Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Admin Krto 2.díl

stížnosti

14 odpovědí na toto téma

#1
Cajicek®

    Private 1st Class

  • Člen
  • 46 Příspěvků:
29
  • LocationTřebíč, Czech Republic
Offline
Dobrý podvečer :)

No...jak bych začal..Začnu asi tak, že na serverech má neustále pár lidí lagy, ale v Krtově přítomnosti jsem kickován jen já.
Dnes už mu nestačil jen kick a dal mi hodinový ban za lagy...

Na jednu stranu to chápu...
A na druhou?
Co mám asi dělat, když mi při vytížení jde špatně internet?? V tomhle období jsem neustále celé dny v práci a když mám konečně chvíli volného času na hraní, tak hrát nemůžu, protože mě kickuje, nebo dá ban!
Posílám tady jak blbeček peníze na 4gf a na oplátku mám to, že si nemůžu ani zahrát, protože má Krto pořád problém?! :thumbup: :thumbup:
Proč bych mě dále podporovat servery na kterých si kvůli jednomu adminovi nemůžu zahrát? Kvůli tomu, že má problém s mým kamarádem?...

PS: Krto, děkuji za zku*vení jediného volného dne v týdnu! :thumbup:

Co říct závěrem?..Asi :rip: :4gf:

#2
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekCajicekCZ dne 4.12.2016 - 18:11 napsal:

Dobrý podvečer :)

No...jak bych začal..Začnu asi tak, že na serverech má neustále pár lidí lagy, ale v Krtově přítomnosti jsem kickován jen já.
Dnes už mu nestačil jen kick a dal mi hodinový ban za lagy...

Na jednu stranu to chápu...
A na druhou?
Co mám asi dělat, když mi při vytížení jde špatně internet?? V tomhle období jsem neustále celé dny v práci a když mám konečně chvíli volného času na hraní, tak hrát nemůžu, protože mě kickuje, nebo dá ban!
Posílám tady jak blbeček peníze na 4gf a na oplátku mám to, že si nemůžu ani zahrát, protože má Krto pořád problém?! :thumbup: :thumbup:
Proč bych mě dále podporovat servery na kterých si kvůli jednomu adminovi nemůžu zahrát? Kvůli tomu, že má problém s mým kamarádem?...

PS: Krto, děkuji za zku*vení jediného volného dne v týdnu! :thumbup:

Co říct závěrem?..Asi :rip: :4gf:
čajíček nič vzlom napomínal som ta ixkrát za tvoje Lagy tvoja odpoveď bola že čo más s tým robiť keď más taký problém obrat sa na svojho poskitovatela internetu nech ti to opravy ja keď som mal taký problém tak som tiež nehral o riešil som to s tím kto mi dáva internet to že posielaš peniaze na 4gf ta neospravedlňuje v tom že tu môžeš hrať s lagmi ignoruješ moju Prozbu Abi si si spravil Lagy a neustále chodíš na server preto si dostal hodinový ban

#3
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekCajicekCZ dne 4.12.2016 - 18:11 napsal:

Dobrý podvečer :)

No...jak bych začal..Začnu asi tak, že na serverech má neustále pár lidí lagy, ale v Krtově přítomnosti jsem kickován jen já.
Dnes už mu nestačil jen kick a dal mi hodinový ban za lagy...

Na jednu stranu to chápu...
A na druhou?
Co mám asi dělat, když mi při vytížení jde špatně internet?? V tomhle období jsem neustále celé dny v práci a když mám konečně chvíli volného času na hraní, tak hrát nemůžu, protože mě kickuje, nebo dá ban!
Posílám tady jak blbeček peníze na 4gf a na oplátku mám to, že si nemůžu ani zahrát, protože má Krto pořád problém?! :thumbup: :thumbup:
Proč bych mě dále podporovat servery na kterých si kvůli jednomu adminovi nemůžu zahrát? Kvůli tomu, že má problém s mým kamarádem?...

PS: Krto, děkuji za zku*vení jediného volného dne v týdnu! :thumbup:

Co říct závěrem?..Asi :rip: :4gf:
a ešte niečo ked niekto laguje okrem teba a napomeniem ho tak ma snahu si to spravit ale ty sa vysmievaš z akeho dvovodu maš hrat ked ked laguješ???a zo žiadnim tvojim kamaratom nemam problem .papa pekny večer ti želam

#4
Darag

    Recruit

  • Člen
  • 19 Příspěvků:
-8
Offline
Krto bože když už píšeš tak si to čti tolik gramatických chyb bože i prvňák by neudělal tolik chyb jako promiň ale mě je z toho až špatně jako ADMIN bys mohl dodržovat pravopis tolik od tebe nechci děkuji.

#5
Cajicek®

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Člen
  • 46 Příspěvků:
29
  • LocationTřebíč, Czech Republic
Offline
Tak..Ještě jednou si to přečti a zamysli se nad tím ,co jsi napsal :-)
Nemám čas to řešit s poskytovatelem..Nebo takhle..řešil jsem to a opravit to nijak nejde. Když je v určitých hodinách vytížený internet, tak to prostě nejde opravit!
Ne, to si nemyslím...Ale posílám peníze a díky tobě si nemůžu ani v klidu zahrát.. :thumbup:

Prosím tě...Má snahu si to opravit?? :biggrin3: :biggrin3: A jak asi? Taky mám snahu..Udělám jediné, co můžu udělat = restart routeru...
Já se tě jen vždy zeptám, jak si mám spravit lagy, když mi napíšeš onu větu- "Sprav si lagy". Doposud jsem na tuto otázku nedostal odpověd.

A myslím, že mě třeba nevadí, že mi to ten internet dělá? VADÍ...Ale když nemám co s tím udělat, tak žádná snaha nepomůže :thumbup:

#6
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekCajicekCZ dne 4.12.2016 - 19:14 napsal:

Tak..Ještě jednou si to přečti a zamysli se nad tím ,co jsi napsal :-)
Nemám čas to řešit s poskytovatelem..Nebo takhle..řešil jsem to a opravit to nijak nejde. Když je v určitých hodinách vytížený internet, tak to prostě nejde opravit!
Ne, to si nemyslím...Ale posílám peníze a díky tobě si nemůžu ani v klidu zahrát.. :thumbup:

Prosím tě...Má snahu si to opravit?? :biggrin3: :biggrin3: A jak asi? Taky mám snahu..Udělám jediné, co můžu udělat = restart routeru...
Já se tě jen vždy zeptám, jak si mám spravit lagy, když mi napíšeš onu větu- "Sprav si lagy". Doposud jsem na tuto otázku nedostal odpověd.

A myslím, že mě třeba nevadí, že mi to ten internet dělá? VADÍ...Ale když nemám co s tím udělat, tak žádná snaha nepomůže :thumbup:
ale to všetko je tvoj problem že laguješ nie moj čo tu teda riešiš ked prijdeš na server zbadaš že laguješ tak odijdem a počkam pokial to neprejde a nie budeš tu lagovat človek ti normal ne napše sprav si to a ty nič achiles ked začal lagovat vždy sa zobral a odišiel preč a ty si asi nechapavy alebo neviečo ked laguješ nemožeš hrat to je automaticky čomu stale nerozumieš kked maš lagy nehraj alebo popros vedenie 4gf nech ti daju vynimku a dovolia ti hravat aj ked laguješ ked sa tu ohrazdas ze posielaš piniaze a ja ti neumožnujem hrat peniaze v tomto tu nehraju rolu s lagmi hravat nemožeš

Příspěvek upravil krtoSK: 4.12.2016 - 19:37


#7
Cajicek®

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Člen
  • 46 Příspěvků:
29
  • LocationTřebíč, Czech Republic
Offline
Jediný, kdo je tu nechápavý jsi ty.

#8
Viper.

    Maggot

  • Člen
  • 227 Příspěvků:
251
Offline
Nechápu, co tu řešíš... Každej normální admin by tě kickoval a pak klidně i zabanoval za to, že nejsi schopnej nic dělat s lagama... To se tu tak normálně dělá...
Deathrun

#9
Darag

    Recruit

  • Člen
  • 19 Příspěvků:
-8
Offline
Myslím že ban sice na čas který odpovídá par hodin a kvůli internetu a to člověku co tady hraje už delší čas jen nesmysl hlavně když ten člověk za to nemůže a stává jen občas je naprosto nelogické to jako když někdo bydli v zapadákově a má slabý internet tak mu dáte ban aby sel hrát jinam ?? Takové je řešení ?? Já třeba měl internet přes anténu a když prší nebo sněží tak jsem měl lagy v ten moment by mě tady asi pan ADMIN zabanoval tak jsem to aspoň já pochopil .

#10
Darag

    Recruit

  • Člen
  • 19 Příspěvků:
-8
Offline
Taky bych to viděl na jen na Kick

#11
Viper.

    Maggot

  • Člen
  • 227 Příspěvků:
251
Offline
To jako jo... kick jo... prvně... ale když se furt někdo pojí a nic s tím nedělá?
Deathrun

#12
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekViper ツ dne 4.12.2016 - 19:31 napsal:

Nechápu, co tu řešíš... Každej normální admin by tě kickoval a pak klidně i zabanoval za to, že nejsi schopnej nic dělat s lagama... To se tu tak normálně dělá...
ale on tomu nechape on chce byt vynimka a mam taky pocit že teraz ked mu dam aj napomenutie tak tu bude zakladat topik

#13
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekDarag dne 4.12.2016 - 19:38 napsal:

Myslím že ban sice na čas který odpovídá par hodin a kvůli internetu a to člověku co tady hraje už delší čas jen nesmysl hlavně když ten člověk za to nemůže a stává jen občas je naprosto nelogické to jako když někdo bydli v zapadákově a má slabý internet tak mu dáte ban aby sel hrát jinam ?? Takové je řešení ?? Já třeba měl internet přes anténu a když prší nebo sněží tak jsem měl lagy v ten moment by mě tady asi pan ADMIN zabanoval tak jsem to aspoň já pochopil .
tebe je škoda čo vysvetlovat ale ja ti to vysvetlim chyby v pravopise si prisim ta nevšimaj vysvetlenie ide oto že on velmi často laguje ked lagoval kratku dobu som ho napomenul on mi napisal že to prejde nebolo to dnes tak som ho nechaval hrat aj ked sem tam zalagoval no terat laguje častejšie aj naqpriek mojim napomenutia neodissie a lagoval dalej ked ta 2 krat alebo 3 krat upozornim kiknutim tak pochopiš a odijdeš ale čajiček nije neustale lagoval a vracal sa do hry preto dotal ban na 1 hodinu teraz sa vratil a laguje znova podla teba ho mam nechat hrat?? abi sa nezačal stažovat? nie bude lagovat upozornim ho ked to nepomoze vyhodim ho zo serveru dufam že ti to takto stači vysvetlene

Příspěvek upravil krtoSK: 4.12.2016 - 19:49


#14
krtoSK

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 100 Příspěvků:
46
  • HLSW:Program
  • xFire:Program
  • LocationSlovakia
Offline

Zobrazit příspěvekDarag dne 4.12.2016 - 19:39 napsal:

Taky bych to viděl na jen na Kick
čo ho mam kikat cely ten čas čo tu on bude zneprijemnovat hru ostatnim hračom podla teba je to spravne???

#15
Cajicek®

    Private 1st Class

  • Topic Starter
  • Člen
  • 46 Příspěvků:
29
  • LocationTřebíč, Czech Republic
Offline
Žádná výjimka být nechci!
Ale ty prostě nepochopíš, že každý nemá půl dnes na hraní, jako ty každý den!
Mám tak hodinku po práci!
A co mám asi dělat, když mám norm ping 20-30 a na pár vteřin mi to vylitne a zalaguje?
Nelaguju permanentně.
Nemá to cenu s tebou řešit, ty to nepochopíš.





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních