Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

2 pc v siti


11 odpovědí na toto téma

#1
LuK3

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
0
Offline
Zdravim. Mam takovy problem ze na stejne siti mam 2 pc a kdyz se chceme pripojit na nektery ze serveru 4gf tak kdyz se pripoji 1 pc tak u druheho vyskoci hlaska server connection timed out a naopak kdyz se pripoji 2. pc tak to vyskoci me. Nevite kde je proble??? PS.asi rok z5 vse fungovalo...

#2
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
problem je na vasi strane presneji v routeru neboli v te krabicce do ktere vede kabel od tebe a i z druheho pc

#3
LuK3

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 3 Příspěvků:
0
Offline
a jak by se dal ten problem vyresit???

#4
boyze

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
4
Offline
Čau Čau :)

Ono, mám ten stejný problém tak samo s otcem, jedem na stejný router, ale když on hraje já se nepřipojím na žádný z 4GF. Včera jsem to řešil s mnaauem, a říkal, že vůbec neví čím to je.. že se to bude snažit vyřešit... takže taky nemůžu hrát ://

#5
Gladiator

    Lance Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 156 Příspěvků:
360
  • HLSW:Gladiator
  • LocationPečky
Offline
mam doma domaci sit
a funguji na 3PC i s CODem a vše mám OK nevím proc by vás to vyhazovalo
máte každý jiný CD Key ? asi jo
Jeden za všechny a všichni za jednoho !!!
Odeslaný obrázek

#6
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Online
Ja doma taky jedu na 2 pc a bez problemu.Jen hlsw kdyz prihlasim omylem na druhym pc tak kdyz hraju a zapne kluk tak seto nekdy sekne a vyskoci tabulka ze nekdo pouziva moje hlsw jinak bez problemu jedou oba pc.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#7
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
Rieslili sme podobny problem, zatial to vypadana na problemy s routrom u hraca a nastavenim FW u nas na servery (FW je konzervativny a nadychom paranoidnosti). Budem dalej skumat.

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#8
LuK3

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 3 Příspěvků:
0
Offline
tak jsem zkousel pripojit oba pc na jiny server nez je 4gf a bez problemu fungovalo... takze je nejspis problem uvas ale nechci delat predcasne zavery...

#9
Nenik

    Recruit

  • Člen
  • 16 Příspěvků:
4
  • HLSW:Nenik
Offline
my to to nemame s kamaradem v tom ale mame stejnou IP adresu ve vsi... Ldyz sme tady tak oba a je rano nebo pozdni vecer ping je ok ale jakmile nekdo stahuje tak ping naskoci nahoru to je zajimave.... a oboum...

#10
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
to je jednoduche jelikoz ma vase vesnice sdilenou trafiku a zacne zatezovat sit stahovanim tak tim potom trpi vsichni.ne li ze nestahuje pres torrenty ktere dokazou pohltit a skoro znemoznit pripojeni ostatnim lidem ale to zalezi na tom jak to ma nastavene

#11
Nenik

    Recruit

  • Člen
  • 16 Příspěvků:
4
  • HLSW:Nenik
Offline
A kdyz to delaji jen 4gf.cz servery?

#12
Ghost_Cz

    Gunner Silver

  • Sponzor Bronz
  • 75 Příspěvků:
29
  • LocationCzech Republic
Offline
Zdravím, mám stejný problém. Máme dva pc na stejné IP, když se připojí jeden tak ten druhý se nedostane na žádný server 4gf. Doufám, že se to rychle vyřeší.





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních