←  Open Warfare - Request for return LvL

For Gamers Fusion

»

školácká chyba

Locked

, uživatelova fotka Danecek_! 10.01.2017

V pc mam dlouho cod4, takže tam mam cd key z netu, včera jsem vám poslal peníze na sponzoring abych měl nějaké ty výhody :-D a dnes mi to tam svítí už u jména, což je v pořádku, ale kámoš se kterým to hraju, tak jsem mu dal stejný cd key jako mam já a jemu to tam svítí taky, tak jsem chtěl změnit klíč, našel jsem nějaký na netu, ale ten byl zabanovaný. Tak jsem tam vrátil ten starý co máme oba a dohodli jsme se že, budem platit každý ob měsíc, než koupíme každej origo a začnem jet na sebe, ale to nějaký týden ještě potrvá asi :-/
Než jsem to takhle pokadil, tak jsem měl 78lvl. PB 8d15daf7 IP
178.255.168.77
děkuji moc :-)
Odpovědět

, uživatelova fotka Lameduck 10.01.2017

Napsal jsem ti sz.
Odpovědět

, uživatelova fotka Danecek_! 11.01.2017

Ok, díky, zítra se ozvu :-)
Odpovědět
Locked