Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Prosba o ban (FreeZZer tentoraz aka !eRRor!)



9 odpovědí na toto téma

#1
aff ricky

    Recruit

  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-12
  • LocationBratislava
Offline
- Nick: !eRRor! (neustále mení nicky)
- Hra: CoD 4 MW 4GF.CZ #53 | WAR/KC | HardCore | OpenWarfare | ORIGO+SPECIAL
- PB GUID: 159dff43
- Důvod: opakované provokácie, obmedzovanie v štýle hry, nerešpektovanie ostatných hráčov
- Důkaz: screenshoty (Bog ca 15:48, Downpour ca 18:54)

Tento hráč dlhodobo a neustále provokuje ostatných hračov, najmä pokiaľ ide o ich štýl hry... pravidlá 4FG pre neho evidentne nič neznamenajú (napr. je zakázané "jakékoliv omezování hráčů ve vstupu do hry nebo stylu hry"). Už jeden temp ban na 2 dni dostal, zrejme nestačilo. Screenshoty zachytávajú len časť jeho provokacií z dnešného dňa. Stačí si pozrieť server log...

Přiložené náhledy

  • Přiložený obrázek: 05022012_bog.jpg
  • Přiložený obrázek: 05022012_bog2.jpg
  • Přiložený obrázek: 05022012_bog3.jpg
  • Přiložený obrázek: 05022012_bog4.jpg
  • Přiložený obrázek: 05022012_dow.jpg
  • Přiložený obrázek: 05022012_dow2.jpg
  • Přiložený obrázek: 05022012_dow3.jpg
  • Přiložený obrázek: FreeZZer_temp_ban_29012012.JPG
  • Přiložený obrázek: pb_guid_bog.jpg
  • Přiložený obrázek: pb_guid_downpour.jpg

aff | = ricky =

#2
eRRor

    Recruit

  • Člen
  • 6 Příspěvků:
-5
Offline

Zobrazit příspěvekaff ricky dne 5.02.2012 - 19:32 napsal:

- Nick: !eRRor! (neustále mení nicky)
- Hra: CoD 4 MW 4GF.CZ #53 | WAR/KC | HardCore | OpenWarfare | ORIGO+SPECIAL
- PB GUID: 159dff43
- Důvod: opakované provokácie, obmedzovanie v štýle hry, nerešpektovanie ostatných hráčov
- Důkaz: screenshoty (Bog ca 15:48, Downpour ca 18:54)

Tento hráč dlhodobo a neustále provokuje ostatných hračov, najmä pokiaľ ide o ich štýl hry... pravidlá 4FG pre neho evidentne nič neznamenajú (napr. je zakázané "jakékoliv omezování hráčů ve vstupu do hry nebo stylu hry"). Už jeden temp ban na 2 dni dostal, zrejme nestačilo. Screenshoty zachytávajú len časť jeho provokacií z dnešného dňa. Stačí si pozrieť server log...



Zdravím 4GF,

Je to neuvěřitelné, ale kvůli hráči jménem "aff ricky" jsem si po 4 letech hraní na těchto serverech nyní musel zřídil)t účet, abych mohl reagovat a alespoň se trochu bránit jeho lžím a potažmo nafingovaným screenum.Už posledně jsem dostal ban (vím, oprávněně), ale co tam dělali ty ostatní screeny??Nestačím se divit, co všechno si na mě vymyslel. Předně bych chtěl zmínit to, že to co tady doposud tento hráč napsal by mohlo přesně platit i na něj. Přiznávám, že jsme svými rozdílnými styly hraní opravdu na kordy, ale nikdy to není černo-bílý. Někdy si začne on, někdy zas já a svým způsobem si nemáme co vyčítat, ale rozdíl je v tom, že já nemám zapotřebí to tak hrotit, že začnu dělat screeny z každýho chetu, kde vlastně nic není (Sám admin WW mu naposled doporučil ať to zkusí víc nevnímat a raději jen hrát). Taky bych sem mohl hodit screeny z urážkou rodiny a co víc i rasistické vylévy kolikrát, ale zkrátka nevím co všechno se k tomu musí přikládta a dokládat, takže to hodím za hlavu a raději hraju. Ostatně hodně adminů mne už dlouho zná a ví, že nejsem problémovej hráč. Však sám Smoky mi cca před 2 lety jednou domluvil při warnu a od tý doby klid. A proto prosím adminy, aby se na toto podívali i z této stránky. Každopádně pokud dostanu BAN tak oprávněně by ho musel mít i "ricky". Tímto prosím dále o adminy na serveru 53 jestli by nemohli častěji kontrolovat tento server třeba i inkognito a nakonec se přesvědčit sami o "PRAVDĚ" jež hlásá "ricky" :)

S pozdravem, ten ukřivděnej.

#3
aff ricky

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-12
  • LocationBratislava
Offline
Ad:

Zobrazit příspěvekeRRor dne 5.02.2012 - 20:57 napsal:

..., abych mohl reagovat a alespoň se trochu bránit jeho lžím a potažmo nafingovaným screenum. ... Už posledně jsem dostal ban (vím, oprávněně), ale co tam dělali ty ostatní screeny??Nestačím se divit, co všechno si na mě vymyslel.
Každý screenshot je pomenovaný aj podľa dátumu kedy bol urobený... nie je teda veľký problém indetifikovať a pozrieť si príslušný server log. K časti screenshotov z minulej prosby o ban, http://forum.4gf.cz/...-anonymous-aka/ - netušil som, že sa mi neukladajú screenshoty z otvorenej konzoly, na ktorých je vidieť pb guid. Preto už prikladám foto obrazovky z mobilu.

Ad:

Zobrazit příspěvekeRRor dne 5.02.2012 - 20:57 napsal:

Někdy si začne on, někdy zas já a svým způsobem si nemáme co vyčítat, ale rozdíl je v tom, že já nemám zapotřebí to tak hrotit,...
Zo server logov si admin može urobiť vlastný názor. Za všetky si stačí pozrieť práve tie z predchádzajúceho postu... t.j. z máp Downpour a najmä z Bog.

Btw. nie som žiadna citlivka, ale ak niekto dlhodobo opakovane provokuje nad unosnú hranicu, nerešpektuje štýl hry iných hráčov, vysmieva sa im a robí si srandu aj z pravidiel servera, tak nevidím inú možnosť ako sem postnúť screenshoty.
aff | = ricky =

#4
Bulos123

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
228
Offline
Promiňte že jsem se vmísil bude to jenom jednou. Jako osoba nezučástněne třetí strany bych vám chtěl říct že oba dva máte pravdu. eRRore občas provokuješ hráče tím jak jim říkaš že neumí hrát ale přitom zatím co jsem s tebou hrál tak pořát hraješ jenom s jednou zbraní a to je Mp5 nebo to si pamatuju jak si někomu říkal celou dobu ať se naučí česky a hrát call of duty přitom on expil m14 a byl ti se skorém v patách až na úmrtí ale je pravda jak si řekl ,, Někdy si začne on, někdy zas já a svým způsobem si nemáme co vyčítat" protože aff Ricky ty tež nejsi žádný svatoušek někdo má styl jako je ,,Bunny jump" nebo jak to je na Death runu jak se rozkáčeš a jen pořát skáčeš a tys taky na to něco říkal ve stylu že je pes a že na tyhle servery to nepatří takže bych neřekl že jenom eRRor je ten zléj. Ještě jednou se omlouvám

#5
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
dovolim se k tomuto vyjadrit ac nejsem administrator na serveru 53

vy 2 si nemate nic moc co vycitat... jeden prijde na server a hned vidi v chatu "cheater zase tu" a ten druhej oslovuje prvniho "pacosi" a uvazuje stylem "jdu na 53, mam tam nevyrizeny ucty s rickym"

cilene provokace z obou stran

ulozeni pripadneho trestu neni v me pravomoci, ale ja osobne bych vam dal moznost volby - 1/ nic nebo 2/ ban 1-2 dny pro oba... spise bych byl pro moznost 1 s tim, ze nechate na pokoji... a v pripade poruseni tydenni odpocinek

#6
eRRor

    Recruit

  • Člen
  • 6 Příspěvků:
-5
Offline

Zobrazit příspěvekBriki dne 5.02.2012 - 22:08 napsal:

dovolim se k tomuto vyjadrit ac nejsem administrator na serveru 53

vy 2 si nemate nic moc co vycitat... jeden prijde na server a hned vidi v chatu "cheater zase tu" a ten druhej oslovuje prvniho "pacosi" a uvazuje stylem "jdu na 53, mam tam nevyrizeny ucty s rickym"

cilene provokace z obou stran

ulozeni pripadneho trestu neni v me pravomoci, ale ja osobne bych vam dal moznost volby - 1/ nic nebo 2/ ban 1-2 dny pro oba... spise bych byl pro moznost 1 s tim, ze nechate na pokoji... a v pripade poruseni tydenni odpocinek
+



Ahoj Briki a Bulosi,

předem dík za to, že jste se přidali do diskuse a svým způsobem jste mi potvrdili jen to, jak to doopravdy je a myslím si že každej kdo hraje na 53, či jinde, tak jen potvrdí, že "ricky" není ten svatej a já ten "zlej". Je to zkrátka oboustraný, ALE já to narozdíl nepopírám a necucám si s prstu nějaký lživý obvinění ze screenu, který se mnou nemaj NIC společnýho! Admini rozhodnou a já pevně doufám, že správně, ne pro Rickyho ani ne pro mě,ale správně pro další případy. Je mi z toho smutno a jsem dost naštvanej, že uvažuju, že budu raději hrát jinde ikdyž mám tady spoustu přátel, protože ricky mě tímhle to všechno tak znechutil a otrávil, že už je mi to úplně jedno, jestli dostanu ban, furt je to 100x lepsí, než hrát s ním. Zdar!

#7
aff ricky

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-12
  • LocationBratislava
Offline

Zobrazit příspěvekBriki dne 5.02.2012 - 22:08 napsal:

...vy 2 si nemate nic moc co vycitat... jeden prijde na server a hned vidi v chatu "cheater zase tu" a ten druhej oslovuje prvniho "pacosi" a uvazuje stylem "jdu na 53, mam tam nevyrizeny ucty s rickym"

cilene provokace z obou stran...

Prepáč, ale vôbec neberieš do úvahy intenzitu. Jedno "cheater zase tu", po tom ako dostane kick z Punkbusteru, nie je porovnateľné s dlhodobou a opakovanou provokáciou FreeZZera aka !eRRor! A tiež si sám zdokumentoval, s akým cieľom šiel FreeZZer na server #53... provokovať.
aff | = ricky =

#8
aff ricky

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-12
  • LocationBratislava
Offline

Zobrazit příspěvekeRRor dne 5.02.2012 - 22:16 napsal:

... ALE já to narozdíl nepopírám a necucám si s prstu nějaký lživý obvinění ze screenu, který se mnou nemaj NIC společnýho!
Opakujem, screenshoty sú datované, stačí si pozrieť server log... FreeZZer je oportunistický KLAMáR!!!

Myslím, že som dostatočne určeným spôsobom preukázal, že FreeZZer porušuje pravidlá 4GF... mal by teda nasledovať postup, ktorý si 4GF v takých prípadoch stanovili. Ak som vetou "cheater zase tu" (môj názor po kicku z Punkbusteru) vzhľadom na moje správanie počas celej mapy porušil pravidlá aj ja, tak si zaslúžim trest.
aff | = ricky =

#9
eRRor

    Recruit

  • Člen
  • 6 Příspěvků:
-5
Offline

Zobrazit příspěvekaff ricky dne 5.02.2012 - 22:20 napsal:

Opakujem, screenshoty sú datované, stačí si pozrieť server log... FreeZZer je oportunistický KLAMáR!!!

Jo jasně ricky, zloděj KŘíČí chyťte zloděje. Ty jsi ubožák prolhanej, kterýho jsem za ty 4 roky tady ještě neviděl a to jsem jich viděl dost a to byl taky ten důvod proč si jendou za čas měním nicky. To abych si mohl v klidu zahrát a ne hned po připojení poslouchat jakej jsem cheater a provokatér. Ricky zamysli se prosím, když budeš v klidu PŘíSAHáM, že já budu taky. Jenže tohle jsem ti už říkal..

#10
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2230
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
Vidím že to nikam nespěje a proto LOCK!

Ps: chovejte se jako lidi a ne jako hovada... Berte že je to je a pouze hra a podle toho se chovejte a své jednání na serverech přizpůsobte pravidlům 4GF.cz a slušnému chování. Zatím to nebudu řešit, ale pokud se něco takového bude opakovat pořeším vás oba a na déle než by vám bylo příjemné.

Přeji příjemnou a pohodovou hru na našich serverech :;:





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních