Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Kempenie!!!


65 odpovědí na toto téma

#41
HRA

    Private 1st Class

  • Člen
  • 50 Příspěvků:
9
  • Locationcz
Offline
příště nahrávat jj už si vzpominam jasně to okno ,detail nevim někdy jsou i respavny v takove blizkosti že je nemožne se tomu vyhnout a kempeni taky mě to čapne vezmu pušku a zalezu.Tuto svobodu ve hře potřebuji-zamyslel sem se,nejsem takový běžec,nezvladnu to břímě,jste tak dobří ale občas zas zajdu kouknout co je nového,,,zajímaji mě technicke věci jako zatížení pc,jestli se tam automaticky přepisuje konfig,druhy zbraní ,jestli je nutny jit do spektra kdyz nechci např.helinu atd,i antikemp je zajimavy,je hodne druhu řešení a CharlieGoodye mel dobry napady

Příspěvek upravil HRA: 13.12.2012 - 23:28


#42
HRA

    Private 1st Class

  • Člen
  • 50 Příspěvků:
9
  • Locationcz
Offline
napsal ,moc to ale stíhat nešlo je to těžky nastavit perky ,cist psat,běhat,ja uz yedli chapu a budu to šířit dal,,,je mi lito lidi co prijdou a hned tak dostanou za uši,za tu chvilinku jsem videl 3 nebo 4 co to dostali naplno,a dnes jsem koukl na to hodnocení příspěvku to je taky nemilosrdny(novačci nehlasují )jen vetšinou jedna strana,,,jak se stahne mod hned by tam mělo byt velkyma pismenama,,,Yedlemod-Akce nebo někde nahoře v topiku byl supr popis něco jako žadnej relax ,,,

#43
Komanc

    Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Yeddle Admin
  • 131 Příspěvků:
278
  • LocationJihlava
Offline
Hra prosim te co to tu meles? nejak z cesty ne?
Odeslaný obrázek

#44
GEORGE.cz

    I unique wood

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 3954 Příspěvků:
5388
  • HLSW:S-N-D-K:GEORGE
  • LocationChotěboř - Kraj Vysočina
Online

Zobrazit příspěvekHRA dne 14.12.2012 - 11:59 napsal:

napsal ,moc to ale stíhat nešlo je to těžky nastavit perky ,cist psat,běhat,ja uz yedli chapu a budu to šířit dal,,,je mi lito lidi co prijdou a hned tak dostanou za uši,za tu chvilinku jsem videl 3 nebo 4 co to dostali naplno,a dnes jsem koukl na to hodnocení příspěvku to je taky nemilosrdny(novačci nehlasují )jen vetšinou jedna strana,,,jak se stahne mod hned by tam mělo byt velkyma pismenama,,,Yedlemod-Akce nebo někde nahoře v topiku byl supr popis něco jako žadnej relax ,,,

Kazdej mod ma nastavene pravidla kdyz se porusuji sou za to sankce tak nevim proc to tu furt probiras a divis se tomu jen si zbytecne delas nepratele.To chce si zvyknou a ne rejt do adminu a vedeni tohoto serveru s tim stejne nic nenadelas.Budto si zvyknout nebo tam nehrat jina moznost neni.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu, co mu k smíchu připadá. Jan Werich

#45
dave101

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
204
  • LocationSK
Offline

Zobrazit příspěvekHRA dne 14.12.2012 - 11:59 napsal:

napsal ,moc to ale stíhat nešlo je to těžky nastavit perky ,cist psat,běhat,ja uz yedli chapu a budu to šířit dal,,,je mi lito lidi co prijdou a hned tak dostanou za uši,za tu chvilinku jsem videl 3 nebo 4 co to dostali naplno,a dnes jsem koukl na to hodnocení příspěvku to je taky nemilosrdny(novačci nehlasují )jen vetšinou jedna strana,,,jak se stahne mod hned by tam mělo byt velkyma pismenama,,,Yedlemod-Akce nebo někde nahoře v topiku byl supr popis něco jako žadnej relax ,,,

HRA nechaj to už na pokoji, hoď to už za hlavu a nevŕtaj sa už v minulosti radšej poď hrať a všetkým ukáž že sa mýlili

#46
sweetNIKITA

    Private

  • Člen
  • 36 Příspěvků:
49
Offline
Ať si každej hraje jak chce. Ale tohle tu dřív nebylo. Takový dětinský spory. Kdo je kempa a kdo není kempa. Já mám většinou ve výsledcích naběháno nejvíc a stejně jsem pro některý kempa. S tím, tedy spíš s nima nic nenaděláte. Nejlepší je na to nereagovat. A mě zas baví tu kempu vyndat. To dostane stunem do hlavy většinou. Ikdyž se mi to nepovede třeba napoprvý, tak jeho osud je zpečetěn. A ještě jedna osobní. Ahoj HRO, ty kempo :-)

#47
sweetNIKITA

    Private

  • Člen
  • 36 Příspěvků:
49
Offline
Ať si každej hraje jak chce. Ale tohle tu dřív nebylo. Takový dětinský spory. Kdo je kempa a kdo není kempa. Já mám většinou ve výsledcích naběháno nejvíc a stejně jsem pro některý kempa. S tím, tedy spíš s nima nic nenaděláte. Nejlepší je na to nereagovat. A mě zas baví tu kempu vyndat. To dostane stunem do hlavy většinou. Ikdyž se mi to nepovede třeba napoprvý, tak jeho osud je zpečetěn. A ještě jedna osobní. Ahoj HRO, ty kempo :-)

#48
antifasatan

    Vládce všech galaxií

  • Administrátoři
  • Others: Sponzor Diamond
  • 435 Příspěvků:
633
Offline

Zobrazit příspěvekaaale® dne 12.12.2012 - 15:13 napsal:

no ja som vcera vecer hral a musim povedat, ze som bol obcas riadne nas**ny. no aj tak som bol vzdy v prvej trojke, ak nie najlepsi. a to som vzdy behal jak zmyslov zbaveny. Je lepsie behat, viac zabavy, viac killov, viac bodov. Hovorim o takych ako vravel aj nerw, 10 krat som zomrel z toho isteho miesta, tak to je fakt moc. Nastastie potom prisiel Tiger z Yeddle modu a bolo vsetko v pohode :) :)


na obrazku mam nabehane 8900 m - zo mna kempa nebude :) :) :lamzor:
aaale na tyhle mape sem dal 214km takže těma 9 není nic ke chlubení ;)

Odeslaný obrázek


Odeslaný obrázek


#49
doDo'

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Bronz, Yeddle Admin
  • 1113 Příspěvků:
2509
  • Locationšaleny východ
Offline
Je to už všetko? Toto sú všetky argumenty voči Yeddle na základe ktorých máme podľa niektorých zmeniť dlhodobo zabehaný štýl hry?
Vyhýbal som sa reagovať na každý príspevok individuálne a radšej to zhrniem v globále a budem sa snažiť byť stručný.

- jeden či dvaja nespokojný, ktorý ani poriadne nevedia o čom píšu a ich argumenty sú chabé a zmetené. Skôr mi pripadajú ako ľudia úmyselne nastrčený, aby tu kalili vodu.
- jeden bývalí admin z konkurenčného serveru, ktorý je stále vedený v admin teame aj keď už len ako člen a jeho aktuálne pôsobenie tu na 4gf.cz môžem chápať z ohľadom na to čo sa tu deje aj inak.

Nebudem sa vracať k tomu čo tu popísali, ale na mieste je otázka. Máme kvôli týmto pár jednotlivcom zásadne zmeniť to, čo sme na Yeddle budovali a stavať sa laxne k tomu, že chceme udržať na servery akčnú hru pre ktorú si tento server obľúbilo pomerne veľa hráčov? Podľa niektorých a to som ich k tomu nenavádzal - mínuskami to v tomto topiku vyjadrili. NIE! - toto je ich odpoveď. Napriek všetkému sme zmenili prístup k týmto hráčom a snažíme sa byť k ním tolerantný. Mohli ste si to poniektorý všimnúť zvýšeným počtom warnov hráčom, ktorý na pomalých útočili. Ako poznamenal mnaauuu, prebehol "team workshop" a neostalo len pri tom. Prebrali sme to medzi sebou v admins teame a taktiež medzi cca 8 hráčmi, ktorý sú na servery a TS pomerne často. Niekto to nazýva útok na kemperov a niekto naopak aj keď možno tvrdšie presadzoval len štýl hry daný na Yeddle od počiatku, že je to útok na rusherov. Ja si takéto konfrontácie aké sú tu teraz nepamätám a preto nadobúdam pocit, že toto všetko divadielko je cielený, zámerný útok na server s úmyslom znechutiť hráčov tento server navštevovať a tých ktorý tam chodia, snahou zlegalizovať kempenie znechutiť do tej miery, že server prestanú navštevovať. Posledné dni prehováram sám seba, aby som sa prinútil si zahrať na servery v normálnom čase. Väčšinou to skončí tak, že sa pripájam keď tam sú prevážne hráči , ktorých poznám a viem, že pri týchto nebudem musieť riešiť spory ohľadne kempenia, nadávok atď. Mám veľké obavy, že to takto vnímajú aj ostatný hráči, ktorý momentálne tvoria pevný základ nášho serveru. Je mi jasné, že nič netrvá večne a stabilný hráči môžu kedykoľvek zmeniť server, takže slovo stabilita v tomto prípade je relatívne. Momentálne ale toto slovo budem použivať a nebojím sa ho použiť, lebo to tak je a o týchto hráčov prísť kvôli pár jednotlivcom, ktorým sa to tu nepáči nie je dobrá voľba. Neverím, že to niekto myslí vážne aby sme sa hráčom, ktorý pre server nič neurobili, nič neobetovali mali my všetci podriadiť. Obetoval niektorý z nich napríklad to, že sa s ním manželka mesiac nerozprávala len kvôli tomu, že serveru venoval všetok voľný čas aby hráči mali nové mapy? Asi nie. O čom to teda je?

Čo keby sme simulovali situáciu, že nebehneme 7 rusheri z Yeddle napríklad na #52 a po pár mapách sa začneme striktne dožadovať aby sa tam prestalo kempiť, aby sa zrušila možnosť použiť atóm, otravný plyn atď. Je nám to všetkým jasné - ak sa vám to nepáči nájdite si iný server. Prečo je potom tak ťažké pochopiť, že Yeddle ponúka hráčom ako bonus hneď 55 lvl, možnosť využiť všetky bonusy poskytované hrou bez rozdielu lvl a pár nových zbraní pri ktorých si ten level musí nahrať. Žiadne obmedzenia pri výbere zbraní ani perkov. Jediná podmienka - hraj akčne a nečakaj zákerne niekde v tmavom kúte mapy na svojho súpera. Na serveri máme štyri baby, ktoré zvládajú tento štýl hry, tak výhovorky nie sú zrovna na mieste. Len na málo serveroch som sa stretol, aby tam hrávali spolu tri nežné pohlavia (tá štvrtá je moja dcéra ale tá tam chodí sporadicky) a to hovorí tiež za veľa. Ja som na to hrdý a týmto babám za to vďačný. Milujem vás holky. :heartbeat:

Podľa toho čo sa dozvedám na TS, čítam v PM - hráči majú zlý pocit z toho, že server je pod tlakom a nevnímajú dobre to čo sa tam deje. Toto tu už rozvádzať nebudem. Snaha byť stručný aj keď to zase nejako extra nevyšlo, by sa úplne vymkla kontrole. Tí, ktorým na Yeddle záleží si to prečítajú celé a pochopia čo tým myslím a ostatný - je to na nich ako to príjmu.
Ešte na záver - keď som v minulosti krvopotne bojoval a nakoniec vydobyl si právo na servery, ktorý som mal na starosti nekompromisne banovať hráčov za respkill, tiež so sa stretol s názormi ako admin velenia tak aj hráčov, že tento server padne a budem tam hrať sám. Nestalo sa tak a server v rebríčku návštevnosti stúpal a trvalo to po celú dobu čo som tam pôsobil. Ako je to teraz s nemenovaným serverom sa zmieňovať nebudem. Už to nie je moja starosť. V tomto prípade sa nejedná o zavádzanie nových pravidiel a ani o snahu rozdávať bany za kempenie. Chceme len udržať to čo je pre Yeddle špecifické. Takže prosím, nechajme server ísť svojou cestou tak ako to bolo doposiaľ a čas ukáže. Privítame každého nového hráča a budeme radi keď sa k nám bude vracať pravidelne. Pre tých, ktorým štýl hry na Yeddle nevyhovuje ostáva plno iných možnosti napríklad aj na ostatných serveroch 4gf.cz a není ich málo. Nájdite si ten svoj a prosím nekompromitujte ten náš. Viem ako to bolo na servery v minulosti a ako je to teraz. My sme nič razantne nemenili v prístupe voči kempeniu. Tak to vždy bolo a budeme za to bojovať aby to tak aj ostalo. Jedine čo sme zmenili je tolerantnejší a jemnejší prístup k týmto hráčom, za čo sme kritizovaný ako aj od kemperov tak aj od rusherov. To bol zámer? Pokiaľ bude snaha zo strany hráčov úmyselne vyvolávať nezhody a na serveroch provokovať, trebárs aj tým kempením tak hráči, nečakajte, že tomu budeme nemo prihliadať a dávať varny len hráčom, ktorý to v týchto situáciách nezvládnu a vybuchnú do chatu. Takto to ďalej nejde. Nemôžeme pracovať pod takýmto tlakom či už hráčov z jednej alebo druhej komunity, zameranej na určitý spôsob hry a ani pod tlakom z vedenia. Nemám pocit, že takto to je správne.

Příspěvek upravil doDo': 16.12.2012 - 13:17


#50
HRA

    Private 1st Class

  • Člen
  • 50 Příspěvků:
9
  • Locationcz
Offline
nic neměnte je to supr jen ubrat na dedukcích a přeju trpělivost.
sweetNIKITA

od tebe je to poklona:) rád tě zas vidím :sm548:

Příspěvek upravil HRA: 16.12.2012 - 14:22


#51
Kasťa

    Private

  • Člen
  • 38 Příspěvků:
63
  • LocationNMnM
Offline
Zdar všem. Jen taková malá otázka.. Je tak razantí řešení kempení, který se za poslední dny objevilo, opravdu nutný? Myslím označeni každýho, kdo se asi (15s) nepohne.
Odeslaný obrázek

#52
Komanc

    Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Yeddle Admin
  • 131 Příspěvků:
278
  • LocationJihlava
Offline

Zobrazit příspěvekKasťa dne 18.12.2012 - 15:23 napsal:

Zdar všem. Jen taková malá otázka.. Je tak razantí řešení kempení, který se za poslední dny objevilo, opravdu nutný? Myslím označeni každýho, kdo se asi (15s) nepohne.

Mala odpoved: Ano JE
Odeslaný obrázek

#53
mnaauuu

    El'Mňaukadlo na číhanej

  • Founder
  • Others: Administrátoři, test-mail
  • 1729 Příspěvků:
3509
Offline
pre upresnenie je to 20 sekund :-) A zda sa, ze to je dobre nastavene. Este bude konzultacia po par dnoch, ale mam dojem, ze to prospelo :-))))

Odeslaný obrázekOdeslaný obrázek


#54
HRA

    Private 1st Class

  • Člen
  • 50 Příspěvků:
9
  • Locationcz
Offline
supr pupr a ted je to jasny :) vyzkousim bude sranda

#55
sweetNIKITA

    Private

  • Člen
  • 36 Příspěvků:
49
Offline
Zdravím DODA.

Teď budu trochu mimo téma. Na jedle modu hraju dva, možná už tři roky. Prostě od samého začátku. Hrál jsem od prvního levelu. nedostal jsem 55 darem. Mám taky nejvyšší level. Hrál jsem jen tu a nikde jinde. Byl jsem patriot serveru. Pak se objevili lidi? (nechci být sprostý), kteří se na něčí popud snažili mi to tu znepříjemnit. Byl mi odebrán status admina. Na základě jednostranných lží. Nido se neptal také druhé strany. Dobře. I tak život jde dál. Ale už rok, (nevím, jestli je to záměr) mi to odebírá xp. proto se potácím mezi levelem 90 a 91. Komanč už to řešil, ale mám takový pocit, že to po nápravě fungovalo tak 1 den. Byl bych rád, kdyby se mi někdo vysvětlil, nebo raději konečně nastavil plusový přičítání bodů. Už jsi mi v tabulce Dodo přeskočil bodama. :-) A Komanč se na mě tlačí z třetího. :-) Je fakt, ale že to je pouze tím, že z popisovaného důvodu sem nechodím. Takže bych si chtěl aspoň zvyšovat hodnosti.

Navíc mám k dnešku 501259 bodů 204.47 hodin 40.86 score/min. Tak myslím bych mohl být aspoň titulován jako přítel serveru, ne?

#56
Komanc

    Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Yeddle Admin
  • 131 Příspěvků:
278
  • LocationJihlava
Offline

Zobrazit příspěveksweetNIKITA dne 18.12.2012 - 18:53 napsal:

Zdravím DODA.

Teď budu trochu mimo téma. Na jedle modu hraju dva, možná už tři roky. Prostě od samého začátku. Hrál jsem od prvního levelu. nedostal jsem 55 darem. Mám taky nejvyšší level. Hrál jsem jen tu a nikde jinde. Byl jsem patriot serveru. Pak se objevili lidi? (nechci být sprostý), kteří se na něčí popud snažili mi to tu znepříjemnit. Byl mi odebrán status admina. Na základě jednostranných lží. Nido se neptal také druhé strany. Dobře. I tak život jde dál. Ale už rok, (nevím, jestli je to záměr) mi to odebírá xp. proto se potácím mezi levelem 90 a 91. Komanč už to řešil, ale mám takový pocit, že to po nápravě fungovalo tak 1 den. Byl bych rád, kdyby se mi někdo vysvětlil, nebo raději konečně nastavil plusový přičítání bodů. Už jsi mi v tabulce Dodo přeskočil bodama. :-) A Komanč se na mě tlačí z třetího. :-) Je fakt, ale že to je pouze tím, že z popisovaného důvodu sem nechodím. Takže bych si chtěl aspoň zvyšovat hodnosti.

Navíc mám k dnešku 501259 bodů 204.47 hodin 40.86 score/min. Tak myslím bych mohl být aspoň titulován jako přítel serveru, ne?

Vzhledem k tomu že do takové minulosti nevidím , tak ti nemužu nijak odpovědět ale pokud jde o přítele serveru, tak ja osobně bych v tvem případě neviděl problém, ale zatím jsem nijak nepostřehl že by jsis požádal o přiřazení do toho to statusu. MY přeci nemužeme vědět že o tento status máš zajem.
Odeslaný obrázek

#57
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
Tak nejakou dobu jsem tu nebyl, dneska jsem si skocil jentak podivat se na mapy a zase na me vyskocil ten trojuhelnik "kempa". Nejaky cas ubehl a tak by me docela zajmalo, jestli to melo vyznam, nebo ne. Protoze, a ted budu mluvit pouze za me, ja si na to nezvykl, zvykat nebudu a nechce se mi premyslet, jestli stiham napsat dve slova do chatu nebo ne. A vubec mi to kazi hru, kdy treba pul minuty sleduju cloveka a snazim se mu nadbehnout, cekam za rohem a prask - jsem kempa.

Jestli to je plus a lidi to oceni, fajn, najdu si jiny server pro moje obcasne hrani (nebo treba zahodim COD uplne, co ja vim), ale jestli ne, tak bych byl docela rad, kdyby se to odstranilo. Aby toto nemuselo existovat jsem zavedl spoustu antikemp mechanismu (vcetne tohoto, ale nakonec jsem od nej upustil).

Kdo ma na to jaky nazor?


PS: Pro jednoduchy prehled mi muzete davat plus za souhlas a treba minus za nesouhlas, vysledek bude hned videt.
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#58
dave101

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
204
  • LocationSK
Offline
Charlie myslim že tento krok bol jeden z tých vydarených dost to odbúralo tolko diskutovaný kemp aj keď teda nie úplne ( to sa asi neda :D ) Zo začiatku to prekážalo asi všetkým no dá sa na to zvyknúť a prispôsobiť štýl hry tiež ma to občas pri písaní do chatu alebo privolaní naletu označí a niekto ma kill zadarmo patrí to ktomu, A predsa su tu mapy kde je antikemp vypnutý práve preto aby sa mohli vyblbnúť aj "kempy" :) takže z každeho rožka troška. Yedlle je teraz celkom fajn nastavený a odstranenie antikempu by bolo viac na škodu veci ako v prospech aspon teda podľa mňa.

#59
doDo'

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Bronz, Yeddle Admin
  • 1113 Příspěvků:
2509
  • Locationšaleny východ
Offline

*
POPULÁRNÍ

Ahoj Charlie. Ja ti minuska a ani pluska dávať nebudem. Mňa osobne mrzí, že takéto záležitosti, ktoré sa dajú riešiť interne, vyťahuješ na fórko. Potom sa tu k tomu vyjadrujú aj ľudia, ktorý o tom vedia minimum. Keď je to už tu, tak v krátkosti aj pre ostatných. Antikemp ako aj ostatné zmeny, ktoré máme v pláne ešte stále nie sú ukončené. Bude to úplne inak ako je to nastavené teraz. Ako? - to sa nechajte prekvapiť. K týmto úpravám osobne nemám prístup, takže každú takúto zmenu musím riešiť s Maršálom, mnaauuu alebo Karlíkom. Momentálne majú iné záujmy a prácu. Ja to ovplyvniť nedokážem. Zrobia si svoje, oddýchnu a potom pomôžu mne. Mám to od nich prisľúbené. Bohužiaľ, je to tak Charlie. Ty si Yeddle nechal s tým, že buď to padne alebo si to zariadime tak ako chceme. Tebe to bolo jedno. Mne nie a tak ako ty si tomu v minulosti venoval spústu času, tak ten čas som tomu venoval ja s Komančom. Momentálne je to tak ako to je a dúfam, že tie zmeny, ktoré máme v pláne sa uskutočnia čo najskôr. My vieme, že to nie je dokonalé a zrejme ani nikdy nebude, ale chce to čas.

Je tu ešte jedno riešenie. Vezmi si Yeddle späť, nastav si všetko tak aby to vyhovovalo 100 ľuďom zo 100. Pokiaľ je nutné, tak ma môžeš kľudne zbaviť aj adminstva. Pomaly mi to začína byť jedno. Človek tu môže robiť čokoľvek a nikdy to nie je dosť a nikdy nie dobre.

#60
infarct

    Master Corporal Gold

  • Člen
  • 205 Příspěvků:
459
  • LocationSK-dzivoký západ-Malacky
Offline
Uplne súhlasím z Dodom.Nemal si to ťahať sem na forum.Totiž do teraz to odpluskovali až na jednu vínimku ludia ktorý chodia len velmi sporadicky,alebo vôbec a Yeddle mod im žili netrhá.Všetky zmeny ktoré tam boli urobené sa prediskutovávali medzi hráčmi ktorý tam sú skoro každý večer a záleží im na tom aby si v pohode zahrali.Ja osobne považujem 20sec.antikemp za dostačujúci na to aby som niekoho vykempil s poza rohu.Začali sme sa tam stretávať dobrá partička ktorým toto úplne vyhovuje a chystané zmeny to ešte vylepšia(dúfam)
Po pol roku čo bol sever takmer permanentne prázdny trošku ožil a to zásluhou Doda a Komanča ktorý sa tomu ako jediný začali venovať ked iný nad YM zlomili dávno palicu.Toto všetko sa udialo v daka zmenám ktoré tam zaviedli spomínaný chalani.Dakujem vám za to.
Charlie ono tie antikempové prvky ktoré tam sú od teba,sú fajn,ale po znovuoživení serveru sa ukázali ako nedostatočné.Začali tam totiž vo väčšom počte chodiť hráči ktorých jediná taktika bola zalahnúť na nejaké frekventované miesto a tam strielať do rusherou.Ked sa takýto stretli 3alebo 4ria tak to bolo pre mňa nehratelné.Náhodne vydávané zvuky sú skôr brané ako FUN prvky a nie antikemp.Totiž mohol som kempiť aj minutu na jednom mieste a nič a telefon zazvonil ked som bol v plnom šprinte.Na to aby niekto dostal stan alebo kecálka musí byť prítomný admin čo sa samozrejme nedá stále.By si sa možno divil ako sa čato krát rosvieti mapa ked odídu admini.To mi kolko krát pripadá ako by som hral z WHčkom.
Takže za mňa je tento antikemp pre server prínosom a budem rád ked zostane aj ked možno v pozmenenej forme.

#61
Pink_Cake

    Private

  • Člen
  • 28 Příspěvků:
89
  • LocationOstrava
Offline
Nezbývá mi než slouhlasit s přispěvkama nademnou. Co se mě týče, tak tento antikemp mi vyhovuje. Jasně, přiznávám, ne vše je dokonalé, a tak se stane, že i ten největší sprinter se rozsvítí, ne vše bývá dokonalé. Ale upřímně, ruku na srdce, vymyslet nějaký antikemp, aby vyhovoval všem, a všichni s ním byli spokojeni, a pochvalovali si ho prostě nejde. Jak se říká, sto lidí, sto chutí. Pokavaď někomu tento systém nevyhovuje, tak si najde jiný server, který mu vyhovovat bude, však nikdo nikoho nenutí chodit na Yeddle.

Takže za mě naprostý souhlas :thumbup:

Jinak jsem ráda, že jsme se sešli taková fajn parta, miluju Vás :heartbeat:

#62
HRA

    Private 1st Class

  • Člen
  • 50 Příspěvků:
9
  • Locationcz
Offline
ja taky a všechny :),i dřív to byla supr parta.charli zase zkouším udělat servr tentokrát zjednodušený i pro začatečniky zase začnu upravovat Extreme mod jako tu byl dřív

#63
doDo'

    STAR PLAYER

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Bronz, Yeddle Admin
  • 1113 Příspěvků:
2509
  • Locationšaleny východ
Offline
Hra, prosím na spamovanie si nájdi iný topik a pokiaľ chceš s Charlim započať nejakú spoluprácu s tvojím serverom tak mu to pošli na PM a nerieš to v tomto vlákne prosím.

#64
HRA

    Private 1st Class

  • Člen
  • 50 Příspěvků:
9
  • Locationcz
Offline
jj napisu,ale chctel sem taky se pridat k :heartbeat:

#65
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
Ani jsem to vsechno necetl, stacil mi nazor, ze jsem to nemel tahat na forum a tim jsem nejak prestal mit zajem dal cokoliv cist... jednou to je pro vsechny, ale pak to zase pro vsechny neni... njn, ale kdyz si chcete delat dva metry, prosim (nebudu zminovat tu "vyjmku"). Navic jsem na toto tema uz jednou psal PM, ale nejak jsem nemel pocit, ze to bylo brano vazne. Takze naopak jsem to nechal byt na nejaky cas s tim, ze uvidime. A vidim, ze nic nevidim.

Antikempy jsem nejaky udelal a zbytek mel byt na hracich a adminech aby si zridili poradek. Snazil jsem se vyhnout tomu, ze bude nejaka sucha default funkce jako je ta s tema 20ti vterinama, nebo kolik vlastne. Proste ve stylu free for all. Kdo to bude chtit brat po svym, tak na nejaky oznaceni bude kaslat a komu to bude vadit jako me, tak odejde.

Muj nazor. Nic vic.
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)

#66
CharlieGoodEye

    1st Lieutenant Gold

  • V.I.P Člen
  • 475 Příspěvků:
436
  • LocationPlaneta zeme
Offline
A malem jsem zapomnel - nepocitejte nekdo s tim, ze bych nekomu pomahal s nejakym modem nebo serverem (vseobecne). S tim jsem zkoncil, kondolenci mam v podpisu. Nic osobniho, proste to tak je.
Odeslaný obrázek Odeslaný obrázek
Blbec dělá chytrého, protože nechce vypadat blbě. Chytrý dělá blbého, aby se nemusel bavit s blbcem.
Zacatkem 2012 jsem odesel do modovaciho duchodu. Obratte se prosim s dotazy na lidi, co o to maji zajem, jiste to oceni, dekuji :)





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních