Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Stížnost na admina KOVA

KOVA

13 odpovědí na toto téma

#1
LisTer

    Recruit

  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-24
Offline
Při dnešní hře se hráči KOVA nelibylo slovo neandrtálec a měl s ním nějaký problém proto se mu kamarád pokusil vysvětlit, že je to označení pro vývojovou etapu člověka a že se nejedná o sprostá slovo, za toto vyjádření dostal nejdříve warning na 4h za zasahování do práce admina a v zápětí na to zabanován na 2h za cílenou provokaci admina což mi připadne celkem zvláštní vzhledem k tomu, že se příhlásil se sherifskou hvězdou až jsem se začal zajímat. Ovšem já jsem za své vyjádření postihnut nebyl...
Poslední naživu je posera!!
Odeslaný obrázek

#2
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
zaleží na použití slova neandrtálec pokud tím nekoho urážel, tak je trest na místě, ještě vzhledem k tomu, že se s adminem snažil hádat ... potom vidím stížnost jako bezpředmětnou

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#3
KOVA

    1st Lieutenant Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 454 Příspěvků:
1056
  • HLSW:KOVA
  • LocationMladá Boleslav
Offline

*
POPULÁRNÍ

Takže jelikož si řádně podal stížnost tak se vyjádřím.
1. Hráč Lister, tedy ty, jsi evidentně oslovoval hráče výše uvedeným slovem, neandertálci, cituji " s takovou tlupou neandertálců nehraji", což je již napadání hráčů.
Ban jsi nedostal, dostal jsi jen ústni warn. napomenutí.
2. Tvůj kamarád, hráč Beast, se ozval a začal vysvětlovat a řešit práci admina, z toho důvodu dostal warn
3. Warn nepomohl a začala cílená provokace mé osoby tj i mé práce admina. viz komunikace. z tohoto důvodu jsem hráči beast udělil již zmíněný 2h ban.
Čti pravidla serveru, viz. neuposlechnutí admina...

Příspěvek upravil KOVA: 9.07.2012 - 20:15


#4
LisTer

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-24
Offline
Já sem použil slovo neandrtálec. A kamarad pouze napsal monolog... na ktery KOVA reagoval warnem a banem žádné "hádání" neproběhlo
Poslední naživu je posera!!
Odeslaný obrázek

#5
LisTer

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-24
Offline
Zajímalo by mě co je pro tebe řešení práce admina zajímala by mě nějaká definice
Poslední naživu je posera!!
Odeslaný obrázek

#6
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
Přesně tak, když bude kamarád příště zase cíleně dělaz z adminů blbce, dostane to znova a na dýl.
Bejt tam já, dostane to taky !!
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !

#7
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2229
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
Než se to tu rozjede:
1. zkontroluji
2. přečtu
3. vyřeším
4. vydám resume
5. loock

#8
LisTer

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 12 Příspěvků:
-24
Offline
Pokud si zajdete na wikipedii a ta vás urazí definicí slova je to smutný, pokud to že to někdo vysvětlí za wiki a berete to jako vměšování se do práce admina je to o to smutnější když člověk ani neví, že ta osoba je admin. A o to zajimavější je vidět reakce ostatních adminů, jakobi tak trošku fraška.
Poslední naživu je posera!!
Odeslaný obrázek

#9
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline
Fraška je ta tvoje žádost.
IDIOT je taky dle tvé oblíbené Wiki pouze nemocný člověk, ale řekneš tak někomu a dostaneš klackem.
Dávám lock, protože bych ti ještě musel přidat.
MK si to otevře a rozhodne.
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !

#10
KOVA

    1st Lieutenant Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 454 Příspěvků:
1056
  • HLSW:KOVA
  • LocationMladá Boleslav
Offline
Lister,

Ještě se jednou vrátím k celé naši komunikaci.

Po přečtení celého chatu ti musím tak trochu dát za pravdu, že jsem pro tento krát mohl nechat jedno oko zavřený ^_^
Pravda je, že slovo neandertálec vím moc dobře co znamená, a taky je pravda, že toto slovo se dá použít snadno jako dvojsmysl. Ty to velmi dobře víš. Z toho důvodu jsem chtěl zamezit zapojení se dalších hráčů do diskuze a tím pádem narušení celé hry. Obtěžovalo by to ostatní hráče nehledě na to, že bych pak byl nucen vyhodit třeba další hráče.

To, že se do toho zapojil tvůj kamarád mě mrzí, jelikož to dopadlo pro něj 2 hodinovým banem. To jsem nechtěl ale nedal mi na výběr. Je potřeba si uvědomit, že jsme tady od toho, abychom dodržovali řádný chod naších serverů, zároveň, pomáhali a spolupracovali s hráči a ne jen koukali jak koho banovat apod. Bohužel, někdy nám nedáváte na výběr a přitom je to jen náš společný zájem u kterého se odreagujeme od všedních starostí.

Na další shledání s vámi na naších serverech se těším.

#11
Patos

    Gunner Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 94 Příspěvků:
259
  • xFire:P4tos
  • LocationPardubice Czech republik
Offline
Víš jde o to jak to slovo neadrtálec použiješ! Pokud ho použiješ k zesměšnění nebo urážení hráčů na serveru je to velmi neslušné..... ať ti o tom Wiki píše co chce. Zamysli se nad tím než něco takového příště použiješ...i když myslím ,že ti to je jasný a jenom tady slovíčkaříš. Je fajn ,že se tě kamarád zastal, ale reagovat na výtku admina slovy " uklidni se " není zrovna chytré. Nevím čemu se divíš!
Odeslaný obrázek


Odeslaný obrázek

#12
R3MIEN

    =/\=

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 485 Příspěvků:
1287
  • LocationPraha
Offline
poprosím přečíst pro neznalé PRAVIDLA 4GF a to je nevymáháme tak tvrdě

#13
Pravarukadabla

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
Offline
Jenom co se týče wiki tak si do ní může psát každý libovolně mluvím z vlastní zkušenosti takže wiki já osobně nevěřím a data vní uložená né vždy můžou souhlasit s fakty.

#14
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2229
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
OK je to vyřešené

:locked:





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních