Skočit na obsah

Sdělení! - Globální informace

Spuštěny nové servery. Více info >>ZDE<<
Sraz 2024. Více info >>ZDE<<
Po domluvě s klanem KaP jsme znovu zprovoznily společný TeamSpeak Server Připojit
4GF client >>ke stažení ZDE<<
Podpora 4GF a s tím nový účet>>více info ZDE<<

Vítejte na For Gamers Fusion

Vítejte na For Gamers Fusion, stejně jako většina on-line komunit, se musíte zaregistrovat pro přispívání nových témat, ale nebojte se je to jednoduchý proces, který vyžaduje od Vás minimální informace. Využijte okamžitě, Registrovat nebo Přihlásit.
  • Psát nová témata a odpovídat na ně
  • Přehled o nových tématech, která jsem nečetl(a)
  • Psaní si s přáteli na Live Chatu
  • Vytvořte si vlastní profil a spravujte nové přátelé a pište si soukromé PM
  • Stanete se členy herního portál 4GF.cz
Guest Message by DevFuse
 

Rotaca na 54


5 odpovědí na toto téma

#1
Dadin®

    Private 1st Class

  • V.I.P Člen
  • 56 Příspěvků:
145
Offline
Ohlédne rotace na 54 je tam 180 map a běhat tam 20 furt stejných chtělo by to něco stým ne co udělat už

#2
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
dadine, problem je nasledovny... v maplistu je nekolik map, ktere na nove verzi OW nefunguji, v tu chvili se vygeneruje novy maplist a je jen dilem nahody, ze se generuji porad jen nektere mapy. Me to taky nebavi, kdyz vidim, ze random vyber vubec nevypada jako random. Vyvojari maji v planu zmenit system maprotace, ktery by tento problem mel vyresit. Je to ale podle vseho docela vyrazny zasah, ktery nelze udelat behem dne.

Az bude nejaky fakt hnusny vikend, tak se prozatim pustime do zmeny maplistu... bud udelame mene map s castou obmenou maplistu nebo to udelame jinak :)

Maplist na 54 je moje zalezitost, ale ted kvuli rekonstrukci domu fakt nemam cas. Zkuste mi s tim trochu pomoct... napsat mi mapy, ktere padaji nebo ktere jsou vhodne na vyrazeni z rotace... klidne pres soukrome zpravy nebo do tohoto topiku (upozornuji na funkci "upravit", aby tu nebylo 180 map = 180 prispevku)

#3
Wiliam Wallace

    zombiekiller

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 997 Příspěvků:
2952
  • xFire:fcst
  • LocationTrnava
Offline
ja chcem pridat do maplistu map mp_chuckfps

#4
Briki

    STAR PLAYER

  • V.I.P Člen
  • Others: Sponzor Silver, Srazy
  • 2165 Příspěvků:
5173
  • HLSW:Briki
  • Locationviz member map
Offline
ukecej remiena aby byla spustitelna na SaD a kdykoliv... jako odreagovacka, kdy kolo by trvalo 6s :D

#5
KopA HnojE

    Master Corporal Gold

  • V.I.P Člen
  • Others: Srazy
  • 213 Příspěvků:
392
Offline
Briki tak mi pošli seznam map a pak něco kde můžu najít nový a já to proběhnu co nejdřív

Pak až budeš mít čas a náladu, tak to můžem dát dohromady

Příspěvek upravil KopA HnojE: 3.07.2013 - 16:55


#6
sayjay

    Gunner Gold

  • Člen
  • 80 Příspěvků:
17
Offline
william +1 :D
Odeslaný obrázek





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních