Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

"Kopírování" nicku


12 odpovědí na toto téma

#1
vrahx

    Recruit

  • Člen
  • 13 Příspěvků:
-12
Offline
Čaute,
nehraji tu sice dlouho, ale tohle mě dosti nasralo. Přišel si na server nějaký "Vrah" a začel tam brečet, že mu kopíruji nick, že mu každý kopíruje nick apod. Tomuhle se dá jenom debilně zasmát.. Opravdu nemám chuť na někoho tak blbýho, můj nick se možná podobá, ale je jinej a jak už jsem psal, ten nick sem měl v době, kdy on ještě tahal kačera. Neřešil sem, pak přišel na server admin "Kacatko", omlouvám se, ale nevim jak to má přesně napsané. První mi dal kick a abych si změnil nick, když sem mu opakoval, že si ho měnit nebudu, tak sem dostal kick na 60 minut. Čeho timhle chce dosáhnout? Opravdu čeká, že si ho změnim? Sám adminuji taky na jednom serveru s hrou GTA SA (kde hraje průměrně 170 lidí) a takovéhle jednání? Proč si ho okamžitě mám měnit já? To samý sem mohl říct o něm, že on mi kopíruje nick.. Přijde mi to jako klukovina, když on tu hned brečí, že mu to kopíruji. Ale je mi to jedno, jen se chci na tom domluvit. Pokud budete trvat na tom, že on má pravdu a já si mám změnit nick, tak mi dejte rovnou ban, já si ho NIKDY nezměnim.

#2
cleanerman

    Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
tak zaprvé - co se vyjadřovat slušně???
a za druhé - co napsat něco přesnějšího??? nick, PB guid, server... - at se na to můžu podívat

#3
vrahx

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 13 Příspěvků:
-12
Offline
Nick? Koho? Jeho a či admina? Jeho Vrah a admina, jak sem psal nevim přesně.. PB guid, to samý, koho? Server- 52ka

#4
youko Kurama

    Colonel Silver

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 652 Příspěvků:
1227
  • LocationPraha
Offline
samozřejmě tvůj nick ve hře a také tvůj PB guid
Odeslaný obrázek

#5
P@lko

    Lieutenant Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold, Srazy
  • 637 Příspěvků:
805
  • HLSW:P@lko-Osklive K@c@tko,Meta ldedek,Moribundus,Osklive jdědek
  • LocationPohraničí severní Moravy
Offline
Vyhodil jsem tě ja...žadal jsem tě,aby sis nick změnil,pro klid.Tys mi na to odpověděl,že ne.Je to stejny,jako by někdo měl P@lko..a připojil by se hrač s nickem P@lko2.Jak by ti asi bylo?,Řešil jsem to kickem,tys mi na to odpověděl..to mě raději zabanuj,,NICK SI NEZMĚNIM,,Tak je ban na hoďku..zaleži na tobě jak se zachovaš po hoďce odpočinku.Nick ,,Vrah ,, má jeden sponzor na 4GF.cz
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#6
cleanerman

    Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Diamond, Srazy
  • 660 Příspěvků:
1994
Offline
pokud někdo něco chce, musím ho identifikovat - proto potřebuji TVŮJ nick, PB guid, ono tady hraje pár tisíc lidí.

K nicku "vrah" . ty tu hraješ od 28.7.2012 a on jej zde používá od 28.12.2011. Tvůj argument, že ho "někde " používáš několik let a máš na něj právo - ano máš, ale tam, kde ho ty roky používáš a ne tady.

tento server má daná pravidla a KAŽDÝ hráč je povinen je dodržovat - což jako admin "někde" by jsi měl vědět !!!
píšeš, že je to klukovina, ale na druhou stranu píšeš, že si ho nikdy nezměníš, tak ted jsem na rozpacích.

#7
vrahx

    Recruit

  • Topic Starter
  • Člen
  • 13 Příspěvků:
-12
Offline
Zaplať a budeš výš? Nice. Ok, děkuji za odpovědi a rovnou tedy banujte, díky.

Příspěvek upravil vrahx: 30.09.2012 - 17:48


#8
P@lko

    Lieutenant Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold, Srazy
  • 637 Příspěvků:
805
  • HLSW:P@lko-Osklive K@c@tko,Meta ldedek,Moribundus,Osklive jdědek
  • LocationPohraničí severní Moravy
Offline
Tak k tomu se už vyjadřovat nebudu... :199:
Odeslaný obrázekOdeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#9
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
nick "Vrah" nepatří zrovna k těm nejoriginálnějším tak nechapu proč z toho děláte takovou vědu. shoda v tomto případě je dost pravděpodobná a nevidím jedinej duvod proč hned někoho k něčemu nutit.
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#10
P@lko

    Lieutenant Colonel Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Gold, Srazy
  • 637 Příspěvků:
805
  • HLSW:P@lko-Osklive K@c@tko,Meta ldedek,Moribundus,Osklive jdědek
  • LocationPohraničí severní Moravy
Offline
To je ůplně jedno..zdali je originální,či nikoli.Každého hráče nick je jedinečný,a tak to taky zůstane.Kdo se ho bude snažit okopčit,či nějak zneužít,bude po zásluze potrestán.Tak to hold je.. :yesek5: Pls..o locked,myslím,že na to téma toho bylo napsáno již dost

Příspěvek upravil P@lko: 30.09.2012 - 18:39

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázekOdeslaný obrázek

#11
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
abychom to uzavřeli nick tipu vrah je tak nespecifikovaný že ta pravděpodobnost podoby jiného nicku je extrémní proto bych v tomto případě nic nedělal a nenutil hrace k zmene nicku.

#12
spajk ツ

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 971 Příspěvků:
1273
Offline
boha tak jeden ma vrah a jeden ma vrahx takže je to uplně jedno. vrahx je oproti nicku vrah jak píšeš jedinečný písmenem X :D přiště je nechte at' si rozthaji občanky kvuli nicku a bude klid :D
Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

#13
Marsal_Konev

    Zakladatel

  • V.I.P Člen
  • Others: Člen
  • 1025 Příspěvků:
2230
  • HLSW:Marsal_Konev
  • LocationPardubice
Offline
:locked2:





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních