←  Open Warfare - Discussion

For Gamers Fusion

»

#58 hráči & FFA

*Sweet's Photo *Sweet 8.06.2015

Zdravím 4GF...neviem čo vas viedlo k tomu aby ste vsetky SD dali rovnake XP ale dobre server 58 si nezahram pretože to stratilo hodnotu a už tam hrať nikdo nebude ..čo je škoda pretože to bol jediny server ktory ma bavil Či mód či mapy ale je to vaša volba len je to škoda ...
Ďalsia vec: Keď už na SaD Tactical moc ludi asi nepríde mal by som nápad čo spraviť jeden Tactical aj TDM alebo aj FFA (z dovodu malo hračov nech sa nehladame 2v2 po velkej mape) ? Ja osobne by som si zahral rád
alebo proste server OW bez HC mode ...neviem čo hráči ale podla mňa nie zlý nápad no mech sa vyjadria všetci
predsalen načo budu 3 rovnake servery (26,50,54) jeden z toho by mohol byť kludne Tactical alebo len bez HCmode a TDM/FFA radšej s Mapami zo serveru 53 :-)
Edited by *Sweet, 8.06.2015 - 13:25.
Quote

kano.'s Photo kano. 8.06.2015

Tady vidíš, že tam většina hráčů(neříkám všichni) hráli jenom proto, aby si mohli naexpit tolik xp, co by jim na jiném serveru trvalo 4x-5x déle. Pokud by tě to tak bavilo a nehrál si tam jen pro xp, tak by pro tebe ten server hodnotu neztratil jen proto, že se tam snížily xp.
Quote

Guest_Kvrdlic_* 9.06.2015

a prooto ja bych srovnal XP na vsech serverech protoze ted se nejcastej nplni 53 domination kde je take lehke nahrat na mape 10K + , tady uz nejde o to koho co bavi ale kde nekdo hraje tak tam musi jit protoze jinam hraci moc nechodi jen kdyz tam je event .
Quote

Guest_work_* 9.06.2015

Zobrazit příspěvek*Sweet dne 8.06.2015 - 13:23 napsal:

Zdravím 4GF...neviem čo vas viedlo k tomu aby ste vsetky SD dali rovnake XP ale dobre server 58 si nezahram pretože to stratilo hodnotu a už tam hrať nikdo nebude ..čo je škoda pretože to bol jediny server ktory ma bavil Či mód či mapy ale je to vaša volba len je to škoda ...
Ďalsia vec: Keď už na SaD Tactical moc ludi asi nepríde mal by som nápad čo spraviť jeden Tactical aj TDM alebo aj FFA (z dovodu malo hračov nech sa nehladame 2v2 po velkej mape) ? Ja osobne by som si zahral rád
alebo proste server OW bez HC mode ...neviem čo hráči ale podla mňa nie zlý nápad no mech sa vyjadria všetci
predsalen načo budu 3 rovnake servery (26,50,54) jeden z toho by mohol byť kludne Tactical alebo len bez HCmode a TDM/FFA radšej s Mapami zo serveru 53 :-)

Akorát huntíš expy.Dá se to nahrát i na jiném serveru,ale jestli tě tactical opravdu baví(jako mě),tak nevidím důvod v tom brečet pro ty XP co tam byli.
Quote

fiskaa's Photo fiskaa 9.06.2015

Tady aspon máte názornej příklad huntera xp, a že jich tu běhá celá spousta .Vzít vám lvl tak asi spácháte sebevraždu ne ? Hrajete cpdko a ne wowko , tak se nad tím trošku zamyslete.
Quote

*Sweet's Photo *Sweet 9.06.2015

Omg....ja som pisal o tom že jak sa zrušili XP tak na 58 nikdo ani nepáchne...mňa Tactical baví nejsom xp hunter ale keď tam nikdo nehra tak asi nebudem hrať sám -_- zamysli sa nad tým ..mne nejde o to že XP sa zrovnali mne ide o to že teraz tam nikdo nepride (y) -_- 58 čo kedysi plnky tak teraz akurat prazdna furt
Edited by *Sweet, 9.06.2015 - 16:40.
Quote

*Sweet's Photo *Sweet 12.06.2015

Zo mňa spravite XP Huntera :D Ok myslite si čo chcete vaš problem ...ale pisať tu že to hrate preto lebo vas Tactical Baví pritom je tactical jak som hovoril Nonstop prazdny To je trošku trapne ;) na všetkych serveroch dokopy 10 hračov aj to na 53/26 ...škoda toho
Quote

Guest_work_* 13.06.2015

Hele někdo nemá zrovna čas hrát,například já mám dost práce+ se ještě učím na zkoušky,přes týden jsem nehrál.Jejich problém že hráli jen pro XP. Bohužel.
Quote

Rowdy56's Photo Rowdy56 17.06.2015

Ahoj Sweet ma pravdu 58 byla dost dobra a neslo jen o xp ale zabavu a ze byl plny sever.
Quote

Guest_Kvrdlic_* 17.06.2015

vetsina hracu tam hrala kvluli XP kdyz vy ne a pise vas to tu vic tak proc se nedomluvite kazdy den na nakou hodinu a muzete jit hrat taky jsme to tak delali s #62 DM a #52 DM
Quote