Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Problém s odezvou .


10 odpovědí na toto téma

#1
Crap

    Recruit

  • Člen
  • 14 Příspěvků:
1
Offline
Zdravím .
Mám problém týkající se odezvy (pingu) . Ráno či po 11 hod večer +- mám ping 20-50 ,ale preš den ping skáče 97-120 (150 po načtení mapy ) , přitom na jiných serverech je ping stabilní 20-50 , tudíž problém přetrvává na 4gf.cz , stejný problém má i kámoš co je ze stejné vesnice a má stejného providera . Kvůli vysokému pingu není zrovna příjemná hra a také hráči si na ten ping celkem dost stěžují ... Tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte čím to může být způsobeno :p Díky .

#2
Carloss

    Sergeant Silver

  • Člen
  • 230 Příspěvků:
232
Offline
Jestli jste připojení na jeden vysílač, (taháš přes wi-fi ?), tak asi více lidí z vesnice tahají od toho samého a většinou kolem 10 hod. chodí spát, tudíž vypínají PC a nejsou na internetu, tam jsou převážně přez den a síť je takhle více zatěžovaná.. :)... Takhle jsem to měl taky (ping večer dobrý a přes den na ..)... společný "provider" má svoje nevýhody.

#3
Crap

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 14 Příspěvků:
1
Offline
Wi-fi nemáme , ale napojeni na stejnej vysílač budeme , ale jde mi o to že i přes den na jiných serverech mám ten ping dobrej , týká se to pouze 4gf.cz to mi vrtá hlavou :) Problémy se stahováním taky nemám celej den mi to jede stejnou rychlostí , všechno prostě v pohodě Pouze 4gf.cz mi dělá problémy =)

#4
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Online
Ja to mam obracene pres den dobrej a vecer po 20 to zacne blbnout tak do te 23 hodiny taky nevym co stim.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#5
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
V oboch pripadok je to pretazenim linky niekde na trase medzi poskytovatelom a nasim serverom. S tymto nevieme nic robit. Staci aby bol jeden prepojny bod/uzol/node na tejto trase od "tlakom" a zacne vam to lagovat.

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#6
Crap

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 14 Příspěvků:
1
Offline
Nojo a je něco co s tím můžeme dělat my ? ... Protože upřímně , rád hraju na 4gf serverech teď jsme s kámošem zasílali přispěvek lidi jsou tu také v pohodě , ale stěžují si na ten ping . Což není zrovna nejpříjemnejší furt poslouchat ať s tím něco uděláme atd , ale chci zase hrát a nechce se mi to vypínat :/ . Předem díky za odpověd

#7
Nenik

    Recruit

  • Člen
  • 16 Příspěvků:
4
  • HLSW:Nenik
Offline
to je o nervy to poslouchat a kdyz se zeptame na radu tak jsou to rady stylu: odinstalovat, vypnout a podobne to zrovna neni nic prijemneho to posloucha

#8
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
My s tym nic neurobime. Moj osobny nazor je, ze jedine co vam pomoze, je zmena poskytovatela internetu. Este raz si precitajte moju predoslu odpoved. Pokial niecomu nerozumiete, spytajte sa na to.

O instalacii/reinstalacii som nic nehovoril. V tomto pripade nepomoze.

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#9
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Online

Zobrazit příspěvek(=^・^=) dne 3.02.2012 - 19:36 napsal:

V oboch pripadok je to pretazenim linky niekde na trase medzi poskytovatelom a nasim serverom. S tymto nevieme nic robit. Staci aby bol jeden prepojny bod/uzol/node na tejto trase od "tlakom" a zacne vam to lagovat.

Ja to taky tak myslel ze je to chyba netu a ne vase.Ja psal jen ze mne to blne v jinem casovem udobi nez jemu. :unsure2:

Příspěvek upravil S-N-D-K:GEORGE: 5.02.2012 - 12:32

Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#10
Turbos

    Private

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 31 Příspěvků:
33
  • LocationHolice
Offline
já ho měnil loni v létě a ted mám klid ping stabilní a bez problémů je to určitě problém providera :punch:

#11
Crap

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 14 Příspěvků:
1
Offline
Ale jo já také chápu že to je problém providera , upřímně jsem si to myslel na prvním místě , nevím jak Neník ale já provider abohužel změnit nemůžu , nebudu to zde rozebírat je to komplikované =) Ale i tak děkuji , už aspoň vím že nemusím hledat problém u mě .





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních