Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

#54


13 odpovědí na toto téma

Anketa: #54 (64 členů volilo)

Budoucnost #54 ?

  1. Tactical S&D (38 hlasů [59.38%])

    Procento volících: 59.38%

  2. Normal S&D (26 hlasů [40.62%])

    Procento volících: 40.62%

Hlas Návštěvníci nemohou hlasovat

#1
Ghost_Cz

    Gunner Silver

  • Sponzor Bronz
  • 75 Příspěvků:
29
  • LocationCzech Republic
Offline
Názor?

#2
RanDy

    Sergeant Gold

  • Člen
  • 240 Příspěvků:
55
Offline
žuvačky

#3
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline
54 se přesunula na 50, nevím v čem je problém, choď hrát tam pokud chceš custom mapy a s&d

#4
Ghost_Cz

    Gunner Silver

  • Topic Starter
  • Sponzor Bronz
  • 75 Příspěvků:
29
  • LocationCzech Republic
Offline
tam se stejne porad hraju znamky

#5
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline
Na 54 se bohužel pořád hrály taky, což mě přijde líto, protože si myslim, že to je nedodělanej a vůbec divnej mod, takže to máš vlastně pořád jedno

#6
Witík

    Ten hodný

  • CoD4 Admin
  • Others: V.I.P Člen
  • 308 Příspěvků:
384
  • LocationPísek
Offline

*
POPULÁRNÍ

Když jsem viděl tvůj styl hraní na tactical, nedivím se že tě to nebaví. Stačí použít mozek, né jen bezhlavě běhat a střílet do všeho co se pohne ;)

#7
Ghost_Cz

    Gunner Silver

  • Topic Starter
  • Sponzor Bronz
  • 75 Příspěvků:
29
  • LocationCzech Republic
Offline

Zobrazit příspěvekWitík dne 24.02.2015 - 23:21 napsal:

Když jsem viděl tvůj styl hraní na tactical, nedivím se že tě to nebaví. Stačí použít mozek, né jen bezhlavě běhat a střílet do všeho co se pohne ;)
Zato tvuj styl je určite bez chybičky. Ja hraju pro zabavu.... Nepotřebuju prehnanu realitu i ve hře

Xperia Z1



#8
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline

*
POPULÁRNÍ

Ja jsem spis toho nazoru ze takhle se clovek bavi vic ale musi u toho zacit premejslet a sledovat deni kolem sebe neni to konecne jen bezhlava rezba a konecne to taky neni 80% hracu brano jako TDM s bombou

#9
Enkrass

    Recruit

  • Člen
  • 9 Příspěvků:
21
  • LocationMěsto hříchu - Ostrava ;)
Offline
Nedalo mi to a prostě jsem musel napsat svůj názor. Za mě určitě Tactical, je to mod - který umí zabavit, akorát se při něm někdy musí přemýšlet, což je pro mě plusem. Nemám nic proti normálnímu S&D, ale prostě... od té doby, co tam začal být typ hry jménem "S&R" se mi to totálně znechutilo. A když už máte normální Search and Destroy na 50, tak si chodtě tam, protože 54 byla, je a stále bude jeden ze serveru, kde to žilo vždycky. Ano, sice se muselo někdy dělat křoví, ale to mi nikdy nedělalo problém.
Nejsem žádná skilla nebo tak, nikdy jsem nejel na XLRSTATS, hrál a hraju to pro zábavu. Pro mě je prostě tactical mod jako stvořený. Takže, nechat tak. :) a Peace pro všechny, co by mě chtěli hejtovat. :P
Pravdou je, že nevíte co se stane zítra. Život je bláznivá jízda a nic není zaručeno. - Eminem

Vždycky jsem byl velmi ambiciózní. Nevěřím, že ambicióznost je osvojitelná vlastnost. Podle mne se s ní rodíte, je to součást osobnosti. A já se pořád budu pokoušet pohnout se dál, dostat se na další úroveň. A vím, že při pokusu na něco dosáhnout jednou zemřu. - 50 Cent

Odeslaný obrázek

#10
Uzilino ♂

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
325
Offline
no přispěju sem taky s názorem .....

Taktical osobně proti němu nic nemám ... jenže #54 byla typická tím že jiné mapy a Sad ... od té doby co se tam s prominutím nasralo S&r tak odešla většina staré dobré komunity ..... Teď se tam nacpe taktical a lidé co dříve hrály #54 tak tam už ani nepáchnou ....


Ano byla přesunuta ale už jen s principu proč ste Taktical nasraly na #54 proč ste to třeba nedaly na #50

jen můj názor...... Peace & Love ...
díky za hate mám to v .......
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✔Nike
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╭╮╱╱╱╱╱╭━━╮
╰╮╭╮┃╱╱╱╱╱╱╱╱╭╯╰┫┃╱╱╱╱╱┃╭╮┃
┃┃┃┣━┳━━┳━━╮╰╮╭┫╰━┳━━╮┃╰╯╰┳━━┳━━┳━━╮
┃┃┃┃╭┫╭╮┃╭╮┃┃┃┃╭╮┃┃━┫┃╭━╮┃╭╮┃━━┫━━┫
╭╯╰╯┃┃┃╰╯┃╰╯┃┃╰┫┃┃┃┃━┫┃╰━╯┃╭╮┣━━┣━━┃
╰━━━┻╯╰━━┫╭━╯╰━┻╯╰┻━━╯╰━━━┻╯╰┻━━┻━━╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰╯

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

[̲̅f̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅][̲̅e̲̅] [̲̅p̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅t̲̅][̲̅y̲̅] [̲̅i̲̅][̲̅s̲̅] [̲̅n̲̅][̲̅o̲̅][̲̅t̲̅] [̲̅c̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅][̲̅m̲̅][̲̅e̲̅
Neodsuzuj, pokud si nepoznal.
Nesnaž se poznat, pokud jsi odsoudil
Skype :uzilinoxp

Odeslaný obrázek

#11
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 25.02.2015 - 08:05 napsal:

Ja jsem spis toho nazoru ze takhle se clovek bavi vic ale musi u toho zacit premejslet a sledovat deni kolem sebe neni to konecne jen bezhlava rezba a konecne to taky neni 80% hracu brano jako TDM s bombou

Podle mě se člověk baví pořád stejně, jako u klasického search and destroy, akorát s tím rozdílem, že když se nějakou náhodou ocitne poblíž někoho kdo umřel, tak má pár expů navíc (za předpokladu toho, že si toho dotyčný vůbec všimne). Chtělo by to ten mod trošku upravit, jak už někde psal Kopa - odstranit bombu a zaměřit se víc na mechaniku známek. Například kterej team dropne méně známek, vyhrál, nebo udělat nějaký poměr mezi sebranými známky a dropnutými, pokud je něco takového providitelné. Teď je ten mod v takovým stavu, že to je jak sadko s většíma expama, tak mi to alespoň příjde a je to moje dosavadní zkušenost, ještě jsem neviděl nikoho, kdo by hrál vyloženě ten mod, ale stačilo by to trošku pozměnit a vše by bylo jinak.

#12
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
No coment....

edit: já jsem osobně pro zachování klasické 54 ......
nějaký nesmyslný klony bych dal jinam.... škoda že takový rozhodování je onás bez nás !!!

Příspěvek upravil TeRmIxXx: 26.02.2015 - 20:56

Odeslaný obrázek

#13
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline
OT - sorry za minus, byl to missclick

#14
Ghost_Cz

    Gunner Silver

  • Topic Starter
  • Sponzor Bronz
  • 75 Příspěvků:
29
  • LocationCzech Republic
Offline
...





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních