Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Obsah Vampire

Přibylo 1 položek od Vampire (Hledání omezeno z 6.07.2023)


Seřadit dle                Pořadí  

#6133 automatické banování

Odesláno od Vampire dne 7.08.2011 - 23:14 in Call of Duty 4 : Modern Warfare

Zdravím,

dnes jsem dostal ban za to, že jsem napsal jedno sprosté slovo do chatu. Nežádám o unban, ale jde mi o tohle.. Hráli jsme na zm a zombie se sekli, tak jsme všichni šli do spectu, aby se změnila mapa, bohužel jeden hráč zdržoval, tak jsem napsal jeho nick a za to "k**va" za což jsem dostal ban dle kámošů na 30 min, ale psalo mi to, že jsem dostal pouze kick. Tak jsem se chtěl napojit znova, protože mi bylo divné, že mi to psalo kick, když jsem dostal ban. Tak, že se napojím znovu, znovu mi to napíše, že mě to kicklo a kámoši mi říkali, že jsem dostal ban na 6 hodin.. Proto můj návrh zní, ať to tedy píše, že dostal ban a ne kick a na jak dlouho. Nebo bych úplně zrušil to prodlužování. A za jedno slovo bych tal pouze kick, za druhé teprve ban.

S pozdravem
Vampire