Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Call of Duty 4 - Star Wars Mod: Galactic Warfare


77 odpovědí na toto téma

#41
maddy

    Chief Petty Officer Silver

  • Člen
  • 374 Příspěvků:
641
  • LocationPraha
Offline

Zobrazit příspěvekF-Unit Free® dne 30.08.2012 - 00:13 napsal:

Kdybyste to jsem dali nic jineho bych nehral podle toho videa..Je to :4: LUXUS Mod !!! Určitě bych skusil... :yahoo: :5472:

Ty jsi mě rozesmál kluku :D Spajkovi, kterej se to tady snaží prosadit, dáš za jeho příspěvek mínus a potom napíšeš tohle, facepalm

#42
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
jako mod je to dobrej ale osobne bych ho upravil coz dal bych tam lvl,vice zbrani,perku je skoda ze toto tam neni jako mod je to dobrej ale skoda ze tohle tam neni pridano :(
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#43
John_RamboCZ

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 170 Příspěvků:
83
  • HLSW:papez.jv4@seznam.cz
  • xFire:pep4n
Offline
Chěl jsem si to zkusit zahrát, jestli to je opravdu taková bomba, a ten mod má 433MB, čuměl jsem na to jak péro z guače -> Taky to bude podle mě náročný na HW.

Odeslaný obrázek


#44
Brnda

    Warrant Officer Gold

  • Člen
  • 437 Příspěvků:
126
Offline
neni to narocne ale je to velke no
Odeslaný obrázek
Odeslaný obrázek

#45
Lachy

    Master Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Yeddle Admin
  • 200 Příspěvků:
217
  • LocationElektrozavodsk
Offline
Náročný na HW to není.Taky jsem to už kdysi dávno zkoušel nahodit na jinejch serverech.Bylo to přesně jako tady.Spousta lidí to chtěla,jak tam budou hrát a za 14 dní byl server prázdnej.Přitom jako oddych od CoD klasiky super.Bohužel hráči nejsou moc pro různé inovace :(
Jinak dát tam víc zbraní atd. to je asi o ničem.Jsou tam totiž zbraně ze SW a těch je dost málo :D Musel by někdo z moderů udělat víc zbraní a do toho se nikomu chtít nebude. protože u toho modu hráči opravdu nevydržej.Navíc si myslím,že je předělanejch i málo map,který kopírujou prostředí SW
Odeslaný obrázek

#46
youko Kurama

    Colonel Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 652 Příspěvků:
1227
  • LocationPraha
Offline
Škoda, že to tak dopadlo. Vzpomínám když se tu rozjela 45 MW2 v1.3 tak tam pár lidí chodilo protože to bylo něco nového. Co jsem se tam bavil s hráčema, vŠichni chtěli v tom modu SaDko protože TDM se přeci jen rychle ohraje. Tenkrát někdo říkal, že SaDko bude, ale nedopadlo to. Teď je tento server uplně mrtvý.

Nevím jaké tu byly mody SW, ale pokud to bylo jen TDM, tak věřím, že po měsíci návŠtěvnost upadla stejně jako na 45.

Samozřejmě pokud tu tento mode nebude svět se nezboří a možná by to opravdu dopadlo tak jak vedení říká, ale Škoda, já osobně bych tomu Šanci dal :)
Odeslaný obrázek

#47
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Tak jsme se nakonec rozhodli že na zkoušku jeden server spustíme najdete ho na našem klientu je to server #46 a jde tam hrát jen přes klienta

#48
Gandalf

    Recruit

  • Člen
  • 18 Příspěvků:
-5
Offline
A jak se řeklo ... nikdo tam nehraje :)

#49
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
na to kolik lidí se tady vypsalo jak je to zajímá tak je to velký zklamání teda.. jeden den no, to je výkon teda... a sám tam fakt běhat nebudu, je sice fajn mít celej server jen pro sebe :D ale k cemu mi to je ?
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#50
Gandalf

    Recruit

  • Člen
  • 18 Příspěvků:
-5
Offline
taky sem tam hral s 1 protivnikem to je fakt zabava :.) myslim že to zatim vypada že příští týden to už nebude

#51
Wiliam Wallace

    zombiekiller

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 997 Příspěvků:
2952
  • xFire:fcst
  • LocationTrnava
Offline
Treba si uvedomit ze nie vzdy v ten isty cas sa stretnu na servery vsetci ktory to chcu hrat. A ide aj o to ze ludia vidia prazdny server a nepripoja sa a pritom na prazdny server moze pozerat v ten isty cas 5-6 ludi a nepripoja sa lebo je prazdny. Preto je dobre niekedy behat po mape sam aj 10-20 minut a ono sa to rozbehne tzv. "krovi" :D. Aj zombie mod zom_db bol isteho casu najviac navstevovany server a teraz je vacsinou prazdny. Ale ked sa par ludi dohodne alebo sa tam niekto mota tak sa ludia pripoja a zide sa niekedy pekna ucast a hra sa 3-4 hodiny v pohode. Server nemusi byt plny 24 hodin vkuse ale ked si na nom zahraje par ludi nejaky cas tak to ma zmysel.

#52
youko Kurama

    Colonel Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 652 Příspěvků:
1227
  • LocationPraha
Offline
můj pocit z prvního hraní SW modu:

1. vypadá to skvěle, celkově se mi provedení líbí

2. když jsem dnes obcházel servry a lákal lidi na nový mod tak mi 3/4 řekli, že když je to přez klienta, že tam nepůjdou ( vytrval jsem a nakonec nás tam hrálo i 6vs6 což na první pokus zvaní hráčů nepovažuji za nejhorší ), ale klient hráče odrazuje - nevím zda to byl nejšťastnější nápad když je potřeba tam nahnat lidi

3. pochopil jsem proč o tento mode není zájem - je to obdoba promodu - nevím zda to lze, ale pokud by to bylo HC a expovaly by se lvl tak věřím, že to lidi hrát budou.
Odeslaný obrázek

#53
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
k tomu druhemu bodu se nebudu ani vyjadrovat protoze si o tom myslim svoje :)

a ten treti bod s tim s tebou souhlasim ale asi to nebude moc providitelne..
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#54
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
tez se vyjadrim k te 2 klient bude v brzke dobe nasazen i na ostatní servery ne jen 54 ale pujdou pod nej i vsechny zbyle servery.
a reknu k tomu jen jedno spajku 99% lidi co hraje cod ma v pc bud gp,areny.zaparit atd herni klienty a nestezujou si a hrajou pres to tak jakej je problem tady?

#55
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline

Zobrazit příspěvekyouko Kurama dne 1.09.2012 - 18:54 napsal:

můj pocit z prvního hraní SW modu:

1. vypadá to skvěle, celkově se mi provedení líbí

2. když jsem dnes obcházel servry a lákal lidi na nový mod tak mi 3/4 řekli, že když je to přez klienta, že tam nepůjdou ( vytrval jsem a nakonec nás tam hrálo i 6vs6 což na první pokus zvaní hráčů nepovažuji za nejhorší ), ale klient hráče odrazuje - nevím zda to byl nejšťastnější nápad když je potřeba tam nahnat lidi

3. pochopil jsem proč o tento mode není zájem - je to obdoba promodu - nevím zda to lze, ale pokud by to bylo HC a expovaly by se lvl tak věřím, že to lidi hrát budou.

Ale stejne si ho budou muset nainstalovat urcite se tomu nevyhnou jinak nebudou na 4gf hrat a to bude jejich minus ne nas.

Příspěvek upravil S-N-D-K:GEORGE: 2.09.2012 - 10:33

Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#56
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
me client funguje v pohode zadne smazane levely zadne kopani ze hry nemel jsem jediny problem, neřikam že je špatně udělany ale proste z toho nemam dobry pocit... nechci to rozvadet.

kdo tady bude chtit hrat tak se s tim bude muset smirit takze je to stejne jedno...

Příspěvek upravil Spajk: 1.09.2012 - 19:07

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#57
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
Njn klienta se boji jen ti co nemaji ciste svedomi to je muj nazor a nikdo me to nevymluvi a ani se za svuj nazor nestydim.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#58
Paddy

    Private 1st Class

  • Člen
  • 59 Příspěvků:
61
  • Locationokr.Havl.Brod
Offline

Zobrazit příspěvekSpajk dne 27.08.2012 - 19:40 napsal:

Zdravím jsem tu s odkazem k vedení 4GF.
a to s tím že jestli by jste tu nechtěli rozjet mod - Star Wars Mod: Galactic Warfare
tento mod je dobře hratelný a má svou úroveň je zábavný takže si myslím že by to mělo jistý přínos.

problem je v tom že tento mod se v dnešní době moc nehraje a málo kdo ho zná a tady u vás by se mohl tak nějak rozchodit snad každý by si ho rád vyzkoušel a po té posoudil zda-li je to pro něj to pravé ořechové či nikoliv ale podle mého by to pár lidí určitě chytilo.

přidávám video s gameplayem:

http://www.youtube.c...ature=endscreen
tak už ti to běží

#59
mr.novis84

    Gunner Silver

  • Člen
  • 79 Příspěvků:
125
  • HLSW:Mr.Novis
  • LocationHradec Králové
Offline

Zobrazit příspěvekS-N-D-K:GEORGE dne 1.09.2012 - 19:11 napsal:

Njn klienta se boji jen ti co nemaji ciste svedomi to je muj nazor a nikdo me to nevymluvi a ani se za svuj nazor nestydim.
s Tim 100 pro souhlasim.Clienta mam uz tyden a zadny problem.Trva to 5 minut instalace a hraje se..Nechapu nac tolik poviku pro nic :)
Odeslaný obrázek

#60
infarct

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 205 Příspěvků:
459
  • LocationSK-dzivoký západ-Malacky
Offline
Tak prvé dojmy s tohoto modu sú dobré.Vypadá to pekne a dobre sa to hraje.Skoda je len že tam zatial chodí málo ludí(snád sa to zmení)Obavy mám len s toho že ked tam niesú lvl. tak to ľudom dlho nevydrží,hrať to len tak na relax a zábavu.
Dakujem vedeniu za spustenie

#61
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
to je prave ono ten mod nikdy nebyl na lvl nemáš možnost udělat vlastní class atd atd proto to nejspis lidi v minulosti omrzelo

#62
Gandalf

    Recruit

  • Člen
  • 18 Příspěvků:
-5
Offline

Zobrazit příspěvekmr.novis84 dne 1.09.2012 - 23:38 napsal:

s Tim 100 pro souhlasim.Clienta mam uz tyden a zadny problem.Trva to 5 minut instalace a hraje se..Nechapu nac tolik poviku pro nic :)

Naprosto souhlasím co je tak těžké na tom si to nainstalovat, přihlásit a hrát. Klient ma sice pár much ale jak už tu bylo zmíněno je to BETA tak to musíte překousnout :)

#63
Jules-SK

    Gunner Silver

  • V.I.P Člen
  • 75 Příspěvků:
154
  • LocationSlovakia
Offline
Tak klienta som rozdychal a ten SW mode vyzera naozaj dobre. Trochu zmena po rokoch na classice .D Este vytvaranie vlastnych classov a expi a mozte MW zahodit :D :D :D

#64
youko Kurama

    Colonel Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 652 Příspěvků:
1227
  • LocationPraha
Offline
Ahoj, už se těšim až bude klient všude protože pak se mi tam snad povede natáhnout více lidí protože na slovo klient zatim většina neslyší - i když občas už jsem si tam dobře zahrál

Přiložený obrázek: shot0005.jpg

tímto apeluji na hráče aby se nebáli, stáhli klienta, který stejně bude za chvíli potřeba všude ( když to hráčům píši při zvaní na SW server většina kouká jak péro z gauče ) a přišli si s námi zablbnout
na server 46 - jako odreagování od OW je to paráda :)
Odeslaný obrázek

#65
Apple

    Sergeant Silver

  • Člen
  • 235 Příspěvků:
51
Offline
Uz je ten server a nikto tam nechodi prazdne furt chcem si to zahrat a nic omg :unsure: :locked:

#66
Apple

    Sergeant Silver

  • Člen
  • 235 Příspěvků:
51
Offline
Kurama musis :D

#67
youko Kurama

    Colonel Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 652 Příspěvků:
1227
  • LocationPraha
Offline
tak tam chvíli dělej křoví, jinak já 3x oběhnul servry a 3x jsem si tam v poho zahrál alespoň 3vs3 - moc lidí o tom zatim neví, nechtěj klienta ( otázka času ) - takže buď to dělej jako já a 15min sháněj hráče nebo dělej křoví - navečer se tam hráči určitě připojí dle zkušeností co jsem zatím nasbíral.
Odeslaný obrázek

#68
Apple

    Sergeant Silver

  • Člen
  • 235 Příspěvků:
51
Offline
poj semnu :D

#69
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
dotaz pro K4rla nešlo by na 46ku posadit votovani ? myslim Gametype a Mapy.. ne všechny game typy a mapy jsou oblíbene a hráči server opouštějí, kdyby si mohli navotovat co je baví a líbí se jim to bylo by to lepší. ;) dík za odpověd'
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#70
youko Kurama

    Colonel Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 652 Příspěvků:
1227
  • LocationPraha
Offline
james, že se nehraje? tak třeba dnes

Přiložený obrázek: shot0003.jpg

Přiložený obrázek: shot0006.jpg

jen dorazit :)
Odeslaný obrázek

#71
Pravarukadabla

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
Offline
spajku je tam 5 map možná 6 a takle by se tam točili jenom 2 max 3 a co se táče typu souhlasím teleportace droida se nehodí ve 2 lidech

#72
Starty

    Private 1st Class

  • Člen
  • 52 Příspěvků:
14
  • LocationOsnice
Offline

Zobrazit příspěvekDeltaForce dne 6.09.2012 - 17:40 napsal:

spajku je tam 5 map možná 6 a takle by se tam točili jenom 2 max 3 a co se táče typu souhlasím teleportace droida se nehodí ve 2 lidech
ještě k tomu jeden Toujane vedle druhýho :D škoda že map není o pár víc
Odeslaný obrázek zkuste si hrát na 50 fps

#73
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Spajku bohužel toto není náš mod tudíž od něj nemáme zdrojáky, takže přidělat tam vote systém je asi docela problém

#74
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
jak si to tu tak zpětně pročítám tak musím říct že to dopadlo přesně jak jste čekali, server neběžel snad ani týden nebo spíš takhle, neběželi na něm lidi a musím se přiznat nebyl jsem zrovna ten co ho navštěvoval nejvíc ikdyž jsem to byl právě já kdo chtěl server spustit, v té době sem měl nějaký povinnosti, ale občas jsme si slušně zahráli tím občas myslím opravdu jen občas a netrvalo dlouho a umřelo to úplně ale i přes to všechno máte mou pokoru že jste server vůbec spustili :thumbup:
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#75
infarct

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 205 Příspěvků:
459
  • LocationSK-dzivoký západ-Malacky
Offline
Tak Spajku on to je mod ForFun a jak vieme taký mod dlho ludí nebaví.Nedalo sa levelovať ani nebolo čo získať (napr. zbrane)Preto mod po týždni "umrel".
Toto by mal byť precedent pre tých čo sa sťažujú na vela levelou a že lepšie zbrane sú pre vysoké lvl.atd.... Nebyť "nekonečného" expenia na lvl a možnosť získavať nové zbrane do 140lvl. tak by ani OW nemalo takú návštevnosť.

#76
Jules-SK

    Gunner Silver

  • V.I.P Člen
  • 75 Příspěvků:
154
  • LocationSlovakia
Offline
Mna Star wars mode naozaj bavil, dobra zmena prostredia. Hratelne mi to pripominalo promode, ale hraci ktorym ide iba o expi, tam naozaj nechodily. Ale ked sa tam stretla dobra partia, tak to stalo za to, ze jo Spajku a Youko :D

#77
infarct

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 205 Příspěvků:
459
  • LocationSK-dzivoký západ-Malacky
Offline
jj pravda Julesi aj mna to celkom bavilo a pár krát som tam strávil aj pol hodku sám kým niekto dorazil,ale potom tam boli pekné masakre :D

#78
papuca rulez

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 179 Příspěvků:
245
Offline
Star Wars Mod :thumbup: :censored:


:thumbup:





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních