Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

neustale cielene napadanie, urazanie



7 odpovědí na toto téma

#1
wave

    Recruit

  • Člen
  • 9 Příspěvků:
9
Offline
Zdravim. hrac uFons|Cejmen| ma pokazde ked ma stretne uraza. vulgarne mi nadava. obchadza pri tom b3. uz som viackrat skusal napisat mu nech prestane... v poslednej dobe mu to pisem slusne. ale odpoved je vzdy ze som k. Ja som nevysrastol niekde v osade ze by som bol na taketo jednanie zvyknuty... ak ma dakto posle niekam vobec si to nevsimam. ved sme na internete. ale ak sa mi toto deje od jednej osoby takmer denne, nieje to nieco co sa da prehliadnut a spokojne si popri tom hrat. vobec mi nejde o nejaky ban. rad by som ale aby prestalo toto urazanie. dakujem za dohovor alebo ban alebo nieco vychovne.


ten prikaz \pb_plist mi nefunguje (mozno preto ze nemam original key?)
hra: cod4 server #26

skoro vsetky screeny su nove (pol hodina)

Přiložené náhledy

  • Přiložený obrázek: shot0007.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0015.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0019.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0023.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0025.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0027.jpg
  • Přiložený obrázek: shot0028.jpg


#2
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
cejmen ma problem.. kar, cur, defekt, p, k - to je jeho naprosto bezny slovnik, na upozorneni vzdy zareaguje a da pokoj, ale jakmile neni pritomen admin, chova se jak z pomocne skoly...

tuto zadost o ban nebudu resit ja jakozto admin na 26, ale s radosti ji prenecham vedeni... ja bych byl asi prilis hodnej... ;)

#3
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
Hlavne se nenech vyprovokovat do hadek abi to nevyhodilo tebe vubec si toho nevsimej at mele co chce.Ja uz mu to rikal nekolikrat tak se uklidni a co dela kdyz se odpojime tak zato uz nemuzeme.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#4
Player

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 160 Příspěvků:
132
Offline
já bych byl pro výchovnej ban vzhledem k tomu že cejmen na serverech dělá všechno proti pravidlům ať už 4gf nebo morálních pravidel fair play. Nadává, obchází B3, uráží slušný hráče (viz. screeny výše), nechává si radit od kamarádů v druhém týmu přes TS, hraje s DS a i přes to ze sebe dělá strašnýho skillera a jakmile ho někdo zabije tak už se do něj naváží. Je strašně namyšlenej, tak si myslím, že by mu něco jako odstrašující případ bodlo :(

A hlavně nechápu tu jeho drzost, jak může ještě waveovi nadávat za to že leží na respu, když snad všichni cejmena znaj jako jednu z největších kemp...i kvuli jeho stylu hraní (kempení u respu, machrování s DS apod) s kamarády vždycky hrajeme úmyslně proti němu, ať mu to znepříjemníme. Nadává někomu za to co sám dělá... :-/

vždycky když je na serveru, obzvlášť ještě s nějakým ufons kamarádem, je z toho průšvih...v podstatě se všem co se tu starají o slušnou a fair play hru vysmívá tím co dělá a co vše se snaží obcházet..

#5
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2230
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
Již tento měsíc byl ode mne banovaný za podobný prohřešek a je to 14dní a o 5 problémy. 14dní odpočinek a uvidíme :)

#6
Anti-Klokanhero

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • 101 Příspěvků:
138
Offline
lol, wawe divíš se tvým stylem hry? neni to zrovna dlouho co si mi napsal a tím prakticky urazil mojí mámu a nadával do chudáka
Odeslaný obrázek

#7
wave

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 9 Příspěvků:
9
Offline
1. maximalne som ti ODPISAL SPAT ze ten kto ta vychoval je to co si my ty prvy napisal.
2. ja hram ako hram. ked mam v ruke snipu tak kempim a mam claye ale to nieje dvovod na to by si ma osocoval.
3. nikdy nepisem nikomu nic hanlive ako prvy. ak ma napadnes tak utocim. ja nemam najmensi zaujem si pisat po chate.
4. vy ste urcita skupina ludi ktora potrebuje vzdy ked umrie riesit to ze ten druhy je na vine... a riesite to dost otravne a urazlivo... na cele s "dawe" nechapem vas.
5. ak som ta urazil neboj sa ma screenshotnut potrestaju ma (pravdepodobne aj teba) poucim sa. ale takto bez vsetkeho ma neociernuj

#8
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2230
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
žádost vybavená

:locked:





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních