na promodu jsem to testoval a je to v pořádku, ale co jsem hrál teď večer na #54 tak prostě občas padnou fps na cca 60 (nevím přesně) a v té chvíli mám krátký (sec možná ani to ne) lag. Věci typu přeinstalovat ovladače jsem zkoušel a bez výsledku.

#10
Cajicek®

    Private 1st Class

  • Člen
  • 46 Příspěvků:
29
  • LocationTřebíč, Czech Republic
Offline
Pokud máš nejnovější ovladač od Nvidie, tak ty občas dělají problém. Mě například před měsícem odpálili grafiku.
Buď bych zkusil sadu starších ovladačů, jiný display driver, nebo v ovl. panelu Nvidie upravit nastavení pro CoD a optimalizovat.

#11
Dante

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 15 Příspěvků:
-9
Offline
Ano, mám nejnovější. O starších ovladačích jsem také uvažoval, ale je divné, že tyhle FPS dropy mám jen na 4gf. Na promodu nedržím konstantních 250, když jsem to testoval, tak to lítalo od 220 do 300+ (což mi přijde divné), ale na 4gf mi vždy po nějaké době fps padnou na cca 60 a v té chvíli mám kraťoučký lag.

/e Samozřejmě jsem už zkoušel upravit nastavení přímo pro CoD pro co nejvyšší výkon, ale nic.

Příspěvek upravil Dante.: 19.07.2016 - 22:44






1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních