Prosba o navrácení lvlu a perků
Mazzuex
10.08.2013
Ahoj, chtěl bych zažádat o navrácení lvlu 95 a 3 perků, které jsem získal na eventech. Důvod je změna CD-KEYe na originální.
IP: 83.208.156.251
Starý PB-GUID: 74ed4c41
Nový PB-GUID: aee9b7e2
Mám tu všechno potřebné nafocené a nastříhané do malování, aby se to tady vlezlo.
levely.png (879.32K)
Počet stažení: 6
IP: 83.208.156.251
Starý PB-GUID: 74ed4c41
Nový PB-GUID: aee9b7e2
Mám tu všechno potřebné nafocené a nastříhané do malování, aby se to tady vlezlo.
levely.png (879.32K)
Počet stažení: 6
‾‾ɹǝʇǝԀ‾‾
10.08.2013
ok mas to hotove...
Teraz si zalohuj CD-KLUC (NIE GUID) a zlozku players v adresary cod4 (ak to tam nemas tak ju najdes v C:\Users\[yourname]\AppData\Local\Activision\CoD4\players\profiles)
zalohu si uloz niekam na flasku, usbkluc, hdd, alebo niekde na webove ulozisko aby si uz nabuduce o lvl neprisiel
podrobnejsie info najdes tu -> http://forum.4gf.cz/...gf-openwarfare/
Teraz si zalohuj CD-KLUC (NIE GUID) a zlozku players v adresary cod4 (ak to tam nemas tak ju najdes v C:\Users\[yourname]\AppData\Local\Activision\CoD4\players\profiles)
zalohu si uloz niekam na flasku, usbkluc, hdd, alebo niekde na webove ulozisko aby si uz nabuduce o lvl neprisiel
podrobnejsie info najdes tu -> http://forum.4gf.cz/...gf-openwarfare/


