Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Program na editaci videa - nejaky tip ?


12 odpovědí na toto téma

#1
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
Zdar vazeni,

poradte mi prosim nekdo nejaky snadny a jednoduchy editor na videa. S teamem chceme natocit promo video pro nabor apod a moje posledni editace videa byla v dobe, kdy byl IN Magix Music Maker 2000, takze asi tak....

Super efetky nepotrebuju, staci mi, kdyz budu moct videa strihnout, vkladat do casoveho pasma podle nalady a doplnit vlastni zvukovou stopou. Pokud mozno, tak bych treba rad vlozil do obrazu par slov, jako treba titulky popisu, kdo zrovna mluvi (jako ve zpravach apod). A to je vse.

Diky predem za rady
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#2
blabla

    Recruit

  • Člen
  • 16 Příspěvků:
19
Offline
Určitě sony vegas,splňuje všechno i mnohem víc,ale stále přehledně.

#3
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
jup, dik, vzykousim po vikendu :)
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#4
Tr0jAN

    Lebo ma to baví !

  • Člen
  • 413 Příspěvků:
304
  • HLSW:www.josoairsoft.wbl.sk
  • LocationNitra
Offline
Určite môžem odporučiť sony vegas studio ( ja osobne SVS HD ), relatívne prehladné, len sa musíš oťukať, potom to pôjde ako z rukáva :)

A kvalita videa je neporovnateľná s inými... len neokresávaj kvalitu.

#5
doDo'

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Bronz, Yeddle Admin
  • 1113 Příspěvků:
2509
  • Locationšaleny východ
Offline
Jednoznačne SonyVegas HD. V minulosti som s nim docela často pracoval a urobil nie jedno DVD rodinné alebo kamarátom z dovolenky. Bohatá ponuka efektov, prechodov a čo je veľké plus - všetko v reálnom čase. Zvládnutie programu (aspoň to základné) by pre teba nemal predstavovať problém. Je tam toho veľa a nemá zmysel všetko opisovať. Na nete nájdeš aj návod, ktorý môže byť užitočný. Osobne keď musím niečo majstrovať tak mám takýto postup: video stiahnem do PC cez Adobe premieru (inak ďalší program na spracovanie videa, ale zložitejší, neviem ako nové verzie, ale tam tie efekty musel najprv prepočítať program a až potom si videl čo si stvoril - zdĺhavé), video som spracoval cez Vegas (titulky, zvuk, hudba) a taktiež do požadovaného formátu aj skomprimoval a nakoniec som menu DVD a prekodovanie do vob súborov urobil cez Ulead DVD MovieFactory. Toto všetko môžeš urobiť aj s Vegasom. Mne to vyhovovalo takto. Existujú aj také programy, ktoré to všetko urobia za teba. Nasekajú ti materiál, nahádžu prechody, použijú hudbu ktorú si zvolíš ale nemôžeš ovplyvniť v podstate nič iné. Automat.

#6
Tr0jAN

    Lebo ma to baví !

  • Člen
  • 413 Příspěvků:
304
  • HLSW:www.josoairsoft.wbl.sk
  • LocationNitra
Offline
dodo, všetko čo si opísal ide cez Vegas, myslím, že rýchlejšie a pohodlnejšie než cez ktorýkoľvek capture program. Rendering je pekne rýchly, samozrejme záleží aj na vybavení PC. Cez ULEAD už nikdy v živote necapturujem, otrasná kvalita, digitálny šum ( capturované z FullHD kamery ), a keď prišiel kamoš zamnou domov, cucli sme to do PC cez Vegas, bolo to perfektné, a ešte len potom, ako som to zrendroval do FHD a pustil do 130tky Plazmy, to boli....

SVSHD je tvoja voľba ! :yesek5:

#7
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
ja se vsemi co sem mluvil tak me doporucili sony vegas o nakem inem programu sem neslysel hh
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#8
doDo'

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Bronz, Yeddle Admin
  • 1113 Příspěvků:
2509
  • Locationšaleny východ
Offline
Trojane a čo podľa teba znamená veta : Toto všetko môžeš urobiť aj s Vegasom. ,lebo táto veta v mojom príspevku je.

#9
Condik

    Recruit

  • Člen
  • 4 Příspěvků:
1
Offline
keď chceš naozaj jednoduchý upravovač videí, tak ti bude úplne stačiť Windows Movie Maker, dá sa v ňom uložiť video v celkom peknej grafike, len si musíš nastaviť kvalitu ukladaného videa.

#10
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
No Windows Movie Maker neni zrovna presne to co hledam :D ale dik. Uz jsem se dival na youtube na ten prvni a vypada dobre, pristi tyden s tim budu mit prilezitost pracovat, tak uvidime, jak se to osvedci
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#11
IPSC

    Lance Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold
  • 170 Příspěvků:
332
  • LocationDCA
Offline
Pokiaľ to chceš robiť na profi úrovni, tak ja osobne som používal Adobe Premiere PRO (momentálne je Adobe Premiere CS 6 asi top z týchto programov) v ktorom dokážeš vyrobiť naozaj čokoľvek. A najlepšie kodeky na prevod má firma Canopus,od ktorej som používal program EDIUS na strih, úpravu a prevod videa.
Spracovával som videá zo svadieb, stužkových, športových a firemných akcií a mne tieto programy bohate stačili.

Ešte niečo doplním...na prevod videa sa dá použiť program od Canopusu, ProCoder Express 2, ktorý nájdeš i na nete.

Příspěvek upravil IPSC: 6.05.2012 - 18:15

Lovu zdar !!!

4gf sobě

Pravidlá a informácie 4gf

#12
Wiliam Wallace

    zombiekiller

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 997 Příspěvků:
2952
  • xFire:fcst
  • LocationTrnava
Offline
Ja poviem iba NOHY

Tu mas jeho tvorbu myslim si ze robi najlepsie videa z nasej komunity a urcite ti poradi. Najdes ho dost casto na TS alebo mu napis PM.

http://www.youtube.c...h?v=-S8dFtjMQT4

#13
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
Přidám také trochu těch svých zkušeností,
všichni a nejen tady vychvalují Sony Vegas, tak jsem ho samozřejmě zkoušel taky.
Bohužel je pro mě tak nepřívětivý ovládáním, že ani po mnoha pokusech jsem u něj nemohl zůstat.
Hledal jsem tedy jinde a nakonec zakotvil na ( pro mě přívětivém a vyhovujícím) Corel Video Studiu ( bývalé ulead).
Moje priority byly : pochopitelné ovládání, přívětivé gui, podpora AVCHD, podpora vícejádrových procesorů atd.

Nejsem ten typ, co všude využívá kupy efektů, ale na střih rodinných snímků to je vyhovující.

Jinak jak už někdo na hoře zmínil, střižna není vše. Je zapotřebí kvalitních kodeků a tím nemyslím takové ty K-lite Mega Codec Pack ap...
Canopus je opravdu nej.


Veškeré info najdeš zde: http://www.tvfreak.cz/forum/
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních