Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

unban


3 odpovědí na toto téma

#1
KingMan

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
Dobrý den. Omlouvám se vám za nepříjemnosti co se stalo minule. Už jsem se spamatoval a sklidnil a slibuju vám že už nebudu psát sprostaviny a nebudu už hnusny. moc vás Prosím o unban. 9b8f3744. Jméno Kalasnyikov. Přiložený obrázek: Bez názvu.png Poslál jsem vám fotku s číslama ja tomu nerozumím. Předem vám mockrát děkují a ještě jednou se vám omlouvám už se to nestane.

#2
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Ahoj, tvé problémové chování vůči hráčům a adminům je již dlouhodobější, není to ojedinělá událost, navíc si zkoušel ban obcházet, proto unban zamítám, jak už jsem psal v minulém topiku.

#3
KingMan

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 80 Příspěvků:
3
Offline
Jak jsem zkoušel ban obchazet? Ježiš maria však to je jenom hra proboha nebudte hotovy.Takže omluva už nic neznamena jo? Tak dobře už aspon budu vědět že v životě omluvit někomu je UPLNÝ ZBYTEČNOST člověk se jen poniží. Tak dobře no tak si seženu jiny pc a tak mi to pujde :D Protože bude tam jiny ID. Tak nic děkuji že jste se mi aspon ozval :) Přeju vám hezky zbytek dne naschle :)

#4
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
I když je to jenom hra, tak i v ní by měly platit aspoň nějaké základní pravidla slušného chování a takovéto napadání něčí rodiny do nich určitě nepatří. To, že jsi se omluvil, je pěkné, ale pokud omluvu považuješ za něco ponižujícího, pak si nepochopil její smysl. Obcházet ban jakýmkoliv způsobem nedoporučuji, protože v takových případech dochází k prodlužování banu. I tobě hezký den.





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních