Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Diky za hru :)


8 odpovědí na toto téma

#1
ABnormal

    Private

  • Sponzor Bronz
  • 37 Příspěvků:
0
Offline
Myslím si že když člověk hraje normálně a daří se mu tak nechápu proč by měl dostat ban to je můj názor.
Myslím si jestli to tak bude pokračovat tak si myslím že ani 1.8 nemusíte dělat DÍKY ZA VŠE SMOKY !!!!
HRDINO

Příspěvek upravil ABnormal: 17.02.2017 - 20:03

ABnormal :*

#2
Loony

    Private 1st Class

  • Člen
  • 48 Příspěvků:
144
Offline
ecks dee

#3
ABnormal

    Private

  • Topic Starter
  • Sponzor Bronz
  • 37 Příspěvků:
0
Offline
A demo mi pošli díky.
ABnormal :*

#4
ABnormal

    Private

  • Topic Starter
  • Sponzor Bronz
  • 37 Příspěvků:
0
Offline

Zobrazit příspěvekLoony dne 17.02.2017 - 20:05 napsal:

ecks dee
Není se čemu divit kdyz máme takové adminy.

Příspěvek upravil ABnormal: 17.02.2017 - 20:06

ABnormal :*

#5
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
Ban není za to že ti to jednu mapu jde a druhou už ne. To byl jenom komentář před banem. Na toujanu bylo krásné vidět wh, kdy prostrelujes celou mapu v naprosto nesmyslných místech, kde jsou enemy. Demo dolozim až dorazí domu.

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#6
ABnormal

    Private

  • Topic Starter
  • Sponzor Bronz
  • 37 Příspěvků:
0
Offline
To dela kazdy wallbangy ale ok tvuj nazor neberu ti ho nic nemam a tim to pro me haslo.
ABnormal :*

#7
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline

*
POPULÁRNÍ

hele wallbangy to nebyly, ty vypadaj na toujanu jinak. Jsi odbanovan, protoze demo se mi neulozilo... (pod prikazem /record sun default) samozrejme cod ti neulozi demo pokud mas v nazvu mezeru.
Ano ted jsem za blbce a omlouvam se ti za ban bez dukazu. Nechci tu rozjizdet hate wars, ale dej si pozor co zapinas pri hre, protoze nejsem jediny, kdo si je jisty ze neco pouzivas.

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#8
ABnormal

    Private

  • Topic Starter
  • Sponzor Bronz
  • 37 Příspěvků:
0
Offline
Smoky každý se může splést ale já fakt nic nemel proc bych potom sponzoroval tyto servery abych cheatoval proč bych to dělal a za hate wars to neberu.
ABnormal :*

#9
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
mam svedectvi od lidi jak jim ukazujes norecoil, na toujane jsi byl jasny, nejde o to ze bych se spletl v tobe, ale spletl jsem se v prikazu... jinak bys tu uz nehral a neboj... na kazdeho dojde

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !






1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních