Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Obsah Ra1zze

Přibylo 5 položek od Ra1zze (Hledání omezeno z 27.06.2023)


Seřadit dle                Pořadí  

#8964 Tactical mod pro CoD4!!!

Odesláno od Ra1zze dne 28.11.2011 - 12:42 in Call of Duty 4 : Modern Warfare

Zdravím,
včera na TSku padl návrh,na to aby se nepřátelští vojáci nějak oddělili....napadli náš "rozlišováky" a ve stejné barvě i helmy...myslím si že by neměl být až takový problém zasáhnout do hry a prostě změnit barvu vesty a helmy na nějakou křiklavější :)
Protože třeba v cod2 byli vojáci rozdělení docela dobře ,takže člověk neváhal a hned vystřelil :)



#8514 Ztráta Levlů

Odesláno od Ra1zze dne 11.11.2011 - 07:31 in Call of Duty 4 : Modern Warfare

No zalohu samozrejme nemam,nenapadlo me,ze by sé to mohlo stat,kdyz sem cod nemazal nebo nereinstaloval....
vsechny zbrane mam zamknuty,takze se ozvu az budu mit ten 56 lvl :)

diky za tvuj cas



#8501 Ztráta Levlů

Odesláno od Ra1zze dne 10.11.2011 - 20:25 in Call of Duty 4 : Modern Warfare

Dobrý večer,
teď jsem se chtěl připojit do Cod a napsalo mi to,že se něco resetlo a resetlo se mi celé nastavení a odebraly se mi všechny lvly...a zůstaly mi jenom xlrstats ty mám pořád stejné...
Tak jsem se chtěl zeptat jestli neexistuje třeba nějáká záloha a nebo by mi prostě stačilo ten lvl vrátit...challange si udělam znova ... jen ten lvl...


nick : #Ra1zze

Dekuji za odpověd



#5575 Unban - Obcházení

Odesláno od Ra1zze dne 24.07.2011 - 00:27 in Vyřešené Unbany

Děkuji ti dobrý muži :)



#5565 Unban - Obcházení

Odesláno od Ra1zze dne 23.07.2011 - 21:38 in Vyřešené Unbany

Dobrý večer,
před 15ti minutami jsem dostal ban za obcházení.S jedním hráčem,kterého znám i osobně jsme se bavili na věčné téma ženy.
Napsal mi ,že je taky stydlivý,tudíž nemůže holku oslovit první.Tak jsem bohužel přehnaně reagoval : " Jseš kluk dopi*e,takže ty musíš oslovovat první ".
Jeho jsem tím neurazil a myslím si že ani ostatní hržče ne.Tudíž žádám o Unban,jelikož mám Celý dnešek a zítřek volno,tak by se mi to i hodilo :D


Děkuji moc za pochopení celé nemilé situace


S pozdravem a přáním hezkého dne

Tomáš


Pb_Guid : cfddbeeb
IP_Adress : 88.102.219.21