←  Open Warfare

For Gamers Fusion

»

Admin

Locked

, uživatelova fotka Loony 30.11.2014

Odeslaný obrázek
Bezdůvodné kicknutí ze serveru, požaduji odebrání práv/ adekvátní trest
Odpovědět

, uživatelova fotka maddy 30.11.2014

Byl jsem svědkem této bezprecedentní události, není to jen ojedinělý případ, útoky ze strany administrátora K1mb4la na naší skupinu jsou zcela cílené a opakují se.
Odpovědět

, uživatelova fotka Granat 30.11.2014

Taky zadám o potrestaní K1mb4la.Jelikož včera na naši skupinu byla provedena provokace na serveru 26 a K1mb4l tam byl u toho vůbec proti nim nezakročil,a to neni poprvé.Myslím si ze jako admin stím mel něco udělat
Odpovědět

, uživatelova fotka maddy 30.11.2014

Granate, ty jsi to asi bohužel nepochopil :(
Odpovědět

, uživatelova fotka Granat 30.11.2014

Proc pak
Odpovědět

, uživatelova fotka Granat 30.11.2014

Jestli jste to tam psali ze srandy,tak ja ale ne
Odpovědět

, uživatelova fotka K1mb4l 30.11.2014

Zobrazit příspěvekGranat dne 30.11.2014 - 22:25 napsal:

Taky zadám o potrestaní K1mb4la.Jelikož včera na naši skupinu byla provedena provokace na serveru 26 a K1mb4l tam byl u toho vůbec proti nim nezakročil,a to neni poprvé.Myslím si ze jako admin stím mel něco udělat
Granát, je pravda že som na tom servery vtedy bol ale ako píšeš že som ani nezakročil ale proti čomu som mal zakročiť ? mne neprišlo nič urážlivé na tom čo sa tam písalo, všetko bolo myslené srandovne aspoň si to tak myslím. To čo mezi vami teraz prebieha je tak povediac len HATE nič viac. Ak sa tam písalo niečo horšie tak som to asi nezaznamenal, tiež nemôžem sedieť v hre a sledovať všetko čo sa tam deje, ak si dobre spomínam bol som v specte a mal som asi na to dôvod prečo som tam bol bolo to asi tým že som mal niečo doma, alebo som nesledoval hru a robil som si svoje veci. Asi aj kvôli tomu som nezakročil pretože som to nevnímal. Neviem no, tie vaše hádky su už na smiech, prečo si napríklad daných hráčou nevyzvete ? a nezahráte proti nim ? alebo niečo iné ? a čo som sa ja napríklad dopočul tak to bolo to že ste robili zase bordel vy na TSku, a bol si pri tom aj ty ak ma pamäť neklame. To že si zvás robia srandu, len pre to ako ste sa pomenovali chceš riešiť ? alebo ja nechápem čo ...
Odpovědět

, uživatelova fotka Smoky® 1.12.2014

loony nevidim zadny dukazni material ani nic podobneho.
az dotycne udaje doplnis, bude se tim nekdo kompetentni zabyvat
Odpovědět

, uživatelova fotka Briki 1.12.2014

kick je malo... loony, na potrestani by byl nutny alespon 2 minutovy ban...

jinak :thumbup: pobavili jste
Odpovědět

, uživatelova fotka Libunda 1.12.2014

Nemám čas, ani náladu a chuť na to, řešit tady takovéto vaše srandičky, provokace.
Proto lock.

Díky tomu, že jsem musel zjišťovat o co jde a jak to je myšlené jsem nemohl dělat hromadu důležitějších věcí zde na forku.
Až si někdo bude stěžovat, že dlouho nereaguju na nějaký unban a vracení lvl, zamyslete se na tím, zda to není právě kvůli takovým blbostem....... !!!
Odpovědět
Locked