Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Pravidla CoD4 na 4GF >>ZDE<<
Nadcházející změny ohledně 4GF TS >>ZDE<<
Eventy o náhodné Steam klíče >>ZDE<<

Update 4.4.2019 Komunitní eventy>>ZDE<<

Fix pro lidi co mají Steam verzi CoD4 a nedá se připojit >>ZDE<<

>>Herny klient: DOWNLOAD<< Hráči kteří hrají či budou hrát přes klienta budou dostávat bonus + 20% XP >CoD4x-Client<
Posted Image 88.86.107.135:29550 COD4 4GF.CZ #55 | DeathRun | v2.0 BETA | TEST | AntiBlock | Cracked
Posted ImagePosted Image >>> Ark: Survival Evolved <<< Subfórum

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse

Ahoj

9 odpovědí na toto téma

Bengoro

Master Sergeant Gold

• Člen
  • 295 Příspěvků:
355
Zdarec. Napíšu to krátce. Dnes jsem napsal hráči Che Guevara: "ty lowko camperská" a pak něco ve smyslu: " guevara je nula bez campení" Nic horšího jsem nenapsal. Je mi jasné, že by se to nemělo řešit přes chat ve hře, ale jak jinak reagovat na to, co na mapě tento hráč předvádí? jeho neustálí camp mě mě donutil takto reagovat. Řada hráčů jej na to upozornuje. Camp je sice povolený nešvar, ale takové campení? Je to hrůza. Každý, kdo ho zná, tak ví jaká je pak úroveň hry. Takže svou chybu uznávám, ale omlouvat se nebudu. Za tím co jsem napsal si stojím a napsal bych to znovu. Je mi jasný, že Guevara teď smolí žádost o ban pro mě. Napsal mi" Bengoro zařídím ti ban, neboj se" Nebudu tu rozvádět, že hráč, který je sponzorem by měl vážit slov jako zařídím ti ban. Nemá to dobrý vliv na ostatní hráče. Takže Che Guevaro přeji mnoho štěstí až mi zařídíš ban, ale to co si o tobě myslím se nemění!!!!!!! A jestli je tohle na ban, tak at to posoudí admini a můžou mi ho rovnou dát.

Shrek

Recruit

• Člen
  • 1 Příspěvků:
0
Jak víš že jde žádat o BAN??

Marsal_Konev

Zakladatel

• V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1024 Příspěvků:
2225
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Bengoro, tvé urážení hráču nerespektování pravidel + vulgární chování mě už u tebe přestáva bavit. Není to tak uplně jak to píšeš sam máš banu že bych to ani za tyden nespočítal a jiné prohřešky. Nemáš právo nekoho poučovat na serveru jak má hrát natož mu za to nadávat a proto ti nastavuji Spamer Level na 4 z 10 na neurčito. Tato ochrana te naučí se lépe chovat a pokud to nepomůže přitvrdíme. Hráče Che Guevara jsem poučil, aby tyto výhružky nepoužíval, ale k tomu by ani nedošlo kdyby jsi nebyl vulgární.

Briki

STAR PLAYER

• V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2164 Příspěvků:
5175
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
bengoro, tenkrat jsi se tu hadal s Thunderem a rikal jsi neco o studiu FF, jestli si dobre vzpominam... Ocekavam, ze budes mit jako clovek nejakou uroven a nebudes rikat ostatnim "lowky". Je uplne jedno jestli je to lowka kemperska nebo lowka rusherska (ev. DS loofka, ale to je jiny pribeh). Lowka je pro me osobne urazka jak hrom. A ty, clovek z FF, by to dle meho nazoru mel chapat stejne. Nikdy nevis, jestli ten clovek, ktereho takhle oslovujes, neni nahodou jadernej fyzik, kterej ti do tvyho pocitace pousti stavu.
Pokud je v B3 jako urazka "lama", co je "lowka"?

btw. pokud nekdo kempi zpusobem, ze nevyleze za celou mapu z rohu, pak ano, zanadavej si... ale doma... mimo chat...

Příspěvek upravil Briki: 15.09.2011 - 22:51

Lameduck

STAR PLAYER

• Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1538 Příspěvků:
2146
Já předně nějak postrádám význam, nebo smysl tvého příspěvku. Chtěl jsi aby admini nařídili omezit kempení, nebo si chtěl veřejně hráče Che Guevara postavit na pranýř, nebo jsi očekával, že tím zabráníš tomu, aby jsi byl zabanován? S přihlédnutím k tomu, co a jak píšeš ve hře a zde na fóru, tak sis asi chtěl zase jenom postěžovat, protože jsi nevyhrával, že? Jestli se nepletu, tak hráč Bengoro útočí a stěžuje si na každého, kdo používá styl kempení, nebo odměny, na které on sám ještě lvlem nedosáhne a zde na fóru žádá jejich omezení. Chápu, že styl hraní některých hráčů může pěkně vytáčet, jsou tací, co po respu neudělají ani krok a hned jen zakleknou a čekají až k nim někdo příjde, takže je potřeba si najít nějaký jiný způsob, nebo místo, kde a jak nahromaděné emoce ventilovat, než v herních chatu, protože je otravné pořád dokola číst, že ten je kemper, tamten je lowka a další že je martynoob atd. No a jak už jsem jednou psal, nejdůležitější je pamatovat si, že je to jenom hra!! Nemluvě o tom, že je tu možnost respawnu.

Wiliam Wallace

zombiekiller

• V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 997 Příspěvků:
2951
  • xFire:fcst
  • LocationTrnava
Treba brat COD 4 tak ako je. Nadava kazdy , nie je cloveka ktory by si nezanadaval , ale je rozdiel ked si zanadavas doma a ked sa ventilujes na chate v hre. Ten kto nevie ovladat svoje emocie nech hra SUDOKU!!!
PS: sudoka je fajn :D

Pravarukadabla

Master Sergeant Gold

• Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
WW ja radsi piskvorky ale mas pravdu :D je to presne tak neznam nikoho kdo by nenadaval

PetX

Notepad rat

• V.I.P Člen
  • 394 Příspěvků:
741
  • LocationSlovakia
ja som slusny, ja nenadavam, ked som nas.. tak idem na vzduch, kochat sa krasou prirody a vratim sa az to zo mna vyprcha, mozno by ste to mali tiez skusit namiesto tohoto zakladania nesmyslnych topikov...

Brnda

Warrant Officer Gold

• Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Hmmmmmmmm kdyz vis kde kepi proc mu tam nehodis nad,stun,flash,C4 nebo nestrlis RPG
Posted Image
Posted Image

smudla

STAR PLAYER

• Člen
  • 982 Příspěvků:
1182
Bengoro má FF ? :D

1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních