Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Hľadáme mapperov.


16 odpovědí na toto téma

#1
PetX

    Notepad rat

  • V.I.P Člen
  • 394 Příspěvků:
741
  • LocationSlovakia
Offline
Radi by sme rozšírili naše rady novými ľuďmi v oblasti tvorby map. Tento článok je teda určený každému, kto už má s tvorbou map skúsenosti, alebo len má veľa nápadov v hlave a nevie, ako ich premeniť na skutočnosť.

4GF je okrem iného orientované hlavne na vývoj map a módov. Teda nájdete tu veľa skvelých ľudí, ktorý už majú nejaké vedomosti a skúsenosti v tejto oblasti. A tieto naše vedomosti by sme radi predali ďalším a rozšírili tak našu komunitu.

No máme však na Vás aj nejaké požiadavky:
1. Chuť a čas venovať sa tomu
2. Byť otvorený kritike
3. Mať snahu zlepšovať sa
4. Aktívna účasť na TeamSpeak

Kto by mal záujem dozvedieť sa viac, navštívte nás na 4GF TeamSpeak - nájdete nás tam každý večer cca 18:00 - 22:00.


PetX & Col!ar

Click here to view the record

#2
Sheldon

    Recruit

  • Člen
  • 5 Příspěvků:
4
Offline
Btw. Oprava : Já bych se hlásil s Col!arem už jsem domluvený. )) Jsem rád že můžu nějak pomoci 4.gf.

Příspěvek upravil Sheldon: 18.03.2012 - 23:23


#3
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
klidne se pridam ale musim to este nejak sprovoznit teda no jako byl bych rad kdyby kolovali me mapy po svete :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#4
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
Hele, klidne pridam ruku, ale treba pocitat s tim, ze mam cas jak kdy a TS je pro me skoro impossible. V dobe kdy muzu mluvit nejsem doma a kdyz jsem doma, tak zase to je doba, kdy uz nemuzu mluvit. Navic casto vecer nemam uz moc silu mluvit :)

Takze pokud by to byla treba nejaka oddelena sekce, kde si kazdy vzdy na nejakou dobu vezme map soubor, neco nakresli, napise svoje poznamky, uploaduje a dalsi si to pak stahne, ma nejaky cas na upravy a potom to zase uploaduje se svyma poznamkama, tak to by asi slo... ale tak nejak nemam tuseni jak se bude resit bugfix? A zalohy?

Hodne otazniku kolem toho... nebo to je mysleno, kdo udela mapu, ten ji muze odprezentovat a uploadovat? Ted jeste dodelavam svoji mapu, ale nemam na to moc casu, takze od posledniho updatu na webu jsem na to nesahl....
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#5
KubMakCZ

    Recruit

  • Člen
  • 1 Příspěvků:
1
  • LocationCzech Republic
Offline
Já bych do toho šel jenom mi stačí ten program a nejaky pravidla co tam muzu dělat a co nemůžu dělat ve vytváření mapy. Na skype jsem kubmak007. Na TS moc nechodim protože jsem víc na Skype než na TS ale klidně bych tam chodil více než na skype (jest-li mě vemete).

Jest-li mě vemete tak udělam nějake mapy na všechny mody na 4GF.CZ

KubMak*HCG*

#6
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline
dat_jest-li, soz for QQ :D

#7
Tr0jAN

    Lebo ma to baví !

  • Člen
  • 413 Příspěvků:
304
  • HLSW:www.josoairsoft.wbl.sk
  • LocationNitra
Offline
Kubmak ten TS je dôležitý... na skypu moc vrchnosť asi nechodí.

Chalani čo všetko k tomu treba ? Ja by som mal záujem, len by ma v tom musel niekto naučiť robiť :)

#8
PetX

    Notepad rat

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • 394 Příspěvků:
741
  • LocationSlovakia
Offline
Ako bolo písané v prvom príspevku, pre viac informácií nás navštívte na TS.

Inak stačí zájsť do sekcie "Návody na tvorbu map" a trošku sa zorientovať :)

http://forum.4gf.cz/...ls-for-mapping/

http://forum.4gf.cz/...call-of-duty-4/

PS: Od vrchnosti máme dosť ďaleko. Ale áno, na Skype nás nenájdete :)

#9
blabla

    Recruit

  • Člen
  • 16 Příspěvků:
19
Offline
O jaký projekt by konkrétně šlo?

#10
PetX

    Notepad rat

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • 394 Příspěvků:
741
  • LocationSlovakia
Offline
Zatiaľ žiadny projekt, len by sme radi poskytli pomoc menej skúseným v tejto oblasti.

#11
blabla

    Recruit

  • Člen
  • 16 Příspěvků:
19
Offline
Dobrá myšlenka.

#12
John_RamboCZ

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 170 Příspěvků:
83
  • HLSW:papez.jv4@seznam.cz
  • xFire:pep4n
Offline
Podle návodů co jsem si schomáždil, něco zkusím udělat, ale nechci se k ničemu vázat, protože času mám jka na houpačce, je tejden volnej a je tejden že bych potřeboval delší. kdybych si neveděl s něčím radu, budu vás kontaktovat.

Odeslaný obrázek


#13
Wiliam Wallace

    zombiekiller

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 997 Příspěvků:
2952
  • xFire:fcst
  • LocationTrnava
Offline
pre tych ktory to v zivote nerobili a chceli by to skusit odporucam byt naozaj presvedceny ze to chcu robit a naozaj sa tomu aj venovat lebo iba skusit sa neoplati pretoze to nie je taka lahka vec ako si mozno myslite, ja som to skusil a asi po hodine som sa rozhodol ze toto je na dlho a rozhodol som sa nepokracovat. Tymto vas nechcem odradit len informovat ze to nie je nic lahke a je treba tomu venovat naozaj vela casu :D Pokial sa to v konecnom dosledku naucite a budete mat dobru predstavivost a kreativitu tak mozete vytvorit naozaj super mapy ktore sa budu hravat na 4GF a nie len u nas ale ak bude dobra mapa tak sa rozsiri aj na ine servery Call of duty....

#14
John_RamboCZ

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 170 Příspěvků:
83
  • HLSW:papez.jv4@seznam.cz
  • xFire:pep4n
Offline
Když sem se po 2 letech samouky dokázal naučit HTML (pro stavaře něco naprosto nepochopiletného) tak se dokážu naučit snad i toto, bude to sice dost dlouho trvat, a zároveň s vaší trpělivostí, věčně odpovídat na moje dotazy (a věřte jak se znám, bude jich dost :D :D) To nějak dopadne ;-)

Odeslaný obrázek


#15
>eP*KiK

    Recruit

  • Člen
  • 2 Příspěvků:
-14
  • HLSW:dfd
  • xFire:asd
Offline
ja bich chtel bit maper ale musite mne to naucit

#16
Bacil

    Recruit

  • Člen
  • 3 Příspěvků:
3
Offline
Ja bych do toho tez mozna sel :) nevim jestli bych mel cas s tvorbou celych map ale vytvareni prefabs nebo treba vypomoc (radeni atp.) neni problem. S radiantem uz zkusenosti mam =P kdyztak xf:bacil123 skype:necroo10

#17
escapE#

    Private 1st Class

  • Sponzor Bronz
  • 50 Příspěvků:
82
Offline
Ahoj lidi. Kdyz nekdo udela par map dostane V.I.P nebo tak neco?





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních