Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Co se to děje ? (Mizu)


44 odpovědí na toto téma

#1
k3nNy

    Gunner Gold

  • Člen
  • 92 Příspěvků:
55
Offline

*
POPULÁRNÍ

Zdravim,vůbec nevim co se tu teďka děje Včera ste odebrali mizákovi admin level jeden stěch rozumných adminů kteří tu hrajou často,Nikdy nikomu nedal ban kdyby neměl důvod nebo neoznačoval někoho. Ale jelikož někteří si myslej že dali na server peníze že jsou o něco víc že si můžou stěžovat. Včera sem byl u případu když mizák 3x označil Browna kvůli kempení ve věži a když tma lezl po 3 ještě mu napíše du tam znova označ mě. Já tam šel taky ale neměl sem stan nebyl sem označen.Myslim si že co mizu udělal pro server si todle nezasloužil jako.Byl to férovej admin ;) Nesouhlasím stajtim protože on jědiněj ještě s brikim se více méně starali o server 54. A teďka do mě dejte mi minus.
Jsem prostě k3nNy :)

#2
Medvěd

    Gunner Silver

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 71 Příspěvků:
125
Offline
brej den i ja se priklanim tady k tomuhle asi vas vedly nejake duvody k degradaci Mizaka to je na vas ale prosim pekne Brown ho jen provokoval a Mizak je admin a neco mu napsal nebo ho oznacil tak si myslim ze by mel dostat postih i on a to ze Mizu posilal heli hned po startu tak to byste meli i kouknout i na VIP hrace kteri to po te sobotni hadce sktz ty heliny hned si museli vyzkouset i v nedeli a jim nikdo nic nerekne a oni kdyz to udela nekdo jinej tak hned si stezuji tak si myslim ze je to dost nefer vuci jedne osobe,

#3
Wiliam Wallace

    zombiekiller

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 997 Příspěvků:
2952
  • xFire:fcst
  • LocationTrnava
Offline

*
POPULÁRNÍ

reakcie v topicoch alebo samotny topic je na vyjadrenie svojho nazoru, na vyjadrenie toho, o com je clovek presvedceny, co si o com mysli a takisto by svoj nazor mu malo byt demokraticky umoznene zverejnit.
Mozno moj nazor niekoho urazi mozno otvori oci mozno nie. To co sa vcera udialo (odobratie adminskych prav hracovi mizu88 ) vidim ako hrubu neprofesionalitu zo strany vedenia. Vy chlapci s modrymi hviezdami tam hore viete,ze Vas mam vsetkych rad a ste super ludia ale po vcerajsku Vas nechapem. Je vela inych moznych rieseni ako postihovat svojich podriadenych ako to ze im odobrat prava. Takto hrubo urazit cloveka, admina ktory za neskutocne dlhy cas urobil vela kvalitnej adminske prace pre twse/4gf pre par preslapov, ktore mozno niektore boli chybou samotneho admina a niekedy len vytiahnute z kontextu. Nie vzdy je nutne ukazat svoju power a potom to mozno aj lutovat. Je take tazke riesit problemy komunikaciou? Na zaklade udania zo strany sponzora o jeho udajnom neopravnenom oznaceni na respu za camp, admin bez toho aby s nim tato udalost bola prekomunikovana je zbaveny prava stylom ze ho to vypokne z hry a vidi ze je VIP. Kde je vasa úcta k tomu co robime? kde je prezumpcia neviny? Je pre Vas clovek ktory tu je par mesiacov a da na komunitu nejaku tu korunu viac ako clovek, ktory pri Vas stal nespocetne vela COD hodin? Viem ze po tejto mojej reakcii v tomto topicu budem menej oblubeny u urcitych ludi ale nikdy som sa na nic nehral a vzdy som vyjadril svoj nazor aj ked som neskor zato pikal nikdy som to nelutoval. Viem ze mizak ma svoje muchy a mozno v poslednom case ich mal viac ako by bolo dobre, ale ruku na srdce kto z Vas/Nas nema svoje muchy? Vedel by som rozpravat.........

#4
Brown*

    I'm unique

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond
  • 402 Příspěvků:
765
Offline
keny ?? a co napsat to ,že když jste byly atak vy a kempili na respu a neoznačili jste se ??? na to jsi zapoměl....vtipe....
Odeslaný obrázek

#5
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline
se přikláním k topicu pokud vím tak mizu málo kdy dal ban a pokud ano tak si myslím že to bylo oprávněný a pokud jste mu sebrali páni admini hvězdu tak bych se chtěl zeptat pokud to není tajný tak o duvod děkuji

Příspěvek upravil Bris: 9.01.2012 - 20:34

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#6
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline

Zobrazit příspěvekBrown dne 9.01.2012 - 19:01 napsal:

keny ?? a co napsat to ,že když jste byly atak vy a kempili na respu a neoznačili jste se ??? na to jsi zapoměl....vtipe....


nebo jinak nevím co tam bylo ale myslím si že mizu špatnej Admin nebyl,ale nevím co nebo kdo to spustil

Příspěvek upravil Bris: 9.01.2012 - 19:13

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#7
Medvěd

    Gunner Silver

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 71 Příspěvků:
125
Offline
Browne otobe sem si myslel ze si vetsi kabrnak a ne slecinka

#8
Anti-Klokanhero

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • 101 Příspěvků:
138
Offline
mizu nikdy nebyl spravedlivý admin a všichni to tu víme... jeho postupy byli vždy jiný... moje zkušenosti ? kickovat mě za to že skáču ? dobře že se tak stalo...
Odeslaný obrázek

#9
Wiliam Wallace

    zombiekiller

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 997 Příspěvků:
2952
  • xFire:fcst
  • LocationTrnava
Offline

Zobrazit příspěvekAnti-Klokanhero dne 9.01.2012 - 19:14 napsal:

mizu nikdy nebyl spravedlivý admin a všichni to tu víme... jeho postupy byli vždy jiný... moje zkušenosti ? kickovat mě za to že skáču ? dobře že se tak stalo...
zaujimave priemernym alebo ako ty hovoris nespravodlivym adminom sa dava cervena senior admin hviezda ktoru uz ma nejaky ten piatok......

#10
Medvěd

    Gunner Silver

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 71 Příspěvků:
125
Offline
Klokane ty ses jen provokater a chodil sis tak dlouho se dzbankem pro vodu dokud se ucho neutrhlo

#11
Brown*

    I'm unique

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond
  • 402 Příspěvků:
765
Offline

Zobrazit příspěvekMedvěd dne 9.01.2012 - 18:42 napsal:

brej den i ja se priklanim tady k tomuhle asi vas vedly nejake duvody k degradaci Mizaka to je na vas ale prosim pekne Brown ho jen provokoval a Mizak je admin a neco mu napsal nebo ho oznacil tak si myslim ze by mel dostat postih i on a to ze Mizu posilal heli hned po startu tak to byste meli i kouknout i na VIP hrace kteri to po te sobotni hadce sktz ty heliny hned si museli vyzkouset i v nedeli a jim nikdo nic nerekne a oni kdyz to udela nekdo jinej tak hned si stezuji tak si myslim ze je to dost nefer vuci jedne osobe,

ja ho provokoval ??? to že mě po 3 označil a já mu po 4 napsal at si me označí zase??? aha...ale pořád nechápu proč neoznačil sebe ???když tam kempil on ???? kdo mi na to dá odpověd ???
Odeslaný obrázek

#12
k3nNy

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 92 Příspěvků:
55
Offline

Zobrazit příspěvekBrown dne 9.01.2012 - 19:18 napsal:

ja ho provokoval ??? to že mě po 3 označil a já mu po 4 napsal at si me označí zase??? aha...ale pořád nechápu proč neoznačil sebe ???když tam kempil on ???? kdo mi na to dá odpověd ???
Měl snad mizu stán ? 3x za sebou ?
Jsem prostě k3nNy :)

#13
Medvěd

    Gunner Silver

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 71 Příspěvků:
125
Offline
no ono je rozdil mezi hracem kterej lezi celou dobu ve vezi a ani nevybehne z respu kdyz je jen polozeni bomby na nem nebo hrac kterej po nejakem case vybehne od respu a ma snahu polozit tak si to tam porovnej v te kebuli a vubec sem nepis takovy kraviny tenhle topic nepatri tvemu tematu

#14
Brown*

    I'm unique

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond
  • 402 Příspěvků:
765
Offline
já měl stan 2x..a co ??? shořel jsem ??? NE !!!!!!!
Odeslaný obrázek

#15
Brown*

    I'm unique

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond
  • 402 Příspěvků:
765
Offline
tenhle topik nepatří mě..ale v každém příspěvku je moje jméno :DDDDDDDDDDDD
Odeslaný obrázek

#16
Anti-Klokanhero

    Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • 101 Příspěvků:
138
Offline
nepatří jeho tématu ? hlavně že tu je jeho méno víckrát než mizákovo o.O
Odeslaný obrázek

#17
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
OMG, Mizu přišel o práva, ale proč teda celou dobu mluvíte o Brownovi?? Tohle téma je uplně out!!!
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !

#18
Medvěd

    Gunner Silver

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 71 Příspěvků:
125
Offline
nema cenu nic psat mate svoji hlavu my zas svoji

#19
kolac

    Recruit

  • Člen
  • 2 Příspěvků:
0
Offline

Zobrazit příspěvekBrown dne 9.01.2012 - 19:18 napsal:

ja ho provokoval ??? to že mě po 3 označil a já mu po 4 napsal at si me označí zase??? aha...ale pořád nechápu proč neoznačil sebe ???když tam kempil on ???? kdo mi na to dá odpověd ???
Hele nechci to tu nějak hrotit ale mizu to opravdu dělal sám a pak za to druhy soudí a ty kenny taky pomlč a starej se o to at nepoužívaš scripty ok papa:-)

#20
k3nNy

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 92 Příspěvků:
55
Offline

Zobrazit příspěvekkolac dne 9.01.2012 - 19:29 napsal:

Hele nechci to tu nějak hrotit ale mizu to opravdu dělal sám a pak za to druhy soudí a ty kenny taky pomlč a starej se o to at nepoužívaš scripty ok papa:-)
Na tebe sem čekal až mi to napišeš :D:D:D
Jsem prostě k3nNy :)

#21
k3nNy

    Gunner Gold

  • Topic Starter
  • Člen
  • 92 Příspěvků:
55
Offline
Každej má svůj názor :) a já sem ho projevil ;) A dál se sváma o tom nebudu bavit
Jsem prostě k3nNy :)

#22
x_wamp_x

    Private 1st Class

  • Člen
  • 59 Příspěvků:
-65
Offline
Snad nikomu nebude vadit také můj názor.

I přesto, že sem se s bývalým adminem mizu nepotkával zrovna často ve hře, když už se tomu tak stalo, přišel mi jako pohodová osoba a byl jeden z mála adminů, kteří mi nevadili. :D (Jistě to bylo za dob, kdy sem byl pěkný ,,zmetek", každý asi ví, oč tu jde)

Nevím co se stalo, nebo nestalo, ale já bych ho určitě rád viděl s hvězdou, kterou dříve ,,vlastnil".

Neříkám ale, že vedení udělalo chybu.(Je to předsi jen jejich rozhodnutí, které bychom měli respektovat)

#23
Pokky

    Private 1st Class

  • V.I.P Člen
  • 54 Příspěvků:
18
  • LocationOstrava
Offline
Nevím co se stalo a nebyl jsem u toho, ale mizu88 znám ještě jak začínal na twse,cz kdy ještě nebyl adminem a vždycky mi připadal v pohodě.

#24
Moris

    Recruit

  • Člen
  • 6 Příspěvků:
-4
Offline
Taky se vkladam do tohoto tematu jako vim ze mizak je hodne dobry a cetsny hrac tak si myslim ze tohle je naprosta hloupost tot muj nazor

#25
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline
jak jsem psal nevím co se na konkretní serveru stalo,ale pokud sem nenapíše i Mizu tak si myslím že to nema cenu tady rozebírat a pokud se i tak stalo že admin přišel o hvězdu a nebrání se na tomhle forku tak asi nemá cenu nic tady rozebírat bud ví očem je řeč a nebo to hází za hlavu,ale pokud si myslí že to je neprávem tak se určitě ozve
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#26
mizu

    Private 1st Class

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 57 Příspěvků:
141
  • LocationHodonín
Offline
zatim jenom koukam pak sem pisnu neboj
Odeslaný obrázek

#27
Player

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 160 Příspěvků:
132
Offline
mizu je..teda vlastně byl..jedna z nejlepších červených hvězd tady, když přišel do hry, neviděl sem ho, oproti jiným, že by někoho provokoval a naopak sám docela dost i snesl.

jednou mi jedna modrá hvězda řekla "i admin má někdy svoje dny" tak kdepak je tahle věta teď?...myslím, že je tu hodně adminů, které mají daleko horší svědomí, než by měl mít mizu

v jednom topicu někdo říká, že by chtěl, aby admin označoval chronické kempy, ve druhém topicu se píše, že za to jeden admin byl vyhozen, co to má být? to je tu tak silné kamarádíčkování a uplácení?

Mezi hráči koluje, že na VIP a červenou hvězdu musíte být kamarád vedení, ale pokud tu začne fungovat, že stačí být sponzorem a můžu rozhodovat kterého admina vyhodit, jaké že je to číslo účtu? ^_^

Jen pokračujte ve vyhazování těch lepších a nechávání si těch horších, opravdu se tím zvedne úroveň - to, že někdo přidá novou zbraň s cílem udržet / přivést hráče přijde vniveč díky atmosféře vybraného admin týmu...

pokud se nerozhodl odejít sám a byl vyhozen, měla přijít ona domluva a nechat to být..přecejen jiní admini dělají větší průsery a prochází jim to, tohle by byla chyba ;)

#28
⎝ᄽ⏝⏠⎠Markus

    ̿ ̿̿'̿'\̵͇̿̿\=(•̪●)=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 270 Příspěvků:
676
Offline
muj nazor - Mizak je fajn clovek a navic diva se na hrace tak jak by to melo normalne byt vsude....

Nesouhlasim s odebranim prav...

Browne !! Zaradil ses jen mezi ty provokatery jako je Mady loony Spajk a dalsi - ve hre samozrejme a navic - ver ze odeme bys za provokace vyfasoval ihned ,provokace uplne miluju a jsem na to docela haklivej ikdyz vseho s mirou proste jak uz rikal nekdo myslel sem ze jsi normalni hrac a ne uplakanek co umi jen vyprovokovat admina aby si na nej pak mohl jit stezovat .
Pokud to beres jako cil sundat tu co nejvic adminu - no popreji ti prijemnou hru potom s pribivajicimi cheaterami - se ti bude dobre hrat...

#29
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline
hihihihi Já takovejhle dementní způsob provokace nepraktikuju :D :D A Brown se nikam nezařadil! My ho nechceme, nechte si ho.

#30
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
Pánové toto téma je o ničem. Pokud se nebudete bavit o daném tématu, které je mimochodem " Mizu", tak to tu uzavřu !!
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !

#31
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline

Zobrazit příspěvekMarkus dne 9.01.2012 - 21:05 napsal:

muj nazor - Mizak je fajn clovek a navic diva se na hrace tak jak by to melo normalne byt vsude....

Nesouhlasim s odebranim prav...

Browne !! Zaradil ses jen mezi ty provokatery jako je Mady loony Spajk a dalsi - ve hre samozrejme a navic - ver ze odeme bys za provokace vyfasoval ihned ,provokace uplne miluju a jsem na to docela haklivej ikdyz vseho s mirou proste jak uz rikal nekdo myslel sem ze jsi normalni hrac a ne uplakanek co umi jen vyprovokovat admina aby si na nej pak mohl jit stezovat .
Pokud to beres jako cil sundat tu co nejvic adminu - no popreji ti prijemnou hru potom s pribivajicimi cheaterami - se ti bude dobre hrat...


Markusi nic proti žádnýmu Adminovi nic nemám ale pokud jsi nebyl na určitým serveru tak proč soudit? nikdo mimo hráču co tam byli ví co se dělo a pokud tady chcete soudit jak Mizu nebo Browna tak automaticky začnu dávat mínuska protože nesouhlasím stěma hráčema kteří soudí ikdyž nebyli přítomni a tohle má nastarosti Hl Admin a pochybuji že by práva jakýho koliv admina vzal bez jakýho koliv dukazu nebo prověření a pokud chcete soudit o.k. ale já nebudu tady nic takovýhodle praktikovat hold se neco stalo a něco to vyprovakovalo a nevím proč všichni hazíte chybu a vinu na Browna

ä tím sem řekl asi všecho co si myslím

Příspěvek upravil Bris: 9.01.2012 - 21:36

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#32
Hašan

    Private 1st Class

  • Člen
  • 59 Příspěvků:
95
  • LocationMorava, to je krásná zem :-)
Offline
Nevim co se přesně stalo, nebyl jsem tam, ale nikdo není bezchybnej a tenhle postih je podle me unahlenej.
Mizu je v poho admin.

#33
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
Pani, Damy a zbytok sveta.

Mizu bol stiahnuty z adminskej pozicie viac-menej na moj popud. Mozno niekoho zarazy prozaicnost dovodu. Mozno niekoho zarazi preco sa do toho montuje prave ja. Mizu si vazim, urobil vela prace, je to staly hrac, pravidelne na servery. Nerad prepieram taketo veci na fore. Kazdy mame obcas zle dni. Kazdy obcas nieco odflakneme. Urcita miera tolerancie tu je. Par krat si pokecame na TS a nic sa nedeje, zivot ide dalej. Ale obcas sa zacnu stavat veci castejsie a castejsie. Tu a tam sa pozabudne na nieco. Ked uz TS pokec nezabera, A to tu a tam sa zacne zvysovat. A zacne si to niekto vsimat (napriklad ja, byt som neni vidiet, stale som kdesi na pozadi a sledujem). Vacsinu toho "zahladime", ano-ano je o tom politika a hedny server. Je to o tom ako "nas*at" co najmenej ludi. Avsak obcas sa stane, ze posledna kvapka do pohara pretecie. Ta u mna pretiekla par noci dozadu. Nebudem uvadzat dovody. Marsal hodil rec s mizakom, a je mi luto ze to tak dopadlo ako to dopadlo. Zatrpknutostou a odmietanim. Mnohokrat su jednoduche veci zlozite. Mnohokrat mame ine nazory a niektore veci povazujeme za zbytocne.

Otazka pre mizu: sa*ra bolo zlozite to tam dat? dva krat za nikoho "neorodujem".

Mimochodom, to co tu preberate bolo neskor a nema to s tymto skoro ziaden suvis. Mozno som mohol hodit rec. Otazka je, co by mi povedal. Asi to iste co nemenovanemu. Avsak, vzdy sa da opetovne stretnut. Ale ja mam stale podmienky a to su presne postupy, co - kde a kam. A este jednu, ale tu si necham iba pre neho. Ak sa bude chciet stretnut.

Dajake otazky? - okrem dovodu, nebudem to tu preberat. A to dopredu upozornujem.

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#34
aaale®

    Master Corporal Silver

  • Člen
  • 184 Příspěvků:
197
  • LocationBratislava Slovakia
Offline
Myslim ze tu vyvrcholil topich kempeni na respu/ tdm s bombou (alebo ako to bolo). Prichod hracov ktori nehraju sad nas vynervoval natolko, ze sme zacali hrat ako oni (nevravim ze vsetci) v snahe odplatit im to. Moj nazor je, ze toto je len hra a koli hre sa predsa nebudeme hadat. To, co Mizer spravil uz nevratime, nech spravil cokolvek. Nasledky musi niest on a on sa aj s ostatnymi vo vedeni o tom porozprava a ak mu vratia hviezdu budeme radi, ak nie tak budeme smutny (vacsina). V kazdom pripade by sme mali trosku ubrat paru a byt kludnejsi, neosocovat sa respektovat jeden druheho - (obcas to tam pise ked sa pripajate na server :D
Odeslaný obrázek

#35
Bris

    1st Lieutenant Silver

  • Člen
  • 455 Příspěvků:
470
  • LocationMohelnice
Offline
děkuji Mnauovi za stručnou a jasnou odpověd které si vážím děkuji Modré hvězdě za vyjádření
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#36
Gladiator

    Lance Corporal Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 156 Příspěvků:
360
  • HLSW:Gladiator
  • LocationPečky
Offline
Bez komentáře!!!
Každý má své dny !!
Tento topic bych smazal !! Zbytečnost to tu řešit veřejně !!
Jeden za všechny a všichni za jednoho !!!
Odeslaný obrázek

#37
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
Hi.. Nevim teda porad nevim co byla ta posledni kapka v tom poharu a popravde si to nedovedu ani predstavit :) zvlaste ne u cloveka jako je Mizu. Protoze trpet na serveru nekoho jako me da zabrat ;) a Mizak to dokazal takze nevim v cem je problem.. takze dodam snad jen Rest in Peace Mizu co se tyče jeho pusobení jako admina je to skoda..
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#38
aaale®

    Master Corporal Silver

  • Člen
  • 184 Příspěvků:
197
  • LocationBratislava Slovakia
Offline
sak mnaauuu napisal ze nespravil neco co mal spravit tada aspon som to tak pochopil a toto je uplne mimo nas takze ...
Odeslaný obrázek

#39
mizu

    Private 1st Class

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 57 Příspěvků:
141
  • LocationHodonín
Offline
nevim teda o cem je rec jestli myslis to wh na druhy den si konef bral,na hrace sem byl upzornen ze je to whckar jeho dema byli cca 20 sekund ale slo to poznat a kdyz je to jasne wh tak naco cekat..stebou si rad hodim rec podotykam stebou znam te dlouho a myslim ze si muzem rict vsechno bez servitku
Odeslaný obrázek

#40
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
zareaguju kratce... odebrani prav mizaka prece nezalezelo na jedne stiznosti browna na oznaceni... takze nechapu, proc se tu lyncuje brown...

nevim podrobnosti, s mizakem a jeho rozhodovanim jsem mel nekolik rozporu, ktere jsme si vyjasnili na TS... jinak jako clovek je neskutecnej... "kdo nezazil, nevi..." (kapucin rulez).. prave proto jaky je v realu, me mrzely nektere postupy minulych dni. Vse jsme si vyjasnili...

ted se tu objevuje post o mnauua... nezaujaty clovek moc nepochopi... zaujaty tusi... mnau a mizu, kdo z vas udela prvni krok?

tady vsichni lidi vidite, jak slozite muze byt adminovani...





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních