Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Kempení


65 odpovědí na toto téma

#1
Pravarukadabla

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
Offline
Ahojte,tak jsem přemýšlel a tuto otázku jsem musel prostě tady položit.Rád bych věděl,co podle vás znamená KEMPA a kdo je KEMPA podle vás. Těším se na vaše názory. Děkuji Delta

#2
WsxsW

    Corporal Gold

  • Člen
  • 135 Příspěvků:
-99962
Offline
Takže......pokud je to někdo kdo hlídá bombu, HQ, vlajku nebo cokoliv jiného, tak ikdyž "kempí" tak je to vpoho. V opačném případě je to ten největší ------ -------- ---- ------ (pokud kempí záměrně). Takové naprosto nesnáším a střílet je, mě baví. Hlavně pokud jsou v baráku u respu a kolem aut jsou claymory a mají hrát za attack/defend (ale nedefendujou bombu). Pokud někdo prokempí celých 100 lvlů (XksYpsilon), tak to radši nekomentuju.......

#3
Pravarukadabla

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
Offline
Děkuju za tvůj koment a ještě jedna věc kempení sniperů ??? Já osobně mi to nevadí když má snipu protože sem nikdy neviděl snipera rush.

#4
TeRmIxXx

    všudezdejší

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 1067 Příspěvků:
1828
Offline
Sniper, je fakt že se drží vzádu, ale když je snip kterej to dokáže ohlídat a pomoci tím týmu ok, jenže tady to spíš je tak že je tam pár snipů kteří hrabou skill, ale že je tam bomba je nějak moc nezajímá. A to je hnus. Nevadí mi kemp za defend, ale atack zalezlej na respu čekající až mu tam někdo rushne je hnus. A že jich tady je.
Odeslaný obrázek

#5
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline

*
POPULÁRNÍ

Ak niekto pise stale niekomu KEMPA:
Pre mna osobne to vacsinou znamena len jedno, pan je letec-pionier (letec-vyskumnik pripadne letec-badatel, ktory zistuje co-bude-ked-bude) a prave sa zapisal do poradovniku. Cim castejsie to pise, tym vyssie sa dostava. A posuva sa vyssie a vyssie az narazi na .... pomyslnu ciaru. Kto uhadne co je za nou? ^_^

Ku KEMPAM:
Co takto, cim dlhsie niekto stoji na mieste, tym ma menej nabojov? ^_^ Alebo sa mu viacej trasu ruky? ^_^

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#6
IPSC

    Lance Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold
  • 170 Příspěvků:
332
  • LocationDCA
Offline
KEMPA?

- asociál vytrhnutý z reálu, ktorý sedí na svojich ťažko "vykempených" (rozumej ťažko získaných) XP ako sliepka na vajciach a čaká až sa mu vyliahnu ďalšie
- hráč, ktorý je tak demotivovaný skillom a luckom lepších hráčov, že radšej sa zakempí ako by mal robiť terč i keď tak veľmi chce si zahrať
- hráč, ktorý chce silou mocou hrať, ale jeho provider mu pustí len npr.100KB/sec a on je skôr death ako na niekoho zamieri

Myslím, že dôvodov na kempenie môže byť veľa a ... rešpektujem každý štýl hry.

PS: Tento článok sa netýka sniperov i keď aj o tom sa dá debatovať.

Příspěvek upravil IPSC: 3.01.2012 - 08:40

Lovu zdar !!!

4gf sobě

Pravidlá a informácie 4gf

#7
P@lko

    Lieutenant Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold, Srazy
  • 637 Příspěvků:
805
  • HLSW:P@lko-Osklive K@c@tko,Meta ldedek,Moribundus,Osklive jdědek
  • LocationPohraničí severní Moravy
Offline
Nevím co více dodat :unsure2:...Mnnaau i IPSC to tu popsali výstižně,
:thumbup:



Odeslaný obrázekOdeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#8
J&hule

    Master Sergeant Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy, Yeddle Admin
  • 290 Příspěvků:
800
  • LocationHodonín Jižní Morava
Offline
je to opravdu zavádějící když někdo začne stanovat když má brát bombu a
jít pokládat,ale to se rači počká až jí někdo veme pokud ji "veme"a to
jen z důvodu aby mohl kempit ať si kempuje ale v případě pokud má bránit
jinak to úplně ztrácí význam celé taktiky hry,neříkám že nekempím ale to
co poslední dobou předvádí na 54 tak to mě dokáže akorát vytočit natolik
že mám 100 chutí to vypnout,ale sem natolik závyslák že i když se mi
nedaří a do toho ty exoti tak přesto jedu dál protože není každej den posvícení,se divým že sem si z nich ještě nevyškubal vlasy :yesek5:
Odeslaný obrázek

#9
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
V modech, kde je úkolem chránit, nebo získat nějaké území(předmět) je pro mě kempa ten, kdo zůstává na jednom místě v době, kdy má útočit. V modu jako je např. (t)dm je kempa ten, kdo zůstává delší dobu na jednom místě, zvláště ti, kteří hrají stylem "se respnu a ani se nehnu". Speciální kategorii v (t)dm jsou snipeři. Líbí se mi názor, že "snipping is not camping".

#10
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline

Zobrazit příspěvekLameduck dne 3.01.2012 - 12:37 napsal:

"snipping is not camping"

To je najvacsi nezmysel. Realne vystrelis 2x-3x a musis zmenit miesto, inak ta najdu.

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#11
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
Ahoj hraju jenom SaD tak budu psát k tomu. Pro mě je kempa ten co má jít defusovat a nejde, radši si nastříly killy a nikam nepůjde aby neumřel. Potom je tu ten komu ničí bombu a on se ani nesnaží jí získat zpět. Při attacku když neběží nejkratší cestou k plantu a chvilku vždy někde počká, rozhlíží se, tak se mi nelíbí aby ho osočovali že je kempa. Je tu spoustu hráčů kteří rádi obíhají a stříli do zad :) toto je asi jediná obrana proti nim, protože na svůj tým se nedá spolehnout na 100%.

#12
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
A když střílím z útočné pušky, tak mě nikdo nenajde? To co jsem napsal není otázka utajení, ale že snipera nepovažuju za kempera.

#13
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
Ja vim, kdo je kempa... ale nereknu :) btw. zdravim Hodonin :D

#14
Pravarukadabla

    Master Sergeant Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
Offline
Briki to reskl :D

#15
Mysacek

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 166 Příspěvků:
161
  • xFire:misak135
  • LocationHodonín,Jižní Morava
Offline
Zdravíme Briki :yahoo:
Jinak naprosto souhlasím s Mnauem...
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#16
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
Mne osobne kempeni nevadi pokud nekempi na miste spawnu to se tyka DM.U SaD mam zelenou hlidam cervena utocim.A kdyz zamnou nekdo dupe a pockam na nej za rohem tak nevym proc kempa jak hned osocujou.Ja osobne nekempim a ani to nepisu do chatu at sy kempi.Kdyz mu nadavate do kempu jeto porusovani zakladniho pravidla 4gf respektuj ostatni hrace a to je kte stupnici jak psal mnaauu zvisujese az muze bejt ban.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#17
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
Kdyby všichni rushovali, tak to bude za chvíli taky každýmu vadit, berte tojako možnost!! Já bych byl osobně nerad, kdyby mě někdo v těchno možnostech omezoval.............. tohle je téma, na kterém se nikdy více jak pár lidí neshodne ..... Samozřejmě, že pokud někdo zalehne 5 map po sobě na jedno místě, tak je to asi špatně, ale to si vyřešíme my admini..... ale pokud zastřelí, přeběhne, zase počká a zastřelí, zase přeběhne. to mě přijde fajt taktika. Nezávisle na tom, zda máš snipu, nebo AK.
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !

#18
Bady

    Master Corporal Silver

  • CoD4 Admin
  • Others: V.I.P Člen
  • 180 Příspěvků:
254
  • HLSW:Interpol
  • LocationKarlovy Vary
Offline
já nekempím já jsem jen terč :-)
: BF3 vs MF3.jpg

#19
Seeker

    Corporal Gold

  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 130 Příspěvků:
228
Offline
no rekl bych to asi takhle.
Komu se nelibi ze nekdo kempi na urcitem miste tak at to prekousne dit tam bude sedet aj pristi kolo tak pujdu tak abych se mu dostal do zad kdyz vim kde cca bude ne :) ?
Kemp je proste taktika nektere hrace nebavi bezmyslenkovite bezet dopredu. Kazdy hraje jinak ja osobne menim styl hry podle hracu se kterymi hraju ne pokazde se vyplati rushovat nebo postupovat pomalu vpred.
Me osobne kempeni nevadi sam nekdy kempim kdyz pri hre jim a podobne :D
nebo taky kdyz proste vim ze tam nekdo pobezi tak proc bych si an nej nepockal v povzdali aby me neohrozil a ja ho mohl v klidu a bezpecne zabit.




Nemluve o tom ze KAZDY HRAC nekdy kempi!!!!

Příspěvek upravil Seeker: 3.01.2012 - 15:09

Odeslaný obrázek

#20
Petr Watzke

    Lance Corporal Silver

  • Člen
  • 150 Příspěvků:
141
Offline
Ahoj.Dle mého bych "definoval" slovo "kempa" asi takto:"Jedná se o hráče,který se po dobu trvání mapy zdržuje většinu času(polovinu hry a více) na předem chtěném místě,jehož rozloha je velice malá a je ochoten toto místo bránit do posledního dechu(než umře).Problémem této definice je,že obsahuje sousloví"velmi malá plocha",která není nijak definovaná číselně
Dále bych zavedl pojem "taktický kemper".Definoval bych ho v podstatě stejně jako kempera,jen s tím rozdílem,že není ochoten umřít na předem vytyčeném místě.Má taktiku.Ví,že by mohl už být odhalen,zabere tedy jiné místo.Za taktického kempera jsem považoval "alika POHODUcampa"(nyní už hraje jiný styl).Byl velice dobrý(i nyní je),neboť u toho kempení přemýšlel(většina kemperů jen obsadí bod a čeká(hraje na náhodu)),POHODA ne.Aby se z vás stal taktický kemper,tak byste dle mého měli velice dobře znát mapu a VšECHNY JEJí RESPY.To je asi vše,co bych k tomu napsal.

#21
Coach

    -X3M-

  • V.I.P Člen
  • 174 Příspěvků:
365
  • LocationČeská Lípa
Offline
Zeptejte se Haokaha, co to je kemp :D Ten by to mohl vědět :tongue:

#22
nerW

    Gunner Gold

  • Člen
  • 96 Příspěvků:
115
  • LocationSlovakia
Offline
Suhlasim s velmi vela prispevkami tu, ano pozname Yksa, a wawe na S&D su to multikempy, ale na druhej strane som zas nevidel ze ked trebalo bezat za bombou lebo ju nicili tak stale ostali kämpft. Tym proste chcem povedat ze je to ich styl hry a hraju opatrnejsie. Ja som len lowka a na mapach ktore neviem hrat alebo ich az tak nepoznam zvyknem tiez kempit, ale nie na ukor S&D. To znamena ked treba ist po bombu tak idem. Vela z vas co to uz mate ako taky skill a poznate vsetky zakutia mapy a mate prehlad co a ako zahrat, kdezto ja mam niekedy iny chaos na mape a neviem co skor, je ale pravda ze po lvl 55 som hral vacsinou sniper mod, a potom az na S&D ale myslim ze som sa aj ja zlepsil a uz nekempim tak ako kedysi :tongue:

#23
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline

Zobrazit příspěvekInterpol dne 3.01.2012 - 14:46 napsal:

já nekempím já jsem jen terč :-)

Tak to jsme asi dva Interpole :D
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#24
Player

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 160 Příspěvků:
132
Offline
Kempa je člověk, co se někde postaví a čeká, jestli v jeho hlídaných úhlech někdo přijde. Kempa je většinou pro druhé bohužel každé zastavení hráče, byť to bylo jen pro zamíření (i mě se stalo, že sem tu na počátku ještě před oficiálním sloučením twse + 4gf mířil na střeše na broadcastu cca 3 vteřiny, otočil se, zamířil, zabil admina, seskočil dolů a šel do budovy a hned mi dával !w player kempeni :))

Kempit může jak útočník, tak obránce, tak i sniper bez výjimky (např. crash attack snip, velmi časté zde)

Kempa není člověk, co se někde postaví a čeká i kdyby to byla třeba minuta bez pohybu, pokud nějakým "prokazatelným" způsobem najisto vyčkává nepřítele, aneb:
- kempa není ten, kdo si počká na toho, koho slyší, ale kempa je ten, kdo čeká, JESTLI vůbec někdo přijde, aniž by o něm věděl
- kempa není ten, kdo si počká u jediného východu, když viděl vejít/slyší uvnitř nepřítele, kempa je člověk, co šťastnou náhodou zakempil na místě, kde kolem něj po chvíli někdo projde
- kempa není ten, kdo si počká na "respu" na rushera obíhajícího do zad (= rozumná doba, viz níž), kempa je ten, kdo na respu čeká, jestli náhodou někdo nepřijde a dokud někdo nepřijde, je schopnej tam čekat celou dobu (i když už se nemůže jednat o rushera, ale třeba 2-3 vlnu útoků - hráč už nečeká, aby ochránil tým od rusherů, ale čeká na ty, kdo se ho vydají znuděním hledat)
- kempa není ten, kdo se zastaví, aby zamířil a vystřelil!!! kempa je ten, kdo se zastaví, míří, míří, nikdo nejde, stále míří, míří, tikají poslední vteřiny do konce, míří, střílí, zabil...
- kempa není ten, kdo kryje známé cesty po rozumnou dobu (tzn. vím že za tuhle dobu už by musel proběhnout, ale stále nic, tak jdu jinam), kempa je ten, kdo "brání" v předchozím bodě popsaným způsobem - i při obraně se člověk musí hýbat, otáčet atd.
- kempa není člověk, co i přes výše popsané znaky kempení hlídá bombu, přesto se však musí hýbat (viz výše), pokud není bomba na místě s jedinou přístupovou cestou
- kempa není člověk, co se ani po plantu nezvedne, aby šel defuse, nebo je poslední k plantu - to je přímo srab :)
(výše popsané časté způsoby a příklady, kdy se tu nadává na kempení, když se o kempení nejedná)

Zobrazit příspěvekmnaauuu dne 3.01.2012 - 08:31 napsal:

Ak niekto pise stale niekomu KEMPA:
Cim castejsie to pise, tym vyssie sa dostava. A posuva sa vyssie a vyssie az narazi na .... pomyslnu ciaru. Kto uhadne co je za nou? ^_^
ehm...a co když to někdo jen komentuje, aniž by z toho někoho obviňoval apod, ale jen třeba ve hře s tím slovem někomu odpovídá na dotaz? :) (pokud to není automaticky přes B3 tak jako že sem nic nepsal :))

Zobrazit příspěvekmnaauuu dne 3.01.2012 - 08:31 napsal:

Ku KEMPAM:
Co takto, cim dlhsie niekto stoji na mieste, tym ma menej nabojov? ^_^ Alebo sa mu viacej trasu ruky? ^_^
Větší třesení rukou (i s +holdbreath) by bylo moc pěkné, ale správné stanovení podmínek kempení (pohyblivost, doba) bude složité :) ale tenhle nápad by myslím ocenilo hodně lidí..no..oba nápady mají pro a proti..kempa za rohem - té je jedno zda má rozklepané ruce (střílí bez zoomu) a víc by ho mrzela ztráta nábojů, kempa na dálku nepotřebuje mnoho nábojů, ale vadilo by mu, kdyby nic netrefil.. :)

#25
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline

Zobrazit příspěvekDeltaForce dne 3.01.2012 - 08:14 napsal:

Děkuju za tvůj koment a ještě jedna věc kempení sniperů ??? Já osobně mi to nevadí když má snipu protože sem nikdy neviděl snipera rush.

teď lžeš a co já m40+acog a hrrrr na ně

Zobrazit příspěvekmnaauuu dne 3.01.2012 - 08:31 napsal:

Ak niekto pise stale niekomu KEMPA:
Pre mna osobne to vacsinou znamena len jedno, pan je letec-pionier (letec-vyskumnik pripadne letec-badatel

to budu dost casto ja ^_^ , ale zas na druhu stranu se vetsinou snazim postupovat obezretne a pokud mozno se co nejvic kryt.
Hlasku ze je nekdo kempa, nebo nechutna/hnusna/zakerna kempa napisu malo kdy, ale zase jsou to pripady kdy hrac celou dobu kleci nekde za rohem na dlouhe chodbe.Snad jste me pochopili.

Zobrazit příspěvekLameduck dne 3.01.2012 - 12:37 napsal:

V modech, kde je úkolem chránit, nebo získat nějaké území(předmět) je pro mě kempa ten, kdo zůstává na jednom místě v době, kdy má útočit. V modu jako je např. (t)dm je kempa ten, kdo zůstává delší dobu na jednom místě, zvláště ti, kteří hrají stylem "se respnu a ani se nehnu". Speciální kategorii v (t)dm jsou snipeři. Líbí se mi názor, že "snipping is not camping".

Kemper jsi pokavad sis uz stihl postavit stan a rozdelat taborak(delsi cas na jednom miste) a je uplne jedno s cim hrajes

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#26
Lameduck

    STAR PLAYER

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Silver
  • 1718 Příspěvků:
2282
Offline
Tak určitě, ale já popisoval jak to vidím v tdm, že v tomto modu není snipa zbraň vhodná pro nějaké velké chození a běhání, proto v tdm nepovažuju snipery za kempu, ikdyž jsou delší dobu na jednom místě(delší doba může být relativní pojem). Jinak se na snipery dívám v modech jako je SaD nebo Assassination.

#27
Bady

    Master Corporal Silver

  • CoD4 Admin
  • Others: V.I.P Člen
  • 180 Příspěvků:
254
  • HLSW:Interpol
  • LocationKarlovy Vary
Offline

Zobrazit příspěvekBris dne 3.01.2012 - 15:39 napsal:

Tak to jsme asi dva Interpole :D

přesně Bris ,ale já rád hraji tak mě to nevadí :tongue:
: BF3 vs MF3.jpg

#28
dave101

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
204
  • LocationSK
Offline
Ak niekto pise stale niekomu KEMPA:
Pre mna osobne to vacsinou znamena len jedno, pan je letec-pionier (letec-vyskumnik pripadne letec-badatel, ktory zistuje co-bude-ked-bude) a prave sa zapisal do poradovniku. Cim castejsie to pise, tym vyssie sa dostava. A posuva sa vyssie a vyssie az narazi na .... pomyslnu ciaru. Kto uhadne co je za nou? ^_^

no tak tu som asi dost vysoko :unsure: co ma dost mrzi . hram vyhradne na DM a TDM a v tychto modoch je kemp ozaj otravny ,nevadii mi snipkemp ved predsa sniper nebude rushovat je tam koli podpore teamu ( teda aspom by mal ) ale ked niekto lezi na max troch poziciach alebo zostane lezat priamo na respe s AK alebo s gulasom tak sry ale to ma vytaca. super je to urobene na painbole nehybes sa je s teba simik (zeleny prd) mozno by to pomohlo :yesek5:. TDM a DM nieje moc o taktike aspom teda moj nazor, ved prave rychlost hry je super a nie cakat ci niekto pribehne ( a vecsinou pribehne :mad: ).

#29
Čučo

    All in

  • CoD4 Admin
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 879 Příspěvků:
1389
  • HLSW:®Cuco©
  • LocationPohraničí Severní Moravy
Offline
Kempením si jistý hráč ukájí své pudy a jednoduše tak dosáhne již zmíněného procesu vysokého skilu!Bohužel je to taky styl hry, ale kdo na servrech #52 a #62 neujde víc jak 2000m je u mě již zmíněná Kempa a Taktik :yesek5: Nikdy jsem proti tomu neprotestoval a ani nebudu"je to jen hra"(štve to někdy a FEST...grrrrrrrr!) Jediným řešením je navštívit tento server http://hlsw://88.86.107.135:28950 kde je ohodnoceno i styl RUSH,prostě dostanete body i za běhání (1000m body XP +)
Přidám 1 screen kde jsem byl nazván Kempou i já :rofl: ...posuďte sami ... :D

Přiložené soubory


Odeslaný obrázek


#30
Player

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 160 Příspěvků:
132
Offline
no když je na serveru kratší dobu tak těch 2000m neuběhá :) jinak xp za běhání je pěkné, ale zvýhodňuje to rushery :(

ale taky mám podobnej zážitek..

hra se snipou M40 na SaD, prej kempa... :)
Odeslaný obrázek

#31
Jecmen

    Gunner Silver

  • Člen
  • 77 Příspěvků:
138
  • xFire:Jecmen
  • LocationPříbram, Czech republic
Offline
Rush pwned !!! :)
http://xlrstats.4gf....nfig=54&id=2189

Všichni na 54ku!!! by WW (powa)
Odeslaný obrázek

#32
MatzO

    Recruit

  • Člen
  • 11 Příspěvků:
1
Offline
Ono pravdupovediac ja ked som bol v klane >SvK< ( poniektorí vedia čo je zač ) tak to sú poväčšine SNIPERi ale tak ich štýl poznáte, ja som tak tiež ich ( kempiaci štýl ) hrával ;) teraz chodím väčšinou na SaD a tak ono nemôžem povedať že by som si niekedy na chvíľu nezakempil :) trištvrte ľudí čo hráva na serveroch aspoň zopárkrát kempilo.:D Mne vôbec nevadia kempi zo snip. ( aj keď su tak, viem ich KILLnuť ) ale strašne mi vadia kempi ktoré majú útočit kempia z Assaultom alebo z SMG ...a popripade z Guľometom, to vie naštvať :D ..... Tak iba toľko :D :D :D

#33
Jecmen

    Gunner Silver

  • Člen
  • 77 Příspěvků:
138
  • xFire:Jecmen
  • LocationPříbram, Czech republic
Offline
Jo, je fakt, že nejhorší kempa je ta s nadometem :D na tom se doufám všichni shodneme. :sm548:
http://xlrstats.4gf....nfig=54&id=2189

Všichni na 54ku!!! by WW (powa)
Odeslaný obrázek

#34
J&hule

    Master Sergeant Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy, Yeddle Admin
  • 290 Příspěvků:
800
  • LocationHodonín Jižní Morava
Offline
TAKY SE POVAŽUJU ZA SOUČÁST HRY KDY JSEM LOVEN A DĚLÁM PROTĚJŠÍMU TEAMU TERČ :fighting0092:
Odeslaný obrázek

#35
mizu

    Private 1st Class

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 57 Příspěvků:
141
  • LocationHodonín
Offline
myslim ze to neni bodama,ale povahou hracu
Odeslaný obrázek

#36
aaale®

    Master Corporal Silver

  • Člen
  • 184 Příspěvků:
197
  • LocationBratislava Slovakia
Offline
Coach to vystihol som chcel napisat, zee definicia kempu je "Haokah", ale predbehol ma. To je kemp kazde kolo na respe ci je attak ci defense - to je podla mna kempa. Na druhej strane s Haokahom za chrbtom ked je so mnou sa citim bezpecne :D
Odeslaný obrázek

#37
Brown*

    I'm unique

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond
  • 402 Příspěvků:
765
Offline
Omlouvám se ale pořád nějak nechápu proč nadáváte na kemp ??? Kempení je styl hry který se vám nelíbí...ale co Rash??? Ten vám nevadí ???Tady nejde o to jak do kempí nebo jak kdo rashuje tady jde jen o to kdo vás zabil a když v kilkamu uvidíte ,že vás zabil stylem že jsi na vás počkal tak hnedka napíšete KEMPA.Hra SaD nebo Hq a mnoho dalších je založena na 2 týmech co zabírají ůzemí nebo plantují 2 body.Účelem hry je že jeden tým brání a jeden Útočí a že si někdo někde sedne a počká noa ???Už vidím kdyby to bylo doopravdy jak každý z vás poběží s AK dopředu a bude skákat a střílet atd...Pořád se vám něco nelíbí.Člověk si lehne a kempí,pak slyší jak dupete a zabije vás a hnedka nadáváte že má WH,nebo nadáváte na DS (i když je to perk jako teflon nebo nože),nadáváte na to že hráč skáče.
Pořád se vám nebude něco líbit je to jen o hráčích!!!
Každému z vás se něco nelíbý co takhle přestat nadávat a zkusit u hry přemýšlet???Každý hráč se dá obelstít jen u toho přemýšlet..víte ,že tam kempí tak tam hoďte načasovaný nad ,když nadáváte na DS tak házejte nervák atd ????Nemusíte pořád nadávat.

Vždy to je a vždy to bude jen o hráčích!!!!
Odeslaný obrázek

#38
pospa

    Private 1st Class

  • Člen
  • 43 Příspěvků:
10
  • LocationMetle
Offline
ve sve podstate je kempa kazdej a nikdo:-) kazdej ma styl hry ale na Dm a TDm sedet nekde v rohu celou dobu to musi byt hrozna zabava mno..kazdej ma nato svuj nazor:-) :fiery:
Odeslaný obrázek

#39
Komanc

    Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Yeddle Admin
  • 131 Příspěvků:
278
  • LocationJihlava
Offline
Nevím proč , ale celkem rád bych si tu přečetl názor několika lidí kteří by nás všechny v tomto ohledu mohly (vyškolit)
a kteří lidi to jsou? No jednoznačně Ali Pohoda a jeho soukmenovci.Každý kdo si zahrál DM pocítil SíLU ALíKOVCŮ PŘI KEMPU ale abych tady alíkům snad neukřivdil tak je taky známo že pohoda má taky styl rašera,kdy se potom jeho hra nedá spojovat z kempením, ale pokud se zakempí tak to není ten akceptovatelný kemp , nýbrž ten:::::::::::::::::::::::::: cemp.


Proto bych rád slyšel to , co si otom myslý lidi kteří v teto haně KRALUJí a hodují
Odeslaný obrázek

#40
T3ror!sT pHiLxD

    Gunner Gold

  • Zabanovany
  • 82 Příspěvků:
-85
Offline
Sniper je jeste vybaven deaglem takze nevidim duvod proc kempit :D jasny je ze ve stavu 1/6 taky zakempim :D





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních