Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Vysvětlete mi..


8 odpovědí na toto téma

#1
Witík

    Ten hodný

  • CoD4 Admin
  • Others: V.I.P Člen
  • 308 Příspěvků:
384
  • LocationPísek
Offline

*
POPULÁRNÍ

Dva měsíce zpět se tu řeší, že by zaniklo 4GF. Všichni tu říkají, jak nechtějí přijít o servery, nechtějí konec serverů, ptají se jak to vyřešit.

Naštěstí se to podařilo vyřešit nebo snad aspoň na nějaký ten rok. A co začnete dělat? Lidí už tu nehraje tolik.. co si budeme.. Ale tak sakra! Když je skoro plný server ať už 26, 54 nebo jakýkoli a vy budete ve hře psát - pojď sem, pojď tam... pojď tam knife, snipy apod...

Co se asi stane? Z poloplného serveru tam zůstane ani né půlka, zbytek je roztroušenej po 3 lidech na ostatních serverech.. Ve finále nikoho nebaví hrát ve 3, 5, 6 lidech tak odejdou. Kouknu se po půl hodině a všechny servery prázdné. A čím asi?

Zamyslete se nad tím..

#2
apple*CZ*

    Sergeant Silver

  • Administrátoři
  • 233 Příspěvků:
274
  • LocationCZ
Offline
JJ to s tebou souhlasim. Na 52 prilitnou a zachvilku se domlouvaji na knife na 26-54 Vsimam si toho ale nevim ja toto vyresit, to je spise v moralce hracu jak nejake zasahovani Admina

#3
++Fricek++

    Recruit

  • Sponzor Silver
  • 13 Příspěvků:
21
Offline
Zamyslete se nad tím.....OK tak jedno zamyšlení.Třeba taková situace....cca 15 lidí hraje.Pět minut před koncem mapy se objeví nejmenovaný admin a...cvak ,přepne mapu.Vysvětlí to slovy "máte málo kilů,nedá se na to koukat" To je jeden takový příklad.Možná než hráči by se měl zamyslet občas také někdo jiný.

#4
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Samozřejmě taková situace by byla špatně a neměla by se stávat. Nicméně nenašel jsem záznam, že by se něco takového stalo, proto tu situaci beru jen jako hypotetickou.

#5
++Fricek++

    Recruit

  • Sponzor Silver
  • 13 Příspěvků:
21
Offline
Ta situace vážně hypotetická není.Sám jsem byl toho svědkem,ale chápu,že bez důkazu je to o ničem.

#6
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3632 Příspěvků:
5031
Offline
@++Fricek++ napis tedy kdo z adminu a kdy priblizne aby se to dalo dohledat

#7
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
A nebylo to náhodou votenextmap, ve kterém nikdo nehlasoval proti a proto se mapa změnila?

#8
++Fricek++

    Recruit

  • Sponzor Silver
  • 13 Příspěvků:
21
Offline
Ne nebylo.Já to tady nepsal,abych žaloval,nebo si stěžoval.Mě je to tak nějak jedno co se děje.Já se sem chodím po práci odreagovat.Jenom když čtu tu výzvu k zamyšlení,tak si říkám,že by se i druhá strana měla zamyslet.Toť vše.

#9
PaPe3

    Gunner Gold

  • Sponzor Bronz
  • 93 Příspěvků:
0
Offline
To bude jeden z duvodu, proc je tu cim dal mene lidi. Admin je nepostihnutelny, tim padem jako hrac nemas zadne pravo. Vlastne mas drzet hubu. Nesmyslene tresty za nic, to nemluvim o WH a jim podobne ti si tu zaslouzi, ale tim ze nekdo do chatu napis o jeden radek vic, nj





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních