Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Návrat letitého levlu


5 odpovědí na toto téma

#1
IvounCZ

    Private

  • Člen
  • 24 Příspěvků:
40
Offline
Zdravím,

chtěl bych poprosit o vrácení levlu, ale bohužel nevím kolikátého :D

Naposledy jsem tu hrál v roce 2015 jestli dobře počítám a předtím jsem tu hrál hodně moc. Někteří si mě možná pamatujou a já si tu některý lidi také pamatuju, co tu furt ještě hrajou.
Vím že jsem měl tehdy maximální levl (to byl tušim 200 s ikonkou červeného plného kruhu na zlaté hvězdě?) Měl jsem odemčenou zbraň XMX tušim a suicide vestu, anti-gas, bouncing betty atd...

Vím že to tu je celé teď předělané, proto píšu že nevím kolikátý lvl bych mohl dostat zpět, tak jestli by mi mohl být vrácen aspoň částečný levl? Používám pořád stejný CD-key (originál hra). Nahrál jsem i stejnou zálohu z roku 2014 dokonce, kterou mám, ale level mi to nevrátilo. Už je to holt dlouho, tak se mi vráti snad část díky Vaši asistenci :) .

Nick mám stejný co minule: IvounCZ a nyní mám vyexpený lvl 28. Žádné své ID neznám.

#2
SaN/Neo

    Recruit

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Gold
  • 17 Příspěvků:
15
Offline
Ahoj

koukal jsem na to a pod tímto nickem je pouze registrace 12.4.2023 bez ID nic moc neudělame.

pěkný večer

#3
IvounCZ

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 24 Příspěvků:
40
Offline
No jestli se nejak prihlasim do 4gf klienta, tak tam je nejake ID ze? Ale tak je to uz dost let, tak se neni moc cemu divi, ze se to uz asi neda dohledat. Nejde aspon vratit nejaka cast lvlu? Je jasny ze jsou tu hraval :)

PS: se divim ze si me nepamatujes San :D . Si pamatuju, kdyz si tu zacinal

Příspěvek upravil IvounCZ: 12.04.2023 - 22:39


#4
Nitro0o

    Wayfarer

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Diamond
  • 103 Příspěvků:
118
Offline
Čau, pokud si hrál naposledy v roce 2015, tak už to vrátit nepůjde, protože někdy v r. 2017 se to restartovalo všem hráčům tuším =)

#5
/Papi/

    Master Sergeant Silver

  • CoD4 Admin
  • Others: Sponzor Silver
  • 260 Příspěvků:
401
  • Location(CZ) Karlovarský kraj
Offline

Zobrazit příspěvekNitro0o dne 13.04.2023 - 00:37 napsal:

Čau, pokud si hrál naposledy v roce 2015, tak už to vrátit nepůjde, protože někdy v r. 2017 se to restartovalo všem hráčům tuším =)

Je to tak, proběhl restart lvl a všichni začínali od nuly.

#6
IvounCZ

    Private

  • Topic Starter
  • Člen
  • 24 Příspěvků:
40
Offline
Jasný, tak aspoň vím jak to je. Tak díky a topic můžete lock :)





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních