Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

COD4 Custom maps..

custom maps

18 odpovědí na toto téma

#1
MatthewZetsu

    Private

  • Člen
  • 22 Příspěvků:
-6
  • HLSW:MatthewZetsu
  • xFire:s
  • LocationCzech republic
Offline
Zdravím jelikož jsem nemohl najít nové téma pro mapy tak to budu muset napsat zde.... Ptal jsem se spoluhráčů jestli by souhlasily s vymazáním jednotlivých custom map které se buď vůbec nehrajou nebo jsou úplně nesnášeny.. především mnou... K tomu abych určil které mapy by se měli vymazat bych potřeboval nějaký screen všech map nebo nějaký odkaz kde bych se mohl podívat jak mapy vypadají a jak se jmenují... Potom bych už jen napsal mapy které jsou nejmíň oblíbené nebo vůbec nehrané a poté by se pod ně podepsali nějací hráči a vědělo by se že daná mapa by měla být smazána...


Je to z důvodu že někdy tam nemusí být hráč který má možnost dát !votemap a musí se čekat až ta nehratelná mapa skončí, to ale většinou všichni odchází a je potom prázdný server....

#2
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
jo tak takovej seznam neexistuje s obrazkama jedine co jsem schopen dodat tak je seznam map ze serveru

#3
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
Co já vím tak už jsme něco podobného dělali s Brikim. Testovali jsme všechny mapy jestli jsou hratelný a pro kolik lidí jsou. Je možné že má ten seznam ještě někde uložený.

#4
MatthewZetsu

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 22 Příspěvků:
-6
  • HLSW:MatthewZetsu
  • xFire:s
  • LocationCzech republic
Offline
Pokud by jste ho našli byl bych rád.. už je to celkem o nervy některé mapy.. spawny naprosto nesmyslné a některé mapy dokonce menší než killhouse... Pokud mi doložíte ten seznam tak si pak už poradím sám děkuju :)..

#5
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
Odeslaný obrázek

1148 adresářů = 1148 map a to jen na mém disku. Co je v současné době na serveru, to netuším, ale o moc víc to nebude.
Který prázdniny chceš nad tím strávit?

KopaHnoje: nazdar hnojníku, maplist je z dob, kdy spousta map nefungovala. Po upgradu "codx" to začalo všechno fungovat, ale to jsem to už nedělal, takže můj maplist je již jen málo použitelný. Je to už dlouho, co jsem codkařil :D už bych netrefil ani stodolu zevnitř (i když i v době největší slávy jsem nebyl o moc lepší)

#6
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
Jo držím mu palce :D já už bych do toho nešel

Briki: to je jedno, dnešní kluci to taky neumí a 70% map ani neznají :D Vždy je všechno použítelný

#7
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline

Zobrazit příspěvekMatthewZetsu dne 24.12.2018 - 10:27 napsal:

Pokud by jste ho našli byl bych rád.. už je to celkem o nervy některé mapy.. spawny naprosto nesmyslné a některé mapy dokonce menší než killhouse... Pokud mi doložíte ten seznam tak si pak už poradím sám děkuju :)..

Ano, máš pravdu, po upgradu, se tam hodil kompletní maplist a pár nesmyslů tam zůstalo. Někdo by ho musel proběhnout a otestit. Mně to sebralo minimálně měsíc života. Už nikdy více.... :) KopaHnoje mi v tom dost pomáhal, jeho zkušenost a cit pro hru.... Myslím, že v současné době se už nenajde nikdo, kdo by to chtěl testit.

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 24.12.2018 - 10:01 napsal:

jo tak takovej seznam neexistuje s obrazkama jedine co jsem schopen dodat tak je seznam map ze serveru

Nevím, jak to teď funguje - mění se maplist podle počtu hráčů na serveru? Pokud ano, pak se dá použít ta naše stará verze, pokud jí ještě někde máte. Ta byla alespoň trochu otestovaná a nové mapy, které se rozběhly po upgradu již serveru víc nedaly.

#8
MatthewZetsu

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 22 Příspěvků:
-6
  • HLSW:MatthewZetsu
  • xFire:s
  • LocationCzech republic
Offline
Pěkný.. moc pěkný... Takže jsem se vlastně dozvěděl to že admini mají spousty map na serveru akorát nemají chuť s tím nic dělat jelikož tam ani sami nehrajou.. :D Dobrý no, takže vlastně se hráči můžou těšit furt na tu samou nudu díky mapám které nikoho nebaví... Možná to vypadá že si na to stěžuju jako jediný ale opak je pravdou, kdyby jste někdo z vás zavítali na server a zeptali se hráčů co si myslí o nějakých custom mapách možná by jste se sami divili... Ale tak chápu srát na to že ?. však já to nehraju co se budu v tom drbat ?... Krásný přístup hoši, vidím že žádný nový admin nikdy nebude protože tu budou vždycky ti [OLD] kteří to buď nehrajou a nebo jo ale jenom občas ale nezajímá je to... Například mi přijde jako jediný Karel který se tady o to stará... Ale to už nechám být je to přece jedno.. :/..

#9
MatthewZetsu

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 22 Příspěvků:
-6
  • HLSW:MatthewZetsu
  • xFire:s
  • LocationCzech republic
Offline
A nemyslel jsem všechny mapy... pokud je 1000 map na serveru #54 tak tomu ani sám nevěříte přece... tolik jich tam být nemůže... stačilo by kdyby se pročistil nejhratelnější server #54 S&D večer klidně 20 lidí..

#10
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Briki mělo by to fungovat podle hracu ale seznam uz nedohledame bohužel uz je to preci jen nekolik let z5

#11
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline

Zobrazit příspěvekMatthewZetsu dne 24.12.2018 - 10:36 napsal:

Pěkný.. moc pěkný... Takže jsem se vlastně dozvěděl to že admini mají spousty map na serveru akorát nemají chuť s tím nic dělat jelikož tam ani sami nehrajou.. :D Dobrý no, takže vlastně se hráči můžou těšit furt na tu samou nudu díky mapám které nikoho nebaví... Možná to vypadá že si na to stěžuju jako jediný ale opak je pravdou, kdyby jste někdo z vás zavítali na server a zeptali se hráčů co si myslí o nějakých custom mapách možná by jste se sami divili... Ale tak chápu srát na to že ?. však já to nehraju co se budu v tom drbat ?... Krásný přístup hoši, vidím že žádný nový admin nikdy nebude protože tu budou vždycky ti [OLD] kteří to buď nehrajou a nebo jo ale jenom občas ale nezajímá je to... Například mi přijde jako jediný Karel který se tady o to stará... Ale to už nechám být je to přece jedno.. :/..

Výborně. Do serveru 54 jsem vložil kus svýho života. V dobé mé administrace jsem tady trávil neskutečný čas, mluvil jsem s hráči, naslouchal... Maplist byl dobrej, měl chyby, na které se nepřišlo při testování jednou či dvěma osobami. A věř tomu, že seznam map se upravoval i podle názorů hráčů - bugy, spawny, vyrovnanost defense/attack, rozdělení map na malé/střední/velké. Nikoliv podle subjektivního hodnocení ("mě takhle mapa nejde"), ke kterému se hráči často uchylují.

Snažil jsem se ti vysvětlit, že ten čas na revizi maplistu je ochoten investovat jen člověk, který není úplně duševně v pořádku. Ano, byl jsem magor.
Navrhl jsem Karlovi řešení, které by alespoň částečně reflektovalo tvoji/vaší frustraci z maplistu. Ale jde jen o návrh, netuším, jaký systém je nyní, adminem nejsem už x let. A aniž by se Karel (srdcař tohodle serveru) stihl vyjádřit, vylétla sprostá kritika.... Zamysli se, prosím

#12
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline

Zobrazit příspěvekK4r3l01 dne 24.12.2018 - 10:43 napsal:

Briki mělo by to fungovat podle hracu ale seznam uz nedohledame bohužel uz je to preci jen nekolik let z5

6 let kamaráde.... škoda, že není záloha...
jak se jmenoval ten soubor tahanej ze serveru? Zkusil bych prohledat disk, přece jen komp mám pořád stejnej.

#13
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
tak to vypada ze jsem ten seznam nasel tak jsem ho nahodil a uvidime jestli to pojede v pohode

#14
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
ale pro jistotu cihni je to mapcontrol54.cfg

#15
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
tak mapcontrol soubor mám jen ten původní, co jsem dostal od Remiena
Ale jinak kompletní seznamy pracovni verze... Pokud by byl problém, tak bych to teoreticky zase sepsal do toho konfiguráku... Ale že by se mi chtělo :D

Jinak :thumbup: K4

#16
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Tak nakonec se našel seznam rotace kterou dělal Briki a Kopa Hnoje
Takže jsem ji nahodil a aktuálně to funguje tak že se maplist upravuje podle počtu hráčů na serveru pokud je méně než 12 hráčů tak jede rotace menších map pokud je víc jak 12 tak pojedou větší mapy

#17
MatthewZetsu

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 22 Příspěvků:
-6
  • HLSW:MatthewZetsu
  • xFire:s
  • LocationCzech republic
Offline
Nice... to zní už dobře...

#18
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
Aspoň že Brikoušovo snažení nepřišlo v niveč :) ave 4gf

#19
Bady

    Master Corporal Silver

  • CoD4 Admin
  • Others: V.I.P Člen
  • 180 Příspěvků:
254
  • HLSW:Interpol
  • LocationKarlovy Vary
Offline
Velký dík Brikimu a Kopovi

Odesláno z mého ATU-L31 pomocí Tapatalk


: BF3 vs MF3.jpg





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních