←  Pokec / Discussion

For Gamers Fusion

»

Vysvětlete mi..

, uživatelova fotka Witík 13.01.2021

Dva měsíce zpět se tu řeší, že by zaniklo 4GF. Všichni tu říkají, jak nechtějí přijít o servery, nechtějí konec serverů, ptají se jak to vyřešit.

Naštěstí se to podařilo vyřešit nebo snad aspoň na nějaký ten rok. A co začnete dělat? Lidí už tu nehraje tolik.. co si budeme.. Ale tak sakra! Když je skoro plný server ať už 26, 54 nebo jakýkoli a vy budete ve hře psát - pojď sem, pojď tam... pojď tam knife, snipy apod...

Co se asi stane? Z poloplného serveru tam zůstane ani né půlka, zbytek je roztroušenej po 3 lidech na ostatních serverech.. Ve finále nikoho nebaví hrát ve 3, 5, 6 lidech tak odejdou. Kouknu se po půl hodině a všechny servery prázdné. A čím asi?

Zamyslete se nad tím..
Odpovědět

, uživatelova fotka apple*CZ* 13.01.2021

JJ to s tebou souhlasim. Na 52 prilitnou a zachvilku se domlouvaji na knife na 26-54 Vsimam si toho ale nevim ja toto vyresit, to je spise v moralce hracu jak nejake zasahovani Admina
Odpovědět

, uživatelova fotka ++Fricek++ 25.01.2021

Zamyslete se nad tím.....OK tak jedno zamyšlení.Třeba taková situace....cca 15 lidí hraje.Pět minut před koncem mapy se objeví nejmenovaný admin a...cvak ,přepne mapu.Vysvětlí to slovy "máte málo kilů,nedá se na to koukat" To je jeden takový příklad.Možná než hráči by se měl zamyslet občas také někdo jiný.
Odpovědět

, uživatelova fotka Lameduck 25.01.2021

Samozřejmě taková situace by byla špatně a neměla by se stávat. Nicméně nenašel jsem záznam, že by se něco takového stalo, proto tu situaci beru jen jako hypotetickou.
Odpovědět

, uživatelova fotka ++Fricek++ 25.01.2021

Ta situace vážně hypotetická není.Sám jsem byl toho svědkem,ale chápu,že bez důkazu je to o ničem.
Odpovědět

, uživatelova fotka K4r3l01 25.01.2021

@++Fricek++ napis tedy kdo z adminu a kdy priblizne aby se to dalo dohledat
Odpovědět

, uživatelova fotka Lameduck 25.01.2021

A nebylo to náhodou votenextmap, ve kterém nikdo nehlasoval proti a proto se mapa změnila?
Odpovědět

, uživatelova fotka ++Fricek++ 25.01.2021

Ne nebylo.Já to tady nepsal,abych žaloval,nebo si stěžoval.Mě je to tak nějak jedno co se děje.Já se sem chodím po práci odreagovat.Jenom když čtu tu výzvu k zamyšlení,tak si říkám,že by se i druhá strana měla zamyslet.Toť vše.
Odpovědět

, uživatelova fotka PaPe3 26.01.2021

To bude jeden z duvodu, proc je tu cim dal mene lidi. Admin je nepostihnutelny, tim padem jako hrac nemas zadne pravo. Vlastne mas drzet hubu. Nesmyslene tresty za nic, to nemluvim o WH a jim podobne ti si tu zaslouzi, ale tim ze nekdo do chatu napis o jeden radek vic, nj
Odpovědět