give me back my lvls
Wiliam Wallace
26.08.2013
1. Prečo maš anglicky nazov topicku ked potom pišeš česky?
2. V tej anglictine to vyznie ako : Heeej, vratte mi levely jasnééééé !!!!!
3. Ked reinstalujes win mas si urobiť zálohu
4. čarovné slovíčko
2. V tej anglictine to vyznie ako : Heeej, vratte mi levely jasnééééé !!!!!
3. Ked reinstalujes win mas si urobiť zálohu
4. čarovné slovíčko


