Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

30.6.2013 - Ukončení


92 odpovědí na toto téma

#41
George®

    Private

  • V.I.P Člen
  • 34 Příspěvků:
13
  • LocationPovrly
Offline
Jo jako já :biggrin3:

#42
Tr0jAN

    Lebo ma to baví !

  • Člen
  • 413 Příspěvků:
304
  • HLSW:www.josoairsoft.wbl.sk
  • LocationNitra
Offline
Nerieš, hraj ďalej... hráš to pre seba a nie pre iných. A ak si fakt taký dobrý, za akého ťa mnohí považujú, tak sa toho drž a dokazuj im to, až do momentu, kedy sa ťa tvoji hejteri začnú fakt báť a tvojom pripojení na server začnú odpájať ;)

Kopa, si čávo...

#43
sayjay

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
17
Offline
končíš zrovna na mé narozky :/
Odeslaný obrázek

#44
J&hule

    Master Sergeant Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy, Yeddle Admin
  • 290 Příspěvků:
800
  • LocationHodonín Jižní Morava
Offline
Kopečku že se na to nevyprdneš,tím akorát ukážeš to že tě oni štvou attackem vůči tvé osobě,nebuď slaboch jak ti keckové a postav se jim a čel útokům,je to pouhá závist a ba naopak bych jim to ještě natřel víc ať puknou zlostí a sebelítostí nad tím že oni neumí a nedokáží hrát tak jako TY!
ale jinak je to tvá volba a rozhodnutí.
ač učiníš dle vlastního úsudku tak u mě máš "RESPEKT" :worthy:
Odeslaný obrázek

#45
Crusader Lisyn7

    Corporal Silver

  • Člen
  • 115 Příspěvků:
89
  • HLSW:Lisyn7
  • xFire:legolama
  • LocationSemice
Offline
Kopo.. velmi dobře znám ten pocit :DD měl jsem podobné myšlenky jako ty a nakonec jsem nevydržel s nervama a jk to dopadlo .. ;) naučil jsem se ignorovat narážky na můj styl hraní a jen si užívám můj rush to win :D i ve chvílích kdy potkám tvůj antistyl na můj .. :D a pokud to opravdu nevydržíš vypni si chat ;) :D jinak cfg, znalost mapy, zvvuky atd.. nic není potřeba podle mě je celá hra čistě o reflexech .. hrál jsem se stereo sluchátkama za 50 kč na XPčkách mapy jsem hrál poprvé a skore lepší než mám teď s menší výbavou.

Prostě pokud je to zábava tu hrát s lidmi s kterýma se pobavíš tk se nenajde pádný důvod k odchodu .. no stress , chill out nenervovat se stačí ;) :D

#46
Petr Watzke

    Lance Corporal Silver

  • Člen
  • 150 Příspěvků:
141
Offline
Je to o "dobré střelbě a pohybu" a o "dobrých znalostech map",aby hráč byl skutečně dobrý,tak musí platit obojí současně :).

#47
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline

Zobrazit příspěvekBadman dne 29.03.2013 - 15:36 napsal:

Ahoj Kopo, zatím co jsem hrál na 54 tak jen obdivuji to tvé skoré jako cheatera bych tě netypoval. Když umíš tak umíš.
A lidé jen závidí že jsi dost dobrý hráč což je velká pravda.S pozdravem srnci|Srneček

říká wallhakéř a cheater.


#48
Guest_kvrdlic_*

  • Host
Offline
Briky ńevim co se ti nelibi na nadavani na kopu ze kempi on taky pise do chatu nekomu no to DS nebo kempa nebo neco tak , kdyz nebude ani on nekomu nadavat nebo davat podezrele killy jako jsem od nej dosta ze zkousi hodit stun do okna netrefi se granat to same tak to prostrili a primo na me kdyz ta mistnost ma 5 m ale to uz resit nebudu .... |kvrdlic
a je pravda že taky je kemp a kdo toto nepřizná,tak lže,kohokoliv se optáš,tak ti to poví že bár kdy kempí ...a ještě k tomu nadáva jíným když ho zabijí z kempu ;) Tynka

#49
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
jenze utoky proti kopovi tu byly na dennim poradku... Tebe se zastaneme a neni problem, ale kdyz se admin zastane Kopy, je ohen na strese...

Jmeno kvrdlic jsem pouzil schvalne po shlednuti konverzace mezi kvrdlou a kopou... Je mi uplne jedno, jak ktery hrac hraje, ale takhle se k sobe chovat proste nebudete !

Posledni dobou se na 54 neustale nekdo dohaduje, jak se ma hrat. Zakladem je "hraj dle typu hry". Dokud hrac hraje SaD, tak proste nebudete utocit na jeho styl hry. Chronicke kempy resime, takticky kemp proste resit nemuzeme a nebudeme. A hlavne vazeni, rozhodnuti adminstratora je svate. Oznaceni nebo warn je vysledkem sledovani hracu a neprislusi nikomu z hracu hodnotit, jak ma byt nebo nema byt dany hrac potrestan.

Chovejme se jako lidi u pocitacove hry, u ktere relaxujeme, povidame si s prateli... I kdyz jsme v rozdilnych tymech, porad jsme spoluhraci... 54 forever

#50
Guest_kvrdlic_*

  • Host
Offline
my proti němu nic nemáme,ale každý si rýpne :) a i když je to pravda tak ta druhá strana to bere vážně,pač za pravdu se každy zlobí :) já si Kvrdlu pokusím pohlídat promlůvit mu do duše,ale jak kopeček začal nadavat na kempi a sam kempil,tak ani já sem nezustala v klidu :) a máš pravdu je to jen hra.ps tyna

#51
Medvěd

    Gunner Silver

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 71 Příspěvků:
125
Offline
Kopec prd na to pod na tanky uz skoro rok tu nehraji a nejak me to nevadi ale je to pouze tve rozhodnuti a nedelej z toho zas velky drama

#52
Kapo

    Private

  • Člen
  • 30 Příspěvků:
16
  • LocationSlovakia
Offline
Maj sa :4gf: starý 54 Brat :) Nech sa darí v RZE. Hádam sa niekedy vrátiš :) :cry:

#53
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
tak už se ti to kopo blíží..... :biggrin3:


#54
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
jojo už jenom něco přes měsíc :D

#55
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
NESER MĚ KOPO

#56
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
:biggrin3:


#57
Pravarukadabla

    Master Sergeant Gold

  • Člen
  • Others: Sponzor Silver
  • 287 Příspěvků:
370
Offline
Kopečku po čase změníš nick a občas si tu zahraješ potom tě naštvou a zase hrát nebudeš :) podívej na mě odešel jsem a občas si zahraju :D at hraju kde hraju stejně jsem cheater neodepisuju mám ignore na ně a jsem v poho bud také :D

#58
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
aha - tak já se přišel s tebou rozloučit a ono je to až za měsíc ! No tak to snad vydržím..... :biggrin3:

:biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3:


#59
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
:D nepředbíhej :D

#60
<DAH>BoB

    Recruit

  • Člen
  • 1 Příspěvků:
1
  • Locationczech
Offline
Kopo zůstaň na kom se máme učit než na těch nejlepších na servru ,a to si myslím že ty jsi . i když chápu tvé rozhodnutí příjde mi že by jsi měl být nad věcí a poprat se s tím a mít pro příště skóre aspoň 50:10:0 ať se všichni poserou !!!

#61
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
už?


#62
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
počkej si ještě měsíc a 21 dnů

Příspěvek upravil KopA HnojE: 11.05.2013 - 15:19


#63
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
http://www.youtube.c...h?v=ZVoNgOyHWgg


#64
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
jojo už mi to poslední dobou jenom všechno tady dosvědčuje, že je to správný rozhodnutí :)

#65
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
Kopo nepřepsal si to na 30. 6 ? ja myslím že tam bylo 30.5 ne? :biggrin3: - 30.6 tam bude 30.7 :biggrin3: .


#66
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
Smudlo neprepsal stale je tam ten samý datum

#67
eSing

    Private

  • Člen
  • 32 Příspěvků:
73
  • LocationPraha
Offline
/cg_chattime 0
změnit nick, ignore a hrát, s kamarády kecat na tsku nebo přes web či chat

#68
K4r3l01

    STAR PLAYER

  • Founder
  • Others: ARK: Survival Evolved
  • 3634 Příspěvků:
5034
Offline
eSingu nemylim li se tak forcujem cas aby si nemohl vypnout chat

#69
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • Topic Starter
  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
jenom pro ty kdo to nestihli. dneska jsem dostal ban za vulgaritu, jenom aby ste věděli že nejsem nedotknutelný :) že na každého je stejný metr.

#70
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
za 12 dní - toto letí :D


#71
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
kopo ty lžeš, protože jestli chceš opravdu skončit 30,tak ti to moc nevyjde, jelikož si zahraješ naposled 27 ve čtvrtek :piivo:

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#72
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
smoky, tento argument neobstoji, nebot 30.6. se vraci domu a udajne naposledy zapne :)

#73
Smoky®

    El admin de la Rasta

  • CoD4 Senior Admin
  • Others: Moderátoři, Srazy
  • 1235 Příspěvků:
2069
  • LocationJa su Pražák
Offline
pochybuju ze bude v provozuschopnem stavu :drunk:

Odeslaný obrázek

Odeslaný obrázek

Chytání podvodníků, lhářů a hráču hrajících nefér
- Vpravdě nejste placeni za své metody, nýbrž za výsledky konání svého, což znamená, že nepřítele svého zabíti musíte dříve, než o téhož učiní vám, a to za použití veškerých prostředků.Poskytnutých hrou!!!
-Vždy si vše radší 2x přečti než budeš odpovídat - HLAVNĚ PRAVIDLA!!!

! ! ! ! Ve své duši i mysli válečnické na paměti mějte poslední a základní přikázání mé: Hrajte fér, poctivě a do nikoho nerýpejte ! ! !


#74
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline

Zobrazit příspěvekBriki dne 18.06.2013 - 07:57 napsal:

smoky, tento argument neobstoji, nebot 30.6. se vraci domu a udajne naposledy zapne :)

WH :biggrin3: :biggrin3: :biggrin3:


#75
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
kopo tady mas ode me na rozloucenou jednu písničku :-)


http://www.youtube.c...h?v=weMrzt6W8V8


#76
Wiliam Wallace

    zombiekiller

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 997 Příspěvků:
2952
  • xFire:fcst
  • LocationTrnava
Offline
Myslím si že tato pesnicka je pre kopu ta prava.....

http://www.youtube.c...h?v=GxluRg5ZGno

#77
Tr0jAN

    Lebo ma to baví !

  • Člen
  • 413 Příspěvků:
304
  • HLSW:www.josoairsoft.wbl.sk
  • LocationNitra
Offline
Už tam budem ? ? ? :afro:

#78
Medvěd

    Gunner Silver

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 71 Příspěvků:
125
Offline
Kopec by me zajimala pravda co v tom opravdu je proc koncis :)

#79
smudla

    STAR PLAYER

  • Člen
  • 988 Příspěvků:
1187
Offline
:-)


#80
Libunda

    STAR PLAYER

  • Člen
  • Others: Srazy
  • 1429 Příspěvků:
3311
  • HLSW:Libunda CZ
  • Locationzemě česká
Offline

*
POPULÁRNÍ

Pokud se nemýlím, tak kopeček ve čtvrtek dokázal před zraky 6ti adminů, že to umí, že je dobrej a bez cheatů a ještě ke všemu na cizím compu.
Pokud skončí OK, ale pokud NE, tak bude mít od teď jasnou a ,a mximální podporu z naší strany !!
Přečti si respektuj Pravidla diskutování na forum.4gf.cz !





6 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 6 návětěvníků, 0 anonymních