Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Perk na dva nástavce.


16 odpovědí na toto téma

#1
WinduCZ

    Recruit

  • Člen
  • 9 Příspěvků:
9
Offline
Dobrý den.Myslím že mě neznáte ale to je vzkutku jedno.Já jsem přišel s návrhem na perk na dva nástavce.Myslím že by se to chytlo, a že by to mělo velký úspěch :).
Děkuji za odpověd :) :biggrin3:

#2
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
měl by sis pročíst forum, už se to tu řešilo

#3
aaale®

    Master Corporal Silver

  • Člen
  • 184 Příspěvků:
197
  • LocationBratislava Slovakia
Offline
je to nezrealizovatelne, call of duty 4 jednoducho nieco take nezvlada. :(
Odeslaný obrázek

#4
Pravarukadabla

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
Offline
Nejsi jediný kdo toto navrhoval jak tu zaznělo.Dále co se týče 4gf tak jak už nám vedení řeklo posledně jsme na limitech co nám vývojáři cod4 pro přidávání nechali proto je to nerálný

#5
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
obecne vzato, abys mel v cod4 zbran s tlumicem a zaroven reddot - takova zbran musi byt v COD4 jako samostatny "model", coz znamena, ze by se muselo neco odebrat. Neco malo na odebrani jeste je, ale vyvojari si tyto "mistecka" nechavaji volne pro dalsi zbrane a dalsi vyvoj modu. Proto zni odpoved "ne", ale jen kvuli tomu, aby vam bylo co nabidnout v budoucnu.

#6
aaale®

    Master Corporal Silver

  • Člen
  • 184 Příspěvků:
197
  • LocationBratislava Slovakia
Offline
kvoli tomu zmizli aj gr.launchery?
Odeslaný obrázek

#7
Pravarukadabla

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
Offline
ano přesně proto

#8
ppo

    Private

  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
ať zmizne DS hlavně,to by byla fakt pecka..

#9
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline
Marlczboro, nemůžeš brát ze hry základní perky jako je tenhle jen proto,že tě štve, že tě někdo obejde a řízne proto, že ho neslyšíš...Musíš se naučit hrát tak jak je ta hra udělaná. Miluji, když si někdo stěžuje na DS se slovy, na promodu...a tak dále.
Tohle neni promod a když Ti vadí, že má někdo DS, tak si ho vem taky a nezáviď-

PS:Ať žijí nekonečné výmluvy na perky, kdy už z toho vyrostete?->Hraj tak jak umíš a neber v potaz herní styl ostatních, pokud není v rozporu s pravidly.
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek

#10
Pravarukadabla

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
Offline
K tomuto se rád vyjádřím ze začátku jsem si na tento perk také stěžoval než jsem si přenastavil sluchátka nyní sním problém nemám a slyším ho nádherně.Tento perk se nikdy neodebere je to přeci jenom OW a né promod jak řekl bely jestli chceš hrát bez DS jdi na Promod server 33 a 37.Kdysi tu zaznělo myslím od spajka,madnese ale nejsem si jistý že by chtěli server kde nebudou takovéto perky.Tento server se pro ně udělal byla #18 jestli se nepletu.Nikdo tam nechodil byl skoro pořád prázdný.tím bych asi ukončil tvůj dotaz na odstranění DS ze hry. PS: spajku maddy jestli jsem to řekl špatně že jste to chtěli vy tak se omluvám. Ola Delta

#11
pro.nic.za.nic

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 214 Příspěvků:
300
  • LocationPraha
Offline

Zobrazit příspěvekS-N-D-K:BELY dne 7.09.2012 - 06:09 napsal:

Marlczboro, nemůžeš brát ze hry základní perky jako je tenhle jen proto,že tě štve, že tě někdo obejde a řízne proto, že ho neslyšíš...Musíš se naučit hrát tak jak je ta hra udělaná. Miluji, když si někdo stěžuje na DS se slovy, na promodu...a tak dále.
Tohle neni promod a když Ti vadí, že má někdo DS, tak si ho vem taky a nezáviď-

PS:Ať žijí nekonečné výmluvy na perky, kdy už z toho vyrostete?->Hraj tak jak umíš a neber v potaz herní styl ostatních, pokud není v rozporu s pravidly.

Je-li hra parádní, avšak ji hyzdí pár blbostí, a je-li v možnostech ty blbosti odstranit, proč to neudělat!?

#12
BELY

    Lance Corporal Gold

  • Člen
  • 174 Příspěvků:
340
  • LocationCzech Republic
Offline

Zobrazit příspěvekpro.nic.za.nic dne 7.09.2012 - 10:46 napsal:

Je-li hra parádní, avšak ji hyzdí pár blbostí, a je-li v možnostech ty blbosti odstranit, proč to neudělat!?

Co je parádní na odstraňování základních perků?Zamysli se...
The Power of myth - Belerofon
Odeslaný obrázek

#13
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Offline
Ja nevim co furt resite to DS zacne se uplne jine tema a skonci se u DS!!!Tady o DS uz byli samostatne topici a dopadlo to tak ze se nema DS resit je to perk jako perk a ve hre uz vubec ne myslim ze bylo receno kdo bude probirat perky ve hre a hlavne DS tak za to muze admin trestat i banem.Tak prosim DS nereste stejne se vypinat podle me nebude.Ja osobne ho stejne nepouzivat protoze je stejne k nicemu jak jiz zde zminoval Delta kdyz je dobrej zvuk tak je stejne slyset,radeji mam masku ta me vice poslouzi nez DS.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#14
pro.nic.za.nic

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 214 Příspěvků:
300
  • LocationPraha
Offline
Mně je to vcelku jedno, zda-li bude nebo nebude. A myslel jsem to tak nějak obecně, nejen k DS.

Pro Belyho: A co je pak parádní na upravování samotném!?

#15
ppo

    Private

  • Člen
  • 26 Příspěvků:
-9
Offline
nwm no,já na ten perk nenadávám,občas ho sám použiju,ale jen proto,že ho používají jiní hráči,vůbec sem to nemyslel tak,že když mě někdo oběhne a podobně.. :D jen by to z té hry udělalo hru,a nebylo by to město duchů..a ste modéři,vy z té hry právě můžete vzít uplně vše..

#16
MuStanG

    Sergeant Major Gold

  • Člen
  • 320 Příspěvků:
455
  • LocationFryšták
Offline
řeší se tu perk na 2 nástavce a opět se tu objevuje slovo DS...

Můj recept na DS: nervák....

člověk si pak rozmyslí, jestli mu ty smrti za tichost stojí.....
______________________________ Odeslaný obrázek_____________________________________

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#17
CailanŠtěně

    Private

  • Člen
  • 36 Příspěvků:
5
Offline
Ono se dá s DS slušně zatočit když máte pořádný sluchátka s nastavitelnýma zvukama tak vas nepřekvapi ani ds :)
Přiložený obrázek: COD4.png Pověste ho vejš ať se houpá,No tak pověste ho vejš!





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních